Jump to content

ProBox AI v1.1

KintaRo
 Share

Recommended Posts

[notice][b]APZ konusu çok karıştı, ilk mesajda belirtmeme rağmen herkes soruyor. Arkadaşlar paylaşırım, paylaşmak sorun değil şu ana kadar bildiğim hiç birşeyi esirgemediğimi biliyorsunuz zaten. Olay şu ki, şimdiye kadar ki yaptığım çalışmaların çoğunu kendi yapmış gibi gösterip başka yerlerde paylaşan kötü niyetli kullanıcılar aramızda geziyor. Benim günler ayırıp binlerce satir kod yazarak ürettiğim birşeyi neden başkası sahiplenip orda burda dolaşsın ki. Bu konu hepimizin canını sıkıyor. Böyle kötü niyetli kişilere ekmek vermemek için proje dosyasını paylaşmak istemiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.[/b][/notice]

[b][notice]Yeni sürüm yayınlandı ve ismi değişti. İlk mesajdan indirebilirsiniz. Açıklamaları okumayı unutmayın.[/notice][/b]

[color="#000000"][b]Sürüm Notları:[/b][/color]

[codebox]v0.3 [BETA]
----
- Programın kod adı olan "OtoKur X" değiştirildi. Artık ProBox olarak anılacak.
- Arayüz değiştirildi
- Programlara açıklama ekleme özelliği getirildi.
(Programlar ve araçlar eklenirken dosya özelliklerinde yazan varsayılan açıklamalar eklenir)
- Kategori sistemi getirildi. Programlar kategorilere eklenip kategoriye göre listeleme yapılabilir.
(Programlar eklenirken varsayılan kategori olarak otomatik olarak Genel kategorisine eklenir.)
- Favori sistemi getirildi. İstediğiniz programları favori olarak etiketleyerek sadece bunları kurdurabilirsiniz.
- Favori olarak etiketlenen programların sayısını görebilirsiniz.
- Eklenen programların ve araçların toplam dosya boyutunu görebilirsiniz.
- Sistem bilgileri penceresi eklendi. ProBox'un o an çalıştığı bilgisayara ait sistem bilgileri görüntülenebiliyor.
- Sağ tuş menüsü eklendi. Program ve araç listesine sağ tıklayıp açılan menüden bir çok işlemi yapabilirsiniz.
- F6 tuşu ile favori programların kurulumuna başlayabilme eklendi.
- Yardım dosyası eklendi. Hakkında>Sürüm Notları bağlantısından ulaşabilirsiniz.
- Splash Screen (Açılış resmi) eklendi.

v0.2 [BETA]
----
- Sil buttonlarındaki fonksiyonlar yeniden yazıldı
- Birden çok program/araç seçilip eklenme özelliği eklendi
(istediğiniz kadar programı/aracı seçip, sürükle bırak yapabilirsiniz.)
- Pluginler güncellendi.
- Genel sorunlar giderildi.

v0.1 [BETA]
----
- Program yayınlandı.[/codebox]

[quote name='XCLUSiVE' date='08 February 2012 - 23:19 ' timestamp='1328743171' post='1152536']
DVD'de yer kalsaydı XCLUSiVE7 SP1'de bu çalışmayı kullanırdım. Eline sağlık.
[/quote]

[quote]Program SQLite3 veritabanı kullandığı ve sürekli etkileşimde olduğu için CD/DVD'den çalışmamaktadır.[/quote]

yok abi bu kadar yeterli bence eline sağlık ben hani bi programın yeni versiyonunu verirler ya ondan öle dedim kb abi ;) çok güzel olmuş ellerine sağlık ;) mükemmel olmuş birde programlarımı katılımsz yapsam :D süper olcak ama :D :D neyse kullandığım programların katılımsızını bulcam artk

[quote name='atakan21' date='09 February 2012 - 10:58 ' timestamp='1328777895' post='1152621']
[img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1328777849__434343.jpg[/img]

Böle bi sorun aldım .
[/quote]

Evet bu sorundan haberim var, dün yayınladıktan sonra murathassoy farketti, Eğer C: sürücünüzün ismi "Yerel Disk" yani isimsizse bu hatayı veriyor, not aldım ilgileneceğim.

Fix#001

[quote name='34ero' date='09 February 2012 - 11:24 ' timestamp='1328779469' post='1152634']
favorilerin hepsini bir arada göstermek için yukarı bölümde bir baton yada katagori bölümünde favoriler kısmı olabilir
[/quote]

Evet bu fikir hoşuma gitti, yeni sürüme ekleyeceğim.

Dev#003

[quote name='El-Arabi' date='09 February 2012 - 11:36 ' timestamp='1328780161' post='1152642']
Bu dat01 klasörünün yollarını nasıl değiştirebiliriz KinTaro .
[/quote]

bu yolları neden değiştirmek istiyorsunuz?