Jump to content

Son Dakika 4 Özel Harekat Polisi Şehit

kral1122
 Share

Recommended Posts

Şırnak’daki Cudi Dağı’nda tespit edilen bir grup PKK’lı teröristi etkisiz hale getirmek için bu sabah saatlerinde hava destekli geniş kapsamlı operasyon başlatıldı. Jandarma Özel Harikat Timler ile Polis Özel Harekat Timlerinin katıldığı operasyonda çıkan çatışmada 4 polis şehit oldu. Bölgede şiddetli çatışmalar sürüyor.

Baharın gelmesiyle birlikte Şırnak’ta gizlendikleri sığınak ve mağaralardan çıkıp hareket halinde oldukları belirtilen teröristlere yönelik operasyonlar başlatıldı. Cudi Dağı’nda tespit edilen bir grup PKK’lıyı etkisiz hale getirmek için bu sabah saatlerinden itibaren hava destekli operasyon düzenlendi. Operasyona Şırnak 23’üncü Jandarma Sınır Tümen Komutanlığı’na bağlı Jandarma Özel Harekat Timleri ile Şırnak Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Timleri birlikte katıldı.

Şırnak 23’üncü Jandarma Sınır Tümen Komutanlığı’ndan kalkan Kobra helikopterler, teröristlerin bulunduğu alanları ateş altına aldı. Yer yer karlarla kaplı olduğu öğrenilen operasyon bölgesine Sikorsky helikopterlerle polis ve jandarma özel harekat timleri indirildi.

Jandarma ve polis timlerinin takibe aldığı teröristlerle sıcak temas sağlanırken, güvenlik güçlerinin ’Teslim ol’ çağrısına ateşle karşılık verildiği öğrenildi. Açılan ilk ateşte 4 Özel Harekatçı polisin şehit olduğu belirtildi. Bölgede şiddetli çatışmaların yer yer sürdüğü bildirildi. Operasyon bölgesine helikopterlerle takviye timler sevk edildi.

Başımız Sağolsun... Allah Ailelerine Sabır Versin,Mekanları Cennet Olsun...

[media]http://www.youtube.com/watch?v=EQPt3afQMSo[/media]

[media]http://www.youtube.com/watch?v=gvqV90GF1y4[/media]

kaynak
http://haber.mynet.com/flassirnaktan-aci-haber-geldi-621583-guncel/

[color="#006400"][i][b]Bu ülkede kim ben aleviyim,ben kürdüm,ben ermeniyim diyorsa asıl bölücü bunlardır hepimiz bu vatanın evlatlarıyız ırkımız soyumuz dini inancımız farklı olabilir ama türkiyede yaşıyorsak hepimiz Türküz bunu neden kabullenmek istemiyorlar anlamıyorum,Bizim şehitlerimiz bit amaç uğruna ölüyor ama teröristler bir hiç uğruna...[/b][/i][/color]

[color="#000000"][i][b]Şehitlerimize Allah(c.c.) Rahmet eylesin,Ailelerine sabır versin...[/b][/i][/color]

Edited by vjugur

[quote name='vjugur' date='21 March 2012 - 12:26 ' timestamp='1332332779' post='1172943']
[color="#006400"][i][b]Bu ülkede kim ben aleviyim,ben kürdüm,ben ermeniyim diyorsa asıl bölücü bunlardır hepimiz bu vatanın evlatlarıyız ırkımız soyumuz dini inancımız farklı olabilir ama türkiyede yaşıyorsak hepimiz Türküz bunu neden kabullenmek istemiyorlar anlamıyorum,Bizim şehitlerimiz bit amaç uğruna ölüyor ama teröristler bir hiç uğruna...[/b][/i][/color]

[color="#000000"][i][b]Şehitlerimize Allah(c.c.) Rahmet eylesin,Ailelerine sabır versin...[/b][/i][/color]
[/quote]
Afedersin BDP diye bir ** çıkmış.kürtleri savunuyoruz diyor.Benim tanıdığım çok kürt var BDP'yi seven bir tane yok.HEpimiz türkiyede çok mutluyuz diyorlar

[i][b]nano68 [/b][/i] [color="#006400"][i][b]Önemli olan böyle ... oyununa düşmemek birilerinden güç alıyorlarki bu kadar ileri gidebiliyorlar sen ben desteklemiyosak kim destekliyo ?[/b][/i][/color]

[code]http://www.haberiniz.com.tr/videos/video204-BDPli_Kisanak_Demokratik_Ozerk_Kurdistan_Istiyoruz__videosu.html[/code]

Edited by vjugur

[quote name='vjugur' date='21 March 2012 - 13:46 ' timestamp='1332337615' post='1172983']
[i][b]nano68 [/b][/i] [color="#006400"][i][b]Önemli olan böyle ... oyununa düşmemek birilerinden güç alıyorlarki bu kadar ileri gidebiliyorlar sen ben desteklemiyosak kim destekliyo ?[/b][/i][/color]

[code]http://www.haberiniz.com.tr/videos/video204-BDPli_Kisanak_Demokratik_Ozerk_Kurdistan_Istiyoruz__videosu.html[/code]
[/quote]
Çamur atmak gibi olmasın da abdnin böl parçala yönet taktiği uygulanıyor olmasın ?
Bu arada o kim oluyor da kürtleri savunuyor.Osmanlı zamanında böyle şeyler çok yoktu.Mesela Ermenileri de ruslar kışkırttı

Edited by nano68

[color="#006400"][i][b]Böl parçala yönet Bu bir çok avrupa ülkesinin uygülsdığı bir model...
Evet haklısın bir çok ülke bir çok azınlığı kışkırttı halen de var bu osmanlının yok olmasıyla ingilizler bu modeli kullanarak şeyh sait isyanı çıkarttılar özerk kürdistan istediler ama ismet inönü bu isyanı bastırdı Atatürk gibi düşünen insanlar olmasaymış bizim sonumuzda sömürülen ülkeler gibi olurmuş,Konu başka yerlere gidiyo kirletmeyelim daha fazla... [/b][/i][/color]

[quote name='vjugur' date='21 March 2012 - 16:37 ' timestamp='1332340671' post='1173013']
[color="#006400"][i][b]Böl parçala yönet Bu bir çok avrupa ülkesinin uygülsdığı bir model...
Evet haklısın bir çok ülke bir çok azınlığı kışkırttı halen de var bu osmanlının yok olmasıyla ingilizler bu modeli kullanarak şeyh sait isyanı çıkarttılar özerk kürdistan istediler ama ismet inönü bu isyanı bastırdı Atatürk gibi düşünen insanlar olmasaymış bizim sonumuzda sömürülen ülkeler gibi olurmuş,Konu başka yerlere gidiyo kirletmeyelim daha fazla... [/b][/i][/color]
[/quote]

kardeşler bunları tartışmaya gerek yok bence de konu yanlış yere gidiyor sadece şehit olan polislere dualarımızı esirgemeyelim...

Edited by kral1122

USTA BU KÜRT ERMENİ HEP ONLAR AÇISINDAN Bİ KÖPRÜ BİZDE KÜRD'üz aslımız kürt ama 30 senedir konyada yaşıyoruz ve çok tanıdıgım var konyada yani şu anki yaşadığım yerde yeminle hiç kimse bdp yi sevmiyor 3 5 tane ... biliom biri niğdeli onlar biz teröristiz diyor bunlar kürt le türkle alakası yok kan bozuklugu var adam ben ermeniyim diyor 2 lafından biri Tövbe haş a Allah a küfür ediyorlar yapacak bişey yok işte .. sadece kanmayacaz bunlara