Jump to content

cd den çalışan xp sorunu

0sk1

Recommended Posts

arkadaşlar benim pc çöktü bu nedenle ccd den çalışan xp yi indirmiştim veri diski olarak cd ye yazdım (hepsini çıkarttıktan sonra ) ama pc de taktıüımda bios ayarınıda yaptım boot cd from olarak yazı geliyor bi dk bekliyor sonra problem devam ediyorr..ne yanlışlık wardır

ccd den çalışan xp yi indirmiştim veri diski olarak cd ye yazdım

Veri Diski Olarak Değil, Neroda "Kalıbı Diske Yazdır" Seçeneğinden Yapman Gerektiğini Söylemiştim..!?

Partların içinden Şıkan ISO Dosyasını Kalbı Diske Yazdır Diyerek CD ye Yak...Bunu Yaparkende Yazım Hızını Max 24 Yapmanı Hatta 8 ile Yazdırmanı Tavsiye Ederim..!

ISO yu Çıkartmayacaksın...

Kalıbı Diske Yazdır Dediğinde Gözat Penceresinden ISO Dosyasının Kendisini Gösterecen ve Yazdıracan..

Nero Onu Çıkartır Sen Merak Etme :lol:

Sen Manuel ISO yu Winrar ile Açıpda içindekileri Veri Diski vs.. ile Yazdırırsan CD Boot Olmaz, Düzgün Çalışmaz..

Sorunu / Sorununu Daha Detaylı İfade Edebilirsen Doğru ve Hızlı Cevap Alma Olasılığın Artacaktır..

Hangi Mesajdaki veya Hangi Linkteki XP den Bahsediyorsun, Yaşadığın Karşlılaştığın Sorunu Tam Olarak Yaz Lütfen..Hatta Mümkünse Küçükte Bir Resim ile Süsle Aldığın / Karşılaştığın Hatayı :)

Burada Sorununa Cevap Verebilecek Kişi / Kişiler Olduğundan Eminim ama Hastalığı Bilmeden, Teşhisi Koymadanda Reçete Yazılamıyor işte.! :blink:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...