Jump to content

Blackberry 9800 Torch Clone

STONE COLD
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, bugun çin malı telefonlara bakarken şu site gözüme çarptı.

http://saramobi.com/9800-torch-clone-wifi-dual-sim-qwerty-tv.html

Ben bu telefonu alsam elime kaç günde ulaşır? Kargo Kısmında ups 28 dolar alıyor 2-4 days diyor gerçekten bu zaman kısmında elime geçermi telefon?
Bu site güvenilir midir?
Kullananınız var mıdır?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-cep-akilli-telefon-149-99-tl-yeni-black-9800-sok-kampanya-kapida-odeme-60441992/detay/?source=promotion_topl

bide bunun hakkında düşüncelerinizi alabilir miyim ?

Çakma telefonlardan vazgeçin diye yorum yapmanıza gerek yok sadece sorularıma cevap vermeniz yeterli arkadaşlar. Teşekkürler. Edited by STONE COLD

iki haftada eline ulaşır.. fiyat 140 dolara geliyor kargo ile... o fiyatın altında tr de bulabilirsin.. sahibinden de sanırım 150 tl ye satıyorlardı.. bence tr den al.. arıza cıktımı en azından muhattap bulabilirsin..100 dolar üstü gümrükte takılma ihtimalide var.. onun vergisi artı kaydı vs uğraşmasıda var.. dediğim gibi tr den al rahat et

Edited by srkngncy

[quote name='srkngncy' date='14 February 2012 - 17:11 ' timestamp='1329239479' post='1154951']
iki haftada eline ulaşır.. fiyat 140 dolara geliyor kargo ile... o fiyatın altında tr de bulabilirsin.. sahibinden de sanırım 150 tl ye satıyorlardı.. bence tr den al.. arıza cıktımı en azından muhattap bulabilirsin..100 dolar üstü gümrükte takılma ihtimalide var.. onun vergisi artı kaydı vs uğraşmasıda var.. dediğim gibi tr den al rahat et
[/quote]
Link var mı acaba tr den? Bir yardımcı olabilir misin?

almanı tavsiye etmem 135 tlye bende aldım telefonun asırı sorunu var mesela kızakta problem var , kamerası asırı kotu , 1 kere yere dusurdum telefonu 1m yukseklıkten ekranın kösesi catladı dokunmatık bozuldu. + ekranın sol alt kösesi catlak oldu goruntu gelmıyordu 40tlye anca sattım. dokunmatıgıde asırı kotu sese gelince normal ama asırı tiz var. alırken tekrar dusunmenı tavsıye ederım o sitede HDC marka telefnlar mar htc cakması 1 gb ram android 2.3 capative 4 inc ekran 300 tlye onları bi dene :D + en fazla 2 hafta sürer gelmesi bide bi sıkıntı daha var tam emın degilim ama bi fiyat var eger ondan fazlaysa gümrükten geçemiyor.fiyatı tam olarak bilemıyorum + imesi sıkıntısı :D

Edited by _AyhaN_

[quote name='_AyhaN_' date='14 February 2012 - 18:19 ' timestamp='1329243561' post='1154971']
almanı tavsiye etmem 135 tlye bende aldım telefonun asırı sorunu var mesela kızakta problem var , kamerası asırı kotu , 1 kere yere dusurdum telefonu 1m yukseklıkten ekranın kösesi catladı dokunmatık bozuldu. + ekranın sol alt kösesi catlak oldu goruntu gelmıyordu 40tlye anca sattım. dokunmatıgıde asırı kotu sese gelince normal ama asırı tiz var. alırken tekrar dusunmenı tavsıye ederım o sitede HDC marka telefnlar mar htc cakması 1 gb ram android 2.3 capative 4 inc ekran 300 tlye onları bi dene :D + en fazla 2 hafta sürer gelmesi bide bi sıkıntı daha var tam emın degilim ama bi fiyat var eger ondan fazlaysa gümrükten geçemiyor.fiyatı tam olarak bilemıyorum + imesi sıkıntısı :D
[/quote]

nerden aldın ? tıpkısının aynısımı dış görünüş olarak ? :D

bnde meraktan aldın almaz olaydım. aynısı modeli falan diyarakırdan bi arkadastan rica ettım getirtti. 50 tlye zor sattım :D ama illede cin malı alıcaksan android iiylerinden al. cin malı dıyıp geçiyorlar dünyanın en iti android telefonu [b]Meizu m9[/b] oda bi çin malı 2. örnek dunyanın en ince ve işlevsel telefonu [b]huawei[/b](turkcell t10 , t20 modelin markası) Ascent P1 oda çin malı cin malı dıye aşalamamak lazım ama android harici alma.