Jump to content

Asus Laptop Icin Win Surum Tavsiye Edermisiniz

MrDMrC
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaslar ben asus N55 sf s1278v cihaz aldim bana gore bi kotu ozelligi var win 7 home premium ile satiyolar yanliz yazilim ve veritabani uzerine kursum basliycak oyuzden birtane win7 ultimate ocak guncellestirmeli indirdim ama baska bir sistemmi kullanmaliyim yoksa sade win 7 iyimidir... :/

Sistem ozellikleri
intel 2670QM
2 gb paylasimsiz nvidia gt 555m
8 gb ddr3 ram

Ben yeni aldim guncellemeye kalkinca son driverlar yuklu dedi heralde yanidaki driver cd icindekide sondur ozaman evde bi yukleyim su ocak guncellemeliyi sonra driver sorunum olursa yazarim buraya :)

Peki win7 ultimate onerdigin cesit varmi yada oneriler su konudaki gibi

orjinal windows7 ultimate 64 bit kur..
driverlarını burdan arat kendi asus laptop sayfasından eskileri gözükür..
http://support.asus.com/download/options.aspx?SLanguage=tr-tr&type=1
Buraya mesela audio yaz en son çıkan güncellemeyi indir driverına uygun.
Ekran kartını nvidianın sitesinden indir.. İntel eran kartını da o sayfaya vga yazarak ordan inteli indirirsin..
Lan ve wlanı da öyle arat..Eski güncellemelerde bluetooth sorun verebiliyor bluetooth yazarak driverının adına göre olanı indir..
Sen kontrol et güncellemeri yenede 1 hafta önce yenilendi driver lar..

Edited by dövücü

Ya arkadaşlar bana bir tane hotfile linkli windows 7x64 ultimate güncel olmasada olur ben güncellerim yeterki stabil olsun tavsiye ederseniz sevinirim msdn olursa makbule geçer pmde atabilirsiniz
benim bu ul.to falan acountum yok sağlam bir laptop aldım ultimate kullanmak istiyorum ama şu ana kadarkilerin hiçbiri benim orjinal home premium gibi stabil çıkmadı böle bir bilgisayarda kasılmalar olması inanın insanı deli ediyor bir tane torrentle x64bit indirdim çok güzel şimdi onu kullanıyorum ama adam naptıysa dile türkçeyi geçiremedim ne güncelleme çıkıyo nede indirdiğim tr dil dosyasını okeyliyo oyüzden türkçe olarak modemi falan kapatıp açmaktan sıkıldım windowsları bu sitelerden indirmek için bana yardımcı olursanız sevinirim...

Not: birde yöneticiler şu paylaşım sitelerine bir netlik getirsede tek bir hesap kullansak hiç fena olmıycak herkes biyerden upload yapıyor bizde ne yapacağımızı şaşırdık valla hesabım bu ay biticek bende değiştiricem ama paylaşım sitesi netleştirelim en azından moderator arkadaşlar sabit bir yere upload yapsınlar onların sistemleri daha güvenilir oluyor...