Jump to content

ProBox AI v1.1

KintaRo
 Share

Recommended Posts

Çok kullanışlı bir çalışma olmuş emeğine sağlık
yanlız ben bir şeyi merak ettim yardim.chm dosyasını
hazırlaman çok faydalı olmuş okudum okuduğumu da anladım
çok düzenli ve temiz iş olmuş tebrik edrim merak ettiğim şu
hangi programı kullanarak hazırladınız onu öğrenmek isterim
başara bilirsem eğer bende kendi .chm dosyamı hazırlamak isterim.

yok hayır, kesinlikle hiç birşey kurulmuyor ilk mesajımda da belirttim zaten hiç bir ticari amaç gütmüyorum.

Ama eklediğiniz programların içinde gelebilecek toolbarları bilemem, o sizin kontrolünüzde onun için yapacak birşeyim yok, eklediğiniz programlara dikkat etmelisiniz.

[quote name='KintaRo' date='09 February 2012 - 11:12 ' timestamp='1328785966' post='1152674']
yok hayır, kesinlikle hiç birşey kurulmuyor ilk mesajımda da belirttim zaten hiç bir ticari amaç gütmüyorum.

Ama eklediğiniz programların içinde gelebilecek toolbarları bilemem, o sizin kontrolünüzde onun için yapacak birşeyim yok, eklediğiniz programlara dikkat etmelisiniz.
[/quote]
bende onu kastedtim zaten artık programların %80 ninde reklam toolbar spy filan var gözden kaçan bi tıkla çoğu hafızada yer kaplıyo bi nevi virus gibiler :) hazır ayıklanmış katılımsızlarda tadından yenmez tabi pro güzel..

Edited by istanbul82

[quote name='cevizkentli' date='09 February 2012 - 17:37 ' timestamp='1328809032' post='1152841']
Kardeşim bi önceki sürüm de sürükle bırak oluyordu ama düzenlemeden sonra yaptığını indirdim şimdi sürükle bırak olmuyor çalışmıyor.
[/quote]
Aynen abi çalışmıyo bi baksan iyi olur

[quote name='KintaRo' date='09 February 2012 - 17:51 ' timestamp='1328809861' post='1152848']
Daha önce böyle bir sorunla kimse gelmedi. UAC'nin kapalı olduğuna, virus veya koruma programınızın ProBox'u engellemediğinden emin olun.
[/quote]

Dediklerinin hepsini de yaptım ama olmmuyor.Otokur x sürümünü kullansam acaba bir sorun olurmu?

Ben xp x86 kullanıyorum. 54 program yükledim 55. programı sürükleyince hiçbir değişiklik olmuyor 54'de kalıyor. Sorun benden mi kaynaklanıyor çözemedim ama sürükleyip bıraktığım bütün programlar katılımsız kurulumdu.Program sınırı olabilir mi, çok program yüklemiş olabilir miyim ?