Jump to content

ProBox AI v1.1

KintaRo
 Share

Recommended Posts

On 08.11.2016 at 17:56, KintaRo yazdı:

durun ya kesmeyin, çalıştığım iş yerinden istifa ettim, şu an sadece yazılım geliştiriyorum, işlerini bir rayına oturtayım tekrar aranıza döneceğim :)

Selam,

program sadece katılımsız kurulum programından çok program arşivleyici olması daha evrensel olur diye düşünüyorum örneğin 3 bölümden oluşsa 1-katılımsız programlar 2- normal programlar 3- portable programlar (bunlarda kendi içinde kategori oluşturabilir) bu sayede daha kullanışlı vede derleyiçi olabilir

1-katılımsız programlar ;burda değişen birşey yok ister tek ister çoklu seçimle kurulum yapılabilmesi sununda kurulum tamamlanmıştır bilgisi

2-normal programlar ;burda seçilen tek program olmalı çoklu seçim olmamalı kur dendiğinde sadece başlatmalı vede bilgi olarak çalıştırıldı demesi yeterli başlatılan program klasik kurulumla tamalanır

3-portable programlar; burda seçilen tek portable program olmalı çoklu seçim olmamalı kur dendiğinde sadece başlatmalı vede bilgi olarak çalıştırıldı demesi yeterli başlatılan portable program çalıştırılmış olur

programlar seçildiğinde yada fare ile üzerine gelindiğinde o program hakkında bilgi açıklaması yazabileceğimiz yer yada bilgi baloncuğu olabilir bulunduğu klasörüde aç özelliğide eklene bilir portable programlar bazen tek exe olmuyor bir klasör içinde exe olabiliyor bu durumda portable eklerken portablenin exesi yolu üzerinden yükleme yapılabilirse klasör içinde tek exeden oluşmayan portableleri de ekleyebiliriz yada başka bir yöntem :)

On 08.11.2016 at 17:56, KintaRo yazdı:

durun ya kesmeyin, çalıştığım iş yerinden istifa ettim, şu an sadece yazılım geliştiriyorum, işlerini bir rayına oturtayım tekrar aranıza döneceğim :)

Üstadım hayırlısı olur inşallah. İşlerinizin yoğunluğunu tahmin edebiliyorum ve böylesine bir platform oluşturmanın zorluğunu da az çok tahmin edebiliyorum. Esasında size güvenimiz sonsuz ve umudu falan da kesmiş değilim ama bir de böyle deneyeyim dedim belki gaza gelirsiniz diye :rolleyes:

Edited by helehoyni

• 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
34ero, 09.05.2018 - 15:27 yazdı:

Hocam yeniden projeye başlanırsa , 

katlımsız kurulum  , normal kurulum, online kurulum vede  portable programlarımızı bir arada tutup kullanabileceğimiz bir ProBox olursa süper olur...

İlk iletinle son iletin arasında yıllar var. Keşke istek vermek yerine öğrenseydin, istediğini yazabilirdin ((: Geç kalmış sayılmazsın bence hemen başla...

İyi çalışmalar.

shmd, 7 saat önce yazdı:

İlk iletinle son iletin arasında yıllar var. Keşke istek vermek yerine öğrenseydin, istediğini yazabilirdin ((: Geç kalmış sayılmazsın bence hemen başla...

İyi çalışmalar.

Haklısın belli bir ölçüde ilerlene bilirdi ama ben bu konuda işi ehline ver sözüne inanırın ki senin de iyi bildiğini sanıyorum ve

"Cambaz ipte, balık dipte gerektir"

Edited by 34ero
  • Like 2