Jump to content

ProBox AI v1.1

KintaRo
 Share

Recommended Posts

hangi programda bu hatayı verdi? yani bana tam olarak program dosyasında yazan isim lazım. Daha önce içinde [ ] karakterlerinin geçtiği dosyalarda sorun çıkarttığını gördüm ve onun için bir fonksiyon yazdım düzeldi. Sanırım bu durumda ona benziyor. bana hangi ada sahip dosyalarda bunu yaptığını söylerseniz bunun içinde bi düzeltme yapabilirim. geribildiriminiz için teşekkürler.

Burda bir problem görünmüyor, sizden son bir ricam daha var, problem çıkartan exe'yi bir yere upload edip linki buraya yazabilirseniz inceleyip sorunu çözebilirim belki. Dosyayı istememden kasıt probox dosyaları listelerken içinden iconlarını çıkartıp listeye yerleştiriyor. Bazı dosya indexlerinde problem olduğunda hata verebiliyor. Durumu anlayabilmem için dosya lazım. Gönderirseniz memnun olurum.

@KintaRo

Yeni program şimdi baktım. Gerçekten güzel olmuş :good:
Benim önerim, (tabi seni zorlamayak ve mümkünse) 800x600 ekran çözünürlülüğü için, programın ekranını biraz küçültmen :)
Yada, program 800x600 ve altında bir çözünürlülükte çalışıyorsa tam ekran yapılabilir. Düşünmek lazım...

Önerin için teşekkürler. Onu yapabilmem için ya açıklama bölümünü kaldırmam gerek ya da sütunları biraz sıkıştırmam. Açıklamayı kaldırmak istemiyorum aslında bu konuda çok bilgim yok açıklama bölümü ne kadar yararlı o kısımdan emin değilim. Yine de ben sütunları daraltmayı deneyeceğim.

[quote name='KintaRo' date='15 February 2012 - 08:49 ' timestamp='1329295761' post='1155169']
Önerin için teşekkürler. Onu yapabilmem için ya açıklama bölümünü kaldırmam gerek ya da sütunları biraz sıkıştırmam. Açıklamayı kaldırmak istemiyorum aslında bu konuda çok bilgim yok açıklama bölümü ne kadar yararlı o kısımdan emin değilim. Yine de ben sütunları daraltmayı deneyeceğim.
[/quote]
açıklama kısmı kalsin bence çünkü bazı arkadaşların pc sine yukluyoruz onlarda acemi olduklarindan hangi program ne ise yarıyor bilmiyorlar açıklama kısmı ondan dolayı çok yararlı