Jump to content

Yurtdisindan Iphone Ipad Imac Isteyenlere Duyrulur

mehmetali00
 Share

Recommended Posts

Merhaba Arkadaslar,

Amerikada yasiyorum esim yakin bir zamanda Turkiye ye geliyor. Maddi olarak ucak biletine en azindan biraz ucuza geliur

mantigiyla birseyler satmak istiyorum. Iphone Ipad Imac veya baska bir cihaz almak isteyenler iletisime gecebilirler.

Iphone 4s satmayi dusundugum fiyat 1300 TL dir. Sim kilidyle gelebilir onu kirdirmaniz gerekebilir ben de kirdirabilirim

burdan ama kutuyu acmak istemiyiorum acikcasi. Daha once Iphone kullanmadigim icin detaylarini bilmiyorum

Onun disinda bir de pasaport kaydi yaptirmaniz gerekiyor Gecen yil geldigimde Turkiyeye Blackberry telefonuma yaptirmam

gerekmisti Ilk bir hafta kullanabiliyorsunuz kayitsiz sonra kayit istiyor yoksa cihaz kendini kilitliyor..

Esim Istanbul uzerinden Ankara ya gececek. Yani Istanbul veya

Ankarada yasayan arkadaslar icin daha rahat olabilir alim islemi.. Bunun disinda sorusu olan arkadaslar

lutfen cekinmeden sorunuz.

15-inch
2.2GHz quad-core
Intel Core i7
4GB 1333MHz
500GB 5400-rpm
Intel HD Graphics 3000
AMD Radeon HD 6750M with 512MB GDDR5

Yukaridaki ozelliklere sahip bir Macbook pro dizustu Apple laptop u satmayi dusundugum fiyat 3.900 tl dir...

Urunlerin tamami aksi talep edilmedikce sifir acilmamis kutularinda teslim edilecektir.

Ayrica urunlerin Apple dan garantileri vardir.

Yuksek fiyatli urun taleplerinizde bir miktar kaporo talep edebilrim maddi kaynaklarim sebebiyle.. Oncesinde her

turlu guveni sagladiktan sonra tabiki...

Facebook msn turkiyeden ev adresi telefon numarasai dahil her turlu bilgi paylasirim alicilarimla.. Amacim ucak biletini

getirebildigim kadar ucuza getirmek...

Edited by mehmetali00

15-inch
2.2GHz quad-core
Intel Core i7
4GB 1333MHz
500GB 5400-rpm
Intel HD Graphics 3000
AMD Radeon HD 6750M with 512MB GDDR5

Yukaridaki ozelliklere sahip bir Macbook pro dizustu Apple laptop u satmayi dusundugum fiyat 3.900 tl dir...

Urunlerin tamami aksi talep edilmedikce sifir acilmamis kutularinda teslim edilecektir.

Ayrica urunlerin Apple dan garantileri vardir.

Yuksek fiyatli urun taleplerinizde bir miktar kaporo talep edebilrim maddi kaynaklarim sebebiyle.. Oncesinde her

turlu guveni sagladiktan sonra tabiki...

Facebook msn turkiyeden ev adresi telefon numarasai dahil her turlu bilgi paylasirim alicilarimla.. Amacim ucak biletini

getirebildigim kadar ucuza getirmek...

Edited by mehmetali00

[quote name='Angry' date='15 April 2012 - 23:05 ' timestamp='1334531113' post='1187203']
ucak bileti dolarla alınıyor burdan ödeme yapacak kişiler tl kullanacak nasıl ucuza getireceksiniz? ordan eşiniz alacak dolarla zaten :)
[/quote]

:) yani ucak biletine verdigim paranin kazanabildigim kadarini kazanayim diyorum :)

Postmans ozel mesaj attim odeme ve facebook vesaire bilgileriyle ilgili

Edited by mehmetali00