Jump to content

Asus K53U-Sx171D Amd E450 2Gb 320Gb 15.6" Freedos

furkansuzan
 Share

Recommended Posts

Fiyatı:750-800 Tl arası

Hem iş hem de oyun için mükemmel seçim

IceCool Teknolojisi avuçiçlerinizi serin tutar ve bilgisayarın ısınan parçlarını kullanıcıdan uzak tutar.
Yeni AMD Brazos platformunun getirdiği üstün mobil işlem gücü ve gelişmiş çoklu görev özellikleriyle donatılmış AMD işlemci
ASUS Power4Gear otomatik olarak fan hızını ayarlayarak daha sessiz bir çalışma ortamı ve verimli enerji sarfiyatı sağlar
Palm Proof Teknolojisi touchpad’i istem dışı temasa karşı devredışı bırakarak, yazı yazmanızı engellemez

Havalı Metalik Tasarım
AMD Brazos platformu ile güçlendirilmiş renkli ve desenli karizmatik gövde ile yeni K serisi sıradışı bir teknoloji ve stil bileşimi sunuyor. Yüksek oranda dayanıklı aluminyumdan üretilmiş gövde, uzun süreli ve yorucu bir kullanıma rağmen, tasarımıyla kendini belli ederken, kullanıcısına da güven veriyor.

En yeni AMD Brazos işlemciler ile güçlendirildi
18W güç ile çalışan çekirdeğe sahip en yeni AMD Brazos işlemciyle güçlendirilmiş ASUS K53U, hem iş hem de oyun için en iyi mobil performans deneyimini sunar.
Power4Gear otomatik fan hızı ayarlanması ile sessiz çalışma ortamı ve pil ömrü koruması
Power4Gear otomatik olarak fan hızını ayarlayarak size daha uzun pil ömrü ve daha sessiz bir çalışma ortamı sunar.
IceCool Teknolojisi ile elleriniz serin kalır

IceCool teknolojisi bilgisayarınızın uzun süreli kullanımlarda bile serin ve konforlu kalmasını sağlar. Çift taraflı anakartında, ısınan parçalar alt tarafa monte edilerek kullanıcıdan uzaklaşması hedeflenmiştir. Isı çubuklarına sahip soğutma sistemi ve fanıyla, el yasladığınız bölge ve klavye yüzeyi her zaman serin kalmaktadır.
Palm Proof Teknolojisi ile otomotik avuç içi algılama

ASUS K53 Palm Proof Teknolojisi ile avuç içi ve parmak izini zekice analiz ederek herhangi bir yanlış temasta işaretçi devre dışı kalır.
Sıradışı bir Multimedya Deneyimi
Yüksek çözünürlüklü LED ekrana sahip ASUS K53, SRS Premium Sound™ destekli Altec Lansing® hoparlörler ile tam bir multimedya deneyimi sunar. HDMI desteği ile bağlantı seçenekleri sınırsız ve bütün eğlence sistemlerine uyumludur.

Aile: K53
İşlemci Cinsi: AMD Dual-Core İşlemci E-450 1MB
Ön Bellek: 1Mb
Bellek: 2GB DDR3
Maksimum Bellek ( MB): 8 GB DDR3
Bellek Slot Sayısı: 2
Sabit Disk: 320GB SATA 5400RPM
Ekran Boyutu: 15.6"
Ekran Tipi: LED HD
Ekran Çözünürlüğü: 1366 X 768
Optik Sürücü: 8x Super Multi Dual Yazıcı
Ekran Kartı: ONBOARD
Ses Kartı: var
Faks Modem: yok
Network Kartı: 10/100/1000 Base T
I/O Port: 3 USB 2.0, 1 HDMI konektör, 1 VGA, 1 RJ45 ethernet konektörü, 1kulaklık çıkışı, 1 mikrofon girişi
Klavye: Q Türkçe
Mouse: TOUCH PAD
Pil Tipi - Ömrü: 6 Hücreli
Ağırlık (kg): 2.6 Kg
Wireless: 802.11b/g/n
Bluetooth: var
İşletim Sistemi: FREE DOS
Web Adresi: www.asus.com.tr
Garanti ( Yıl, Açıklama): 2 yıl garanti
Kamera: 0.3 Mega Pixel
Renk: Siyah

yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar ben web tasarım yapıyorum sizce işime yarar mı

Eğer photoshop kullanıcaksanız pek tatmin etmeyebilir bu ürün. notebooklarda amd işlemciye soğuk bakıyorum şahsen, intel işlemcili bi leptop almanızı tavsiye ederim. 1000 tl ye çıkarsanız i3 1200-1300 civarına çıkarsanız i5 işlemcili notebookları düşünebilirsiniz.