Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tnctr Sysprep Wim Editor

köylü
 Share

Recommended Posts

• 1 ay sonra...

köylü usta benim ufak bi sorunum var c den 25 gb bölüm oluşturup sysprep yapıp programları yüklüyorum ve sonunda genelleştir deyip yeniden başlatıyorum C sürücüsüne tekrar girip [color=#FF0000][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3] [/size][/font][/color][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][color="#282828"]gimamex ile paketleyip install wim dosyasını oluşturuyorum oluşturdugum dosyayı sysprep aldıgım işletimin sistemine mi tekrar girmem mi lazim? çünkü oraya girdigimde crackli ve lisanslı programlar eski haline gönüyor senin verdigin programı çaliştırma fırdatım olmuyor ne yapmam lazim? simdiden tesekkür ederim.[/color][/size][/font]

• 4 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...

Bu işlemi imaj almadan önce elle yapabilirsiniz.Windows normalde kullanıcıyı kopyalamaya izin vermiyor fakat Enabler isimli ufak bir yazılımla kopyalama seçeneğini aktifleştirebilirsiniz.Gelişmiş Sistem Araçlarından Kullanıcı Profillerine girdiğiniz zaman normalde şu şekilde görünüyor.
goX5uHj.png
Bu penceredeyken programı açıp Enable tuşuna bastığınız zaman kapalı butonlar aktif hale gelecek.
wpBzwUF.png
Kopyala ya basıp C:\Users\Public dizinini seçtiğinizde bundan sonraki bütün kullanıcılar bu profilin kopyası olarak oluşturulacaktır.

enabler.zip

• Like 1

• 4 hafta sonra ...

Köylü kardeş ben bu işlerde yaniyim. Bu çalışman ve sysprep gimagex videoların için teşekkürler. Burada anlatılanları aynen yapmaya çalıştım. Dvd yi oluşturdum fakat kurulum esnasında dosyaların genişletilmesinden sonra "windows could not set the offline locale information" şeklinde bir uyarı çıkıyor ve kurulum duruyor.

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...
  • 6 ay sonra...

Sn By Köylü, Tnctrsysprepwimeditör çalışmanızı 8.1Enterprise x64 de deniyorum fakat "Başlangıç Ekranı" uygulamaları eksik geliyor, bu hatayla Windows 8 de karşılaştığımda sizin yapmış olduğunuz program, benim için çözüm olmuştu. Hata belki de benim bir şeyi eksik yapmamdan kaynaklanıyordur, zaten denemelerime devam ediyorum şayet Windows 8.1 için programınızda bir değişiklik yapmanız gerekiyorsa, böyle bir şey düşünüyor musunuz? Bu arada Gimagex in yeni sürümüyle de deneme yaptım yine başaramadım. Saygılar.

• 10 ay sonra...
  • 6 ay sonra...
  • 1 yıl yıl...
  • 2 ay sonra...

Herkese kolay gelsin köylü ( Mustafa abimiz )in çalışması baz alinarak guncellenmiş yeni bir sysprep editörü oluşturdum yani çalışma şekli aynı, install.wim'in yanına koyup çalıştiracaksiniz anlamayanlar, konunun başındaki aciklamayi okusunlar, bilenler zaten biliyor sistemin guncellenmiş hali, indirmek kullanmak isteyenler icin buyrun Linki : 

Please register to see this content.

Edited by EASMurat
  • Like 5

1 saat önce, EASMurat yazdı:

Herkese kolay gelsin köylü ( Mustafa abimiz )in çalışması baz alinarak guncellenmiş yeni bir sysprep editörü oluşturdum yani çalışma şekli aynı, install.wim'in yanına koyup çalıştiracaksiniz anlamayanlar, konunun başındaki aciklamayi okusunlar, bilenler zaten biliyor sistemin guncellenmiş hali, indirmek kullanmak isteyenler icin buyrun Linki : 

Artısı nedır örnek 7 haricinde 8 yada 10 da çalışırmı

• Like 1

Bir saat önce, Alphonso_Elric yazdı:

Sensei güncelleme olarak ne yapıldı acaba kısaca yazarsan seviririm.

Artısı Aynen casper0007'nin dediği gibi sadece win7 degil, win8.1, win10'da da kullanilabilir hale getirildi... Denemeyi win8.1 pro x64 ile yaptim hicbir sorun yaşamadım sorunsuzca hata vermeden masauzerine dosyamizi olusturdu ve sanalda test ettim canavar gibi calisiyor, win10da da olacagini sanmiyorum herhangi guncel bir calismam olmadiğinda  win10 ile deneme şansim olmadi fakat win10'da da calismasi lazim deneyin deneyimlerinizi siz aktarin, varsa bir problem duzeltelim ? kolay gelsin herkese

• Like 1

32 dakika önce, EASMurat yazdı:

Artısı Aynen casper0007'nin dediği gibi sadece win7 degil, win8.1, win10'da da kullanilabilir hale getirildi... Denemeyi win8.1 pro x64 ile yaptim hicbir sorun yaşamadım sorunsuzca hata vermeden masauzerine dosyamizi olusturdu ve sanalda test ettim canavar gibi calisiyor, win10da da olacagini sanmiyorum herhangi guncel bir calismam olmadiğinda  win10 ile deneme şansim olmadi fakat win10'da da calismasi lazim deneyin deneyimlerinizi siz aktarin, varsa bir problem duzeltelim ? kolay gelsin herkese

Eline sağlık usta.

• 2 ay sonra...
  • 7 ay sonra...
  • 10 ay sonra...

Koylu nun sysprem edıtor masaustune duzenlenmıs wım ı atıyordu

EASMurat, 02.02.2017 - 15:42 yazdı:

calısma prensıbı nasıl

ve koylu ustadın calısması elınde olan varmı

• 3 ay sonra...
beytocan22, 30.11.2017 - 05:34 yazdı:

syspreb yedeğini alıp yükledikten sonra 2. bir kullanıcı açılmasını istiyor bunu istemesin diye nasıl ayarlayabilirim direk aktif kullanıcı üzerinden açılmasını nasıl ayarlayabilrim

Netplwiz ile yapabilirsin