Jump to content

Office 2007 enterprise Türkçe sürümünü nasıl kaldırabilirim?

doruk101

Recommended Posts

setup tekrar çalıştırdığımda da aynı hatayı veriyor.

C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\OFFICE12\Office Setup Controller\Proof.tr

sadece burdaki .xml dosyasının üzerinde oynadım. ( forumda verilen crack yöntemini uyguladım )

setup tekrar çalıştırdığımda da aynı hatayı veriyor.

C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\OFFICE12\Office Setup Controller\Proof.tr

sadece burdaki .xml dosyasının üzerinde oynadım. ( forumda verilen crack yöntemini uyguladım )

Setuptan sonra repair seçeneğini kullanın ve bitince tekrar uninstall deneyin

abicim alwaysinstalled ı never diye değiştirdikya tam tersini yapacaksın aynen şöyle

Programı uninstall edebilmek için

"C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\OFFICE12\Office Setup Controller\Proof.tr\Proof.XML"

dosyasındaki son kısımda "neverinstalled" yazan kısımları "AlwaysInstalled" olarak değiştirirseniz kaldırabilirsiniz

<Feature Id="SetupControllerFiles" Cost="1130">

<OptionRef Id="NeverInstalled"/>

</Feature>

<Feature Id="SetupXmlFiles" Cost="1130">

<OptionRef Id="neverinstalled"/>

Setuptan sonra repair seçeneğini kullanın ve bitince tekrar uninstall deneyin

Programın kur unu çalıştırdığım zaman ekrana sadece bu uyarı geliyor, repair-remove-uninstall gibi herhangi bir seçenek gelmiyor.

Arkadaşım anladığıma göre sen office 2007 nin Proof.tr XLM içerisinde never yapmışsın .Onu tekrar Always yaparsan çok rahat kaldırabilirsin.

Saygılar

proof.tr ve proof.en klasorleri içerisindeki .xml dosyasının içeriğini always installed olarak değiştirdikten sonra da aynı hatayı veriyor.

aynı sorun bendede vardı proof.tr ve proof.eng dosyalarındaki daha önce never olan yerleri always yapınca sorun çözülüyor.

proof.tr ve proof.en klasorleri içerisindeki .xml dosyasının içeriğini always installed olarak değiştirdikten sonra da aynı hatayı veriyor.

abicim alwaysinstalled ı never diye değiştirdikya tam tersini yapacaksın aynen şöyle

Programı uninstall edebilmek için

"C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\OFFICE12\Office Setup Controller\Proof.tr\Proof.XML"

dosyasındaki son kısımda "neverinstalled" yazan kısımları "AlwaysInstalled" olarak değiştirirseniz kaldırabilirsiniz

<Feature Id="SetupControllerFiles" Cost="1130">

<OptionRef Id="NeverInstalled"/>

</Feature>

<Feature Id="SetupXmlFiles" Cost="1130">

<OptionRef Id="neverinstalled"/>

Office 2007 yüklü iken office 2003 ü kurabildim, bir sonraki formata kadar sorun çözüldü.İlginiz için teşekkürler.

Yeni bir sorun daha ortaya çıktı :). outlook 2007 yi kullanıyordum, mail adresimdeki bütün mailleri outlook a atmıştım, şimdi outlook 2007 hata veriyor,tekrar office 2007 yi kurmaya çalıştıgımda yukarıdaki hatayı veriyor, Sorun şu; outlook taki maillerimi tekrar mail adresime nasıl gönderebilirim?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...