Jump to content

Samsun Galaxy S2 Mi ?lg Optimus 3D Mi ?

yeshill07
 Share

Recommended Posts

Herkese iyi akşamlar..yeni telefon almayı düşünüyorum samsung galaxy s2 ve lg optimus 3d arasında kaldım..s2 1374 tl 3d ise 1140 tl..sizin önerebileceğiniz telefon var mı? üni öğrencisiyim telefonun bütün özelliklerini kullanırım :D şimdiden teşekkürler..

s2 nin donanımsal olarak sorunu felan yok dimi ısınma şarjını çabuk bitmesi gibi.neten biraz baktım lg de böyle problemler yok ama s2 de kamera ekran felan herşey süper bu kadar para vericem sonra pişam olmak istemiyorum.yorumun için sağol EncoDeD

bırak bunları git ya htc sensation yada iphone 4 al kullan,samsungdan bır yol olmaz. :D

Edited by korkusuz_korkak

ben iphone a gıcığım :) htc aslında güzel telefon da s2 daha iyi kamera ve ses özellikle...bide htc sürekli güncelleme felan çıkartıyo destek vermesi iyi bişey ama her hafta kim uğraşıcak htc ile neyse büyük ihtimal s2 alırım s2 hd lte de 6 ay sonra felan çıkar inş. hemen çıkmasın :D

[quote name='yeshill07' date='20 January 2012 - 00:41 ' timestamp='1327009319' post='1143181']
ben iphone a gıcığım :) htc aslında güzel telefon da s2 daha iyi kamera ve ses özellikle...bide htc sürekli güncelleme felan çıkartıyo destek vermesi iyi bişey ama her hafta kim uğraşıcak htc ile neyse büyük ihtimal s2 alırım s2 hd lte de 6 ay sonra felan çıkar inş. hemen çıkmasın :D
[/quote]
htc nin kamerası ile s2 nin kamerası aynı 8mp fakat ses konusuna gelecek olursak htc daha ıyıdır hiçbir telefonda olamayan Beast Audio bulunmaktadır.Ayrıca bana göre htcnin sens arayüzü s2'ninkinden daha hoş ve kullanışlı.

Bir başlık daha vardı benzer konuyla alakalı. Ordada arkadaş htc ve samsung arasında kaldı. Seçim yapmak zor. Mesela ekran olarak samsung daha iyi. HD filimlerde sayfa geçişleri samsungda daha hızlı. Htc de ise yılların deneyimi var menüleri arayüzleri daha bir farklı görüntüsü daha bir sexy gibi geliyor :D

ilk defa android telefon alıcam önceki telefonum blackbery torch tu. onun ekranı patladı kvk 1140 tl istiyor :D o paraya yeni tel alırım :) sensation ve s2 arasında kaldım yarın onları bi inceleyim bakalım..

torchu dışarıda telefoncuya felan yaptırsam kaça patlar acaba kvk çok pahalıya yapıyor :(

[quote name='yeshill07' date='20 January 2012 - 00:18 ' timestamp='1327011510' post='1143197']
ilk defa android telefon alıcam önceki telefonum blackbery torch tu. onun ekranı patladı kvk 1140 tl istiyor :D o paraya yeni tel alırım :) sensation ve s2 arasında kaldım yarın onları bi inceleyim bakalım..

torchu dışarıda telefoncuya felan yaptırsam kaça patlar acaba kvk çok pahalıya yapıyor :(
[/quote]

Normal bir yerde yan sanayi ekranla halledebilirsin :)

ya ben torchu duvara fırlattım baktım ekran çatlammış doğal olarak :) hiç açılmadıda 350 tl kızaklı bölümü değiştiririz dediler başka problem olursa fiyat artar dediler de 1140 tl nedir ya :D öğrenci adamım sonuçta :D telefoncular komple yapar mı acaba diğer yan sanayi ekran çok fark edermi ??

[quote name='yeshill07' date='20 January 2012 - 00:25 ' timestamp='1327011947' post='1143201']
ya ben torchu duvara fırlattım baktım ekran çatlammış doğal olarak :) hiç açılmadıda 350 tl kızaklı bölümü değiştiririz dediler başka problem olursa fiyat artar dediler de 1140 tl nedir ya :D öğrenci adamım sonuçta :D telefoncular komple yapar mı acaba diğer yan sanayi ekran çok fark edermi ??
[/quote]

Walla yan sanayi olsun istemez isen çıkma bakarsın etraftan. Hemen olması şart değil acele etmemeni öneririm. Mesela benim notebook klavyesi gitmişti, lcd kapağı kırıktı bende mesela temiz çıkma buldum araştırarak alıp taktım kendim. Bilgisayarcılar kapak ve klavye için 80-100 tl derken ben 40-45 liraya hallettim. Mesela notebook içinde flex kablolar var burda bilgisayarcının tanesine 10 dolar dediği kabloyu internetten 5 tanesini 5 liraya aldım ve taktım. :rolleyes:

Edited by yasak_ask

kendim paramla alıcam :D torchuda öyle almıştım :)yoğurt bol olsa yan sanayi çıkma araştırırmıydım ;)..yarın ben bi kadıköy telefoncular yapıyım orda çıkma felan vardır bişeyler yapıcaz artık :D çok sağolun arkadaşlar yarın akşam size yazarım son durumu ;)