Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

ProBox AI v1.1

KintaRo
 Share

Recommended Posts

Ben hala sürükle bırak ile program ekleyemeyiorum. Hatta uac ı tamamen kapattım. Hatta klasör içerisine girip programlar klasörüne program attım, ama listede yine de görüntülenmedi.
Ama benimde aradığım bir programdı. Emeğinizie teşekkür ederiz. İyi çalışmalar. :)

[quote name='KintaRo' date='13 March 2012 - 07:14 ' timestamp='1331622852' post='1168763']
AAPWD; ProBox anadizininde Temp isimli bir klasörün olup olmadığını kontrol edermisiniz, eğer yoksa o klasörü elle oluşturup öyle deneyin.
[/quote]

Temp klasörü var, hatta içerisinde data diye de bir dosya var. Program klasörüne attığım programları görmese bile, alt kısımda ne kadar boyutları olduğunu gösteriyor. Kullandığım işletim sistemi Windows 7 Home Basic 64 BIT

Ben uac özelliğini kapatıp yeniden başlattım sorun çözüldü. Ama çoklu ekleme yapılsa mesela çok güzel olur. Hatta programlara not ekleyebilsek, şu işe yarar vs. gibi. Emeğinize sağlık sğper bişi bu :) :)

[quote name='AAPWD' date='13 March 2012 - 18:15 ' timestamp='1331655347' post='1168977']
Ben uac özelliğini kapatıp yeniden başlattım sorun çözüldü. Ama çoklu ekleme yapılsa mesela çok güzel olur. Hatta programlara not ekleyebilsek, şu işe yarar vs. gibi. Emeğinize sağlık sğper bişi bu :) :)
[/quote]

Onların hepsi eski sürümde vardı zaten, yeni sürümde daha da geliştirdim.

Hayır bitince haber edeceğim ben. Arkadaşlar biliyorum bekletiyorum, geciktirdim gibi görünüyor ama durumlar bildiğiniz gibi değil. Programı yaparken bir yandan web sitesini yapıyorum, bir yandan da yardım dosyasını hazırlıyorum. Program çoklu dil olduğu içinde herşeyi iki kere yani hem türkçe hemde ingilizce olarak hazırlıyorum. Web sitesinde, yardım dosyasında herşeyden iki adet var hem türkçe hem ingilizce. ProBox'ta da ekledim yaptığım herşeyi hem türkçe hemde ingilizce dil dosyasına yazmak zorunda kalıyorum. Sürüm notları bile bu şekilde. E bi yandan işyerindeyim burdaki işlerimide aksatmamam lazım ayrıca evde çoluk çocuk ilgi bekler. Hepsi gerçekten çok zaman isteyen şeyler, o yüzden banada hak verin ve anlayış gösterin biraz.