Jump to content

Yabanci bir Dilden Nasil Turkce Yama Yapilir ?

dagli_04

Recommended Posts

merhaba arkada$lar, ben franisizca ve cok az ingilizce biliyorum, bazi programlari turkce yapmak istiyorum ama nasil yapildigini bilmiyorum ve hic bir fikrim yok. bana ayrintili - detayli bir $eiklde yardimci olursaniz cok iyi olacaktir, $imdiden cok te$ekkur ederim :)

lutfen forum icinde arama yapmayi daha cok kullanalim. forumda bulabilirdin.

http://rapidshare.com/files/8171556/Program_Turkcelestirme.zip[/CODE]

[i]yenicerinin calismasidir.[/i]

Bu iş araştırma işi oyle kolay yok once forum içinde bir ara bakalım neler bulacaksın aramayı bilemiyorsan zaten hiç başlama bi yerde takılır kalırsın sonra yuksek oranda sabır lazım bazen insanın aynı şeyleri çevirmekten kusası geliyor ve en son olarakta yama nasıl yapılır bunun hakkında bilgi sen daha ilk asamayı gecemedinki :) biz sana anlatalım bütün bunları, zaten eger az bucuk bişey kapabilirsen forum içindeki bilgilerden vs takıldıgın yerleri sorunca bizde sana büyük zevkle anlatırız ama boyle armut daldan düşecek sonra ocağa gidecek sonrada pişecek tabağa konacak sonrada biri onu agzına düşürücek bu devir geçti :) ....

""turkce yama"" diye forum'da arama yaptim ama cikmadi.

Please register to see this content.

bhco te$ekkur ederim...

Bultar usta, ben ebook 'u biraz okudum ve a$amalari gozumde canlandirabiliyorum.

hic bir $ey kolay alinmaz ve kazanilmaz; bununda farkindayim. elimden gelenide yapacagim

her ne kadar vaktim de olmazsa :) ilk ba$ta cok zorlanacagim deneme/yanilma yonetemi ile

yava$ yava$ kapacagim; tabii ki yeri geldiginde kafamda basmiyacak, i$te o zaman size her

zaman dani$irim. forum'da bir cok arkada$im tecrubesi var, senin gibi ornek olarak. $imdiden

o kadar anlamadim ama ebook'un hepsini okuduktan sonra uygulamaya ba$liyacagim... te$ekkurler...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...