Jump to content

Driver Hakkında Ve K Lite Codec Pack

venom3535
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar selamun aleyküm öncelikle

[color="#0000FF"]1)-http://imageshack.us/photo/my-images/194/79989329.jpg/

Bilgisayarıma göz attığımda format atmıştım daha önceden ( driver yüzünden oldu bir oyun ekran kartını güncelle dedi başa bela aldık açmıyorsa hiç denemeyin bile nwindia hatalı driver yapmış 8 bitli bir masa üstü geldi karşıma)

yukardıda adresini verdiğim resimdeki driver nedir ? ne işe yarar ve yüklemem gerekli midir ?[/color]

[color="#FF0000"]2)- ikinci olarak ben film izlemeyi seven birisiyimdir format atınca gom player ı indirdim sitesinde gom player ı en yüksek seviyede kullanmak için k lite codec pack 'ı indirin dedi windows media player ile entegreli olduğundan indirdim. kurarken bilenşenleri seçtim tam kurarken eset virüs olarak algıladı.... şimdi bir daha denedim bu sefer sadece mp4 ve dvix bileşeni seçtim virüs olazrak algılamadı acaba k litre codec pack virüs mü ? birde daha önceden haali mediasplinter kullanıyordum ondan da kaynaklanıyor olabilir mi ?[/color]

3)-Birde c) de windows'un kurulu olduğu yerde 48,8 gb var. tamam bunun 20,2 gb kullanılıyor olarak gösteriliyor bölüme sağ tıklayıp özellikler diyince pasta dilimi biçiminde. AMA C) yi açınca tüm gizli klasörleri açtığım halde sağ tıklayıp özellikler diyince 17 gb gözüküyor C de 3 gb lık bir kayıp var bu nedir ?

Bilgisayarda herkezin bildiği gibi sınırsız bir dünya istersen günde 24 saat uğraş ama sormadan öğrenemezsin :)yardım eden herkeze teşekkür ederim :)

Edited by venom3535

• 5 ay sonra...

1. başlığı bilmem ama ikinci başlık k-litte her bilgisayarda olması gereken bir program onu gom sitesinden rahatlıkla kurabilirsin. 3. başlığa gelince C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Temp ve c\Windows\temp dosyalarına bak hatta içlerinde sil dediğinde silinen ne varsa sil :)