Jump to content

Satılık 5+1 Ses Sistemi - 155 Watt - Takaslı

ArminVB
 Share

Recommended Posts

[center][b]
Premier PHT-37500
Arkadaşlar ürün çalışır durumdadır ama 2 tanesi arada gidip gelıyor. Ses gittiği zaman sesi arttırınca tekrar çalışıyor tek sorunu budur. 6 senedir kullanıyorum ve wooferin köşelerinde kullanıma bağlı kalkmalar vardır.Toplam 155 watt çıkış gücüne sahiptir. İnternette araştırarak dengi ses sistemlerinin kaç para olduğunu araştırabilirsiniz.Kumandası ile uzaktan kontrol edebilirsiniz.
Ürünün sesi Max 79'a kadar açılıyor ve ben 6 senedir 60'ı geçemedim :) 275 liraya aldığım bu ses sistemini 100 liradan satıyorum. Ses kalitesi mükemmeldir. Başka sorunuz var ise sorunuz. Fiyat sondur. Uygun takas teklifleri değerlendirilir :)

4 x 20 W surround
1 x 25 W center
1 x 50 W woofer

[u][size="6"]Ürünün Resimi[/size][/u]
[spoiler][img]http://img828.imageshack.us/img828/2286/img1828jv.jpg[/img]
[img]http://img696.imageshack.us/img696/8489/img1825uc.jpg[/img]
[/spoiler]

[u][size="6"]Teknik Özellikler[/size][/u];
[spoiler]
1 x 50 W woofer
4 x 20 W surround
1 x 25 W center
50 W ( Anfi) çıkış gücü
20 .. 20000 Hz frekans cevabı
0.05 toplam harmonik distorsiyonu
VFD Display
Full Uzaktan Kumandalı
220 V 50 Hz çalışma gerilimi
Ön arka surround ses kontrolü
CD, VCD, DVD, Uydu cihazı, stereo tuner
PC (Line out )gibi harici kaynaklarla uyumlu
Boyutlar : 550 X 426 X 580426 mm[/spoiler][/b][/center]

Edited by LeOn.

[b]LeOn dikkatimi çekti Aynı modeli Bende kullanıyorum Fakat sizinki gibi garip bir sorunum var Acaba bu modelleri hep böylemi :mellow:
Ses seviyesini hafif arttırınca "40 ve üzeri" Ses tamamen kesiliyor ve 4 sn sonra ilk açtığımız konuma geliyor yada gösterge donup kalıyor ses çıkmıyor.. Bu şekilde bir süre kullandım. Bende LCD göstergesinin jack'ı nı çıkardım Böylelikle bu sorun ortadan kaktı. Sesi Max 79 a kadar kullanıyorum sorunsuz bir şekilde.. Sizde de bu gibi garip bir sorunla karşılaştınızmı?[/b]

Edited by Shewki

[quote name='Shewki' date='17 February 2012 - 13:52 ' timestamp='1329479524' post='1156337']
[b]Bi dene hocam bence işe yarayabilir :D PHT-37500 yazan koyu renkli plastik Camı çıkarabilirsen LCD 'nin jack'ını görebilirsin :dribble: [/b]
[/quote]
denemeye değer :D
Edit; İşe yaramadı :D

Edited by LeOn.

• 2 hafta sonra ...

5-6 senedir bende kullanıyorum şahane sesi var 79 a kadar net bass veriyor. Ben alırken 2 modeldi biri 225 ti biri 275 TL. 225 olan 5 i de tek hoparlörden oluşuyordu.
Ayrıca bu model 3 tane 2 li 2 tane tekli hoparlörlerden meydana geliyor bu model iyisinden.

O bahsettiğiniz hataların hiç biriyle karşılaşmadım çok şükür. Tam elektroniktir önleri; arkaları, center i ve subwoofer i ayrı ayrı istediğiniz sese kadar yükseltebilirsiniz.
Mesela front hoparlorler 50 de subwoofer 60 da dinleyebilirsiniz.
Hayırlı satışlar; gerçekten ben bile ikinci olarak almayı düşündüm fiyatı çok makul. Kalitesini bilen bilir.

Edited by bjkliislam

[quote name='bjkliislam' date='01 March 2012 - 23:09 ' timestamp='1330636144' post='1163679']
5-6 senedir bende kullanıyorum şahane sesi var 79 a kadar net bass veriyor. Ben alırken 2 modeldi biri 225 ti biri 275 TL. 225 olan 5 i de tek hoparlörden oluşuyordu.
Ayrıca bu model 3 tane 2 li 2 tane tekli hoparlörlerden meydana geliyor.

O bahsettiğiniz hataların hiç biriyle karşılaşmadım çok şükür. Tam elektroniktir önleri; arkaları, center i ve subwoofer i ayrı ayrı istediğiniz sese kadar yükseltebilirsiniz.
Mesela front hoparlorler 50 de subwoofer 60 da dinleyebilirsiniz.
Hayırlı satışlar; gerçekten ben bile ikinciye almayı düşündüm. Kalitesini bilen bilir.
[/quote]
[b]Ben Evkurdan almıştım 225 olan vardı 275 olan vardı aynı senin söylediğin gibi. Bunu almaya karar vermiştim. Sesi gerçekten çok kaliteli. Bası ne kadar açarsam açıyım en ufak bozulma olmuyor. [/b]

Edited by LeOn.

[quote name='lostalbi' date='01 March 2012 - 23:04 ' timestamp='1330635843' post='1163678']
samsung u900 var elimde açılmış spot ama sorunu yoktur uygunsa sana konuşalım anlaşırsak talibim :)
[/quote]
Güzel teklif ama bende yeterince telefon var :D Teşekkürler

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...