Jump to content

Rapid Kullanımı

cecenahmet8
 Share

Recommended Posts

[u][b]arkadslar rapıd malumunuzdur bekleme olayını kaldırdı rahatlıkla download yapabılıyoruz premıum uyelıgımız olmadan ama sıtede paylasım yapan arkadaslar rapıd'e lınk vermıyo premıum uyelıgı olmayan benım gıbı madur arkadsların paylasımları ındırmesı bıraz zaman alıyo :) Ayrıca JDownloader kullanıyorum ve captcha gırmekten bıktım rapıd lınklerınde boyle bı sorunda yok :) Rica etsem rapid kullanmaya agırlık verırmısınız ? Şimdiden tşk lerimi bir borç bilirim , bana kkatılan arkadslarında desteklerını beklıyorum.. Allaha emanet olun.... Saygılar.... :):)[/b][/u]

chapta brothers diye bir program var jdownloader a eklenti gibi . ona önceden giriyosun biraz kod . bi miktar bakiye biriktiriyosun sonra sen pc başında olmasanda o bakiyen kadar kendiliğinden çözüyor kodları bilmeyenler için alternatif olabilir ;)

Cryptload linklerini yapıştır sırasıyla indirir.

[b][color="#FF0000"]Özetle:[/color][/b]
[b]CryptLoad indirme işlemlerini daha da hızlandırmakla kalmıyor aynı zamanda pek çok araç yardımıyla kolaylaştırıyor. Özellikle kullanımındaki basitlikle öne çıkan program birden fazla dosyayı aynı anda indirmenizi sağlıyor.
Sitelerdeki Captcha doğrulaması, CCF, RSDF ve DLC uzantılı şifreli dosyaları indirme ve açma, arşiv şifresi hatırlama özellikleri programın yararlı özelliklerinden sadece birkaçı. Eklentilerle güçlendirilebilen CryptLoad dilerseniz indirme işlemini tamamlayarak bilgisayarınızı kapatabilen akıllı bir teknolojiyle donatılmış. Ücretsiz olarak bu barındırma servislerini kullananların karşısına çıkan bekleme gibi sorunları aşan programla hem hızlı hem de kolay yoldan indirme işlemleri yapılabilir. Sistem kaynaklarını yormadan çalışan CryptLoad bilgisayardaki diğer işlemlerinizi yavaşlatmıyor. Özellikle parçalanmış dosyaların onlarca bölümüyle uğraşırken program işlemleri sizin için takip ederek kolaylaştıracak.

[color="#008080"]Önemli![/color] Programın çalışması için bilgisayarınızda .Net Framework 2.0 kurulu olmalıdır.[/b]

arkadaşlarım bir sürü leech sitesi bir sürü premium cookie acc paylaşan site var alldebride üye olun 2 günlük premium indirin her siteden http://www.alldebrid.org/?uid=65hh&lang=tr

Edited by ulashoca41