Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Fenerbahce Mi Galatasaray Mi?

mehmetali00
 Share

Hadi bakalim...  

104 members have voted

1. 1. Sampiyon kim olur?

Recommended Posts

Bir Fenerbahceli olarak tabiki gonlum Fenerbahce den yana...

Ama Fenerbahce nin bu sene istedigini aldigini dusunuyorum..

Ligin basindan beri muthis mucadele eden ve futbol oynayan Galatasaray in da hakettigini dusunuyorum..

Ve ilk oyu Fenerbahce den yana kullaniyorum..

Hakeden kazansin mac sonunda alkislansin diyorum..

• Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Fener nasıl geldı buralara kadar bilmiorum ama :D ,Bakın Göreceksiniz[color="#FF0000"] GAL[/color][color="#FFFF00"]ATASA[/color][color="#FF0000"]RAY[/color] Alacak

Edited by gozyası

[warning][color="#0000FF"][b]DİKKAT: Ankete katılım ve şike olayları hariç düşünceleriniz dışındaki tüm iletiler temizlendi.Devam edecek arkadaşlar uyarı alacaklardır. Bırakın şikeyi mahkemeler,tff ve etik kurul karara bağlasın.Siz değil...[/b][/color][/warning]

Bu Kadar Cetın Savaslar Sonrasında Dünyaya *Biz Sike Yaptınız degen TÜM HERKESE, Halan Bakınız Bız Sıke Yapıyoruz Dedırdık*

50 Mılyon FENERBAHÇe TARAFTARı Tek Yurek Olarak CANIYLA Ruhuyla Takımı Buralara Getırdık.

Sımdı Olsun yada Olmasın Umrumda Degılkı.

Kupa Önemsız Bazı Seyler SATIN ALINAMAZ BUDA FENRBAHCE Sevgısi.

Aksıne SAMPIYON OLMasın Bızım O Formanın ASALETI YETER.

[quote name='KintaRo' date='11 May 2012 - 12:09 ' timestamp='1336738148' post='1199666']
trolleyecek yer ariyosunuz.
[/quote]
Kintaro kardeş; trolleyecek yer ne demek? Bilmiyorumda ondan soruyorum :)

Edited by sere

Öncelikle bir GS'li olarak bu maçı kazanacağımıza üzülerek söylüyorum ki inanmıyorum.. FB'ye karşı bir şansızlığımız var son deplasman derbisinde 60 dk oynayıpta kazanamadıysak bu maçı alacağımızı düşünmemiz ütopik bir düşünceye ibaret eder.
GS için bu maçta çıkabilecek en iyi sonuç beraberlik olmalı.. elbette kazanmasını bende isterim lakin realist bakış açısı bunu gerektiriyor. Yakın çevremede şunu söylemişimdir "GS maçı alırsa ben bu takımı alkışlarım sadece şampiyonluk yetmez."
lakin deyim yerindeyse ölüm kalım maçı diyebileceğimiz bir havada geçecek olan bir müsabaka.. telafisi olmayacak.
bu durum her 2 takım psikolojisine ne yönde etki eder bunu sahada göreceğiz..
son olarak
GS'ye başarılar :)

Arkadaşlar maçın bilimsel açıklamasını yapayım:
İpler fenerbahçenin kazanması olağan olarak düşünüldüğü için fenerin septom oranı yüksek(mutluluk hormonu oranı) ama gsnin ise bu yüzden noradrenalin(olumlu stres hormonu) yüksek.Olumlu stres hormonu maçı dikkatli olarak oyanamasına sebep olacaktır gsnin.Fener ise bu hormon yüzünden hafiften alcak.
VE üzülerek söylüyorum (fenerli olarak) maçı gs alacak :(

yarın olacaklar:
- polisle taraftar karşı karşıya gelir polis taşlanır bir de marifet gibi facebook'ta falan polis taşlandı şöyle böyle oldu diye övünülür.
- bütün dünyayı kardeş olarak kabul eden, yurtta sulh cihanda sulh diyen bu güzel milletin maç zamanı nevri döner kardeşini döver linç etmek ister
- sahadaki oyuncunun annesini sözle ziyaret eder.
- sanki maçı kendi yenilmiş gibi tepkiler gösterir.
sonuç olarak;
futbol Türkiye'de amacını aşmıştır. Terörizmin başka bir boyutuna yükselmiştir. Dağdakiler de polisi taşlıyor, o taraftarda. Bence hiç farkı yok. Umarım yarın bu çirkinlikler görünmez..

[b]Galatasaray kazanır inşallah. :good: [/b]
[quote]Sergen Yalçın'ın da söylediği gibi...

''Sen gel bütün bir sezonu rakiplerinin uzak ara önünde bitir. Hem futbol hem puan olarak ezeli rakiplerine fark at. En ciddi rakibinle oynadığın 3 maçtada rakibini ez, ve bu rakiple en son hafta final maçına çık.'' [/quote]

[b]Neyse yapacak bir şey yok fener şansla da olsa balına da olsa final oynamaya hak kazandı.Bu azminden dolayı tebrik ediyorum ama kupa hak edenin olacak o da galatasaray olacak inşallah. Ezeli rakibimize ve Şanlı Galatasarayımıza Başarılar dilerim. :clapping: [/b]

Edited by yagcim

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...