Jump to content

ProBox AI v1.1

KintaRo
 Share

Recommended Posts

boyutları küçük programlarımı seçtim bu sefer yavaş yavaş denedim "79." yu attığımda hata verdi programı yeniden başlatınca "0" program gördüm ama içine baktığımda tamamı vardı. benim pc denmi kaynaklanıyor acaba..[code][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1328558442__adsz.png[/img][/code]

Edited by kedice

[quote name='El-Arabi' date='06 February 2012 - 21:17 ' timestamp='1328555826' post='1151656']
Kintaro senden rica etsem şu ikonları nasıl ekledin senin paylaştıgın ftp programını değişitricem birazda bu ikon olayını yapamadım.
[/quote]

[code]nIcon = TreeList.ExtractIcon("liste","C:\\abc.exe", 0)
TreeList.AddRow("liste", "ali" .. "|" .. "veli", nIcon, nil, nil)[/code]

bu sekilde kullanabilirsin

[quote name='kedice' date='06 February 2012 - 21:51 ' timestamp='1328557866' post='1151663']
boyutları küçük programlarımı seçtim bu sefer yavaş yavaş denedim "79." yu attığımda hata verdi programı yeniden başlatınca "0" program gördüm ama içine baktığımda tamamı vardı. benim pc denmi kaynaklanıyor acaba..[code][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1328558442__adsz.png[/img][/code]
[/quote]

aga su team viewer quick connect buttonunu kapat, pencereye mudahale ediyor ondan olabilir.

OtoKur X Güncellendi:

[code]
v1.1
----
- Sil buttonlarındaki fonksiyonlar yeniden yazıldı
- Birden çok program/araç seçilip eklenme özelliği eklendi
(istediğiniz kadar programı/aracı seçip, sürükle bırak yapabilirsiniz.)
- Pluginler güncellendi.
- Genel sorunlar giderildi.[/code]

Hocam çok güzel olmuş benim iki önerim var uygulanabilirse sevinirim
1- katagori oluşturulabilmesi böylece çok program olduğunda karmaşayı önler örneğin portable programlar ,antivürüs programları gibi (katagorilerde kaç program olduğunuda gösterebilir)
2-her programlar için küçük bir açıklama bölümü olabilirse örneğin fare üstüne geldiğinde veya seçildiğinde bir bilgi girilmişse açıklama bölümünde gözükse
iyi çalışmalar...

Çok Başarılı,Teprikler Usta... :clapping:
[spoiler] [img]http://c1202.hizliresim.com/u/7/2hxnn.jpg[/img][/spoiler]

Açıklamanın hepsini okudum da bişi sormak istiyorum emin olmak için,Ben böle dvd ye atsan çalışırmı?Açıklamada çalışmaz demissiniz ama bi umut? :blush:

Edited by gozyası

[quote name='gozyası' date='07 February 2012 - 15:14 ' timestamp='1328627696' post='1151984']
Çok Başarılı,Teprikler Usta... :clapping:
[spoiler] [img]http://c1202.hizliresim.com/u/7/2hxnn.jpg[/img][/spoiler]

Açıklamanın hepsini okudum da bişi sormak istiyorum emin olmak için,Ben böle dvd ye atsan çalışırmı?Açıklamada çalışmaz demissiniz ama bi umut? :blush:
[/quote]

bitane autorun.inf yap çalışır kardeş. ayrıca otokur için ne kadar teşekkür etsek azdır..

Edited by erkano52

Gerçekten güzel görünüyor, eline sağlık üstat.

[quote name='KintaRo' date='07 February 2012 - 19:34 ' timestamp='1328636099' post='1152025']
CD/DVD'den çalışmaz çünkü SQLite3 veritabanı kullanıyor. Açıklamada belirtmiştim.[/quote]

Senin projen bittikten sonra ben autoit ile çakmasını yapabilirim... :D

[quote]
süper görünüyor fakat bence açıklamaya lüzum yok. çünkü AIO yapacak bir insan tek tek açıklama girmez bence programlara. en azından ben girmem. onun yerine program adı kısmı uzun tutulabilir. malum program adları ve sürümleri paragraf mübarek [/quote]

herkese hitap etsin istiyorum açıklama kalacak maalesef. çok dert etmeyin onu zamanla alışır gözünüz :)

[quote name='KintaRo' date='07 February 2012 - 18:09 ' timestamp='1328638191' post='1152032']
Yeni gelecek özellikler:

- sağ tuş menüsü
- kategori belirleme/seçme
- favori belirleyebilme
- açıklama ekleme/düzenleme
- yeni istatistikler

[img]http://i.imgur.com/y4RNk.png[/img]
[/quote]
süper olur hocam sabırsızlıkla bekliyorum :)

[quote name='KintaRo' date='07 February 2012 - 20:40 ' timestamp='1328640011' post='1152043']
inan sırf gui arayüzü yok diye autoit kullanmıyorum, gui yi kodla tasarlamak çok angarya iş ya, Allah yardımcınız olsun :dribble:
[/quote]

[b]Koda çok zayıf abi. Autoit'in çok hoş özellikleri var ama GUI design çok yoruyor gerçekten. AIO çalışmasına başladım GUI yüzünden iptal ettim :) AMS'ye devam.[/b]

[quote name='Baba_' date='08 February 2012 - 11:52 ' timestamp='1328694778' post='1152249']
[b]Koda çok zayıf abi. Autoit'in çok hoş özellikleri var ama GUI design çok yoruyor gerçekten. AIO çalışmasına başladım GUI yüzünden iptal ettim :) AMS'ye devam.[/b]
[/quote]

aynen :D

[quote name='cracking' date='08 February 2012 - 12:08 ' timestamp='1328695684' post='1152253']
çılgın proje bumuydu ? yoksa gelecekmi ertelendimi ne oldu ?
[/quote]

Çılgın proje bu değildi ama bunun daha da gelişmişiydi. Otomatik güncelleme, programları kendi sunucusundan direk içine aktarabilme, çoklu dil desteği, kendi menülerini oluşturabilme gibi ileri seviye şeyler yapmıştım fakat bazı nedenlerden dolayı rafa kaldırdım. Bu projeye 3 gün önce başladım ve nerdeyse diğer projeye yakın hale geldi. Halende geliştiriyorum, son hali eminim hepinizin hoşuna gidecek.

[quote name='prens_of' date='08 February 2012 - 12:28 ' timestamp='1328696902' post='1152260']
hocam birde önerilen secim butonu olsa tadından yenmez
[/quote]

Onuda yaptım. istediğiniz programları favori olarak belirleyip sadece onları kurdurabiliyorsunuz.