Jump to content

Acer Laptop Hakkında Düşünceleriniz

ANATOLIA
 Share

Recommended Posts

Selam Arkadaşlar Vatan Pc'den Bunu Almayı Düşünüyorumda Sizce Değermi BU Fiyata..Ve Acer Laptop'lar Isınma Yaparmı :D Oyun İçin Alıcamda Ara Sıra Oynadıgım İçin..

http://www.vatanbilgisayar.com/productdetails.aspx?I_ID=58754

[quote name='asizemheri' date='12 April 2012 - 20:21 ' timestamp='1334254874' post='1185569']
sakın alma biz 2007de aldık makınada problem oldu besleme kısmı bozuldu ıcınde ankarada servisi yok çok dandık bı marka hersey satana kadar hp al toshıba al acere 10 basar hatta para varsa fujitsu al
[/quote]
:unsure:

[quote name='asizemheri' date='12 April 2012 - 18:21 ' timestamp='1334254874' post='1185569']
sakın alma biz 2007de aldık makınada problem oldu besleme kısmı bozuldu ıcınde ankarada servisi yok çok dandık bı marka hersey satana kadar hp al toshıba al acere 10 basar hatta para varsa fujitsu al
[/quote]
Ark hp mi alsın hp bilg o kadar para verecek vede adam tam performans alamayıp ısınma sorunu yaşıyacak biz 2 ablamada 2 ane aldık çokta ii makinalar hiçbi sorunu yok fiyat uygun performan iyi ısı sorunu yok

[quote name='mmcdejavu1' date='12 April 2012 - 23:08 ' timestamp='1334264896' post='1185673']
Ark hp mi alsın hp bilg o kadar para verecek vede adam tam performans alamayıp ısınma sorunu yaşıyacak biz 2 ablamada 2 ane aldık çokta ii makinalar hiçbi sorunu yok fiyat uygun performan iyi ısı sorunu yok
[/quote]

tamam aldınız ısı problemı yok hele bi bozulsun ondna sonra görün bide siz acerin servisini

ısı proglemi yok ben kulandım arkadaş aldı the run low da oynuyor medium da kasıyor ekran kartı 1 gb ama anakarta yapışık ve hiç bi şekilde performans sunmuyor ben bu leptobu kulandıgım için dandik diyorum pc de bişe bozuldumu çöpe atarsın herşey ana karta birleşik ram işlemci hdd çıkıyor ekran kartı işlemcinin hemen altında ve işlemci aşırı ısındıgı zaman ekran kartına zarar veriyor bu sorunu yaşadıgım için söylüyorum ben btf 3 oynuyamadım kasmadan dolayı crysis en düşük ayarda oynatıyor the run low da oynatıyor pil ömrü iyi 4 saate kadar uzanıyor ama oyun bilgisayarı degil

ANATOLIA bende almadan önce samsung ve acer arasında kalmıştım. 2009 da almıştım ilk acer marka notebookumu ve hiç bir sorun yaşatmadı bana ısınma da dahil ve çok hor kullandım. kendim bilgisayarcıyım sıfır bir üründe şarz problemi çıktı besleme kısmında bazen sarj ediyo bazen etmiyordu ertesi gün gönderdim 15 gün içinde ürünün sıfırı geldi ve hiç bir problem yok. aldıgın yerin servisine bağlı. ankara çözüm le çalışıyorum. ben kardeşime ve kendime 2 tane aldım ve çok memnunum tavsiye ederim.

Ben sana bunu 1.200 TL ye temin edebilirim
Çanta ve Kablosuz Mause Hediye ayrıca

2010 da ben de acer aspire 5740 g modelini aldım hala da kullanıyorum. memnunum pc den çünkü bu özelliklerde diğer pc ler e göre fiyat olarak uygun. bir arkadaş serviz ankarada yok çok kötü vs bişiler demiş ama sırf karalama amaçlı bu. servisi on numara. her üründe problem çıkabiliyor önemli olan problem sonrası ilgi alaka. benim de ekran ile ilgili problemim olmustu servisi aradım arıza kaydı alıp ertesi gün evimden aldılar pc yi bir hafta sonra da tamir olup geldi evime. ben pc nin performansında n da memnunum firmanın ilgi alakasından da. ben öneririm bu markayı ;) şimdiden hayırlı olsun.