Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

En İyi Film İzleme Sitesi

gondolara
 Share

Recommended Posts

• 4 ay sonra...

benim bugune kadar girdigim en sade ve reklamsiz site ..begeniyorum filmleri kaliteli 1080p genel reklam olayi yok 6 aydir takip ederim memnunum film izlemek adina bence uygun.. bir izleyiciyim gördügüm kadariyla burdaki arkadaslar kendi sitelerinin reklamlarini yapmislar ama verilen bütün siteler reklamdan gecilmiyor..ve buda gercekten rahatsiz edici ..abartili reklamlar var..reklamsiz bir film sitesi bulmakta zor.. benim icin gecerli tabi herkesin görüsü farkli olabilir...

Please register to see this content.

• Thanks 1

• 3 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
kmlnrikpc, 36 dakika önce yazdı:

Var ama torrent sitesinde indirdim geçen gün,film sitelerinde sinema çekimi,torrentten indirdiğim 1080p çok netti sesete güzeldi beya..

bazen iptv linkli site adreslerin de var ama bir süre sonra kapatılıyor  sizin adres herkese açık ise  paylaşırsanız sevinirim...

34ero, 23 saat önce yazdı:

bunların içinde yerli olarak örneğin aile arasında (2017) filmini veren varmı ?

Bende cok aramıştım gecen 1080p sansürsüsüz indirdim. Fakat linkler biranda net ortamında telif hakkı nedeniyle kaldırıldı.verdigim linkte film mevcut umarım kaldırmazlar.

Edited by Tekind@r
  • Thanks 2

• 1 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 1 yıl yıl...

Arkdaşım.Sitede filmi açtıktan sonra filmin alt sağ tarafında beyaz kare içine aldığım yere tıkladığındaki üzerine mouseyi getirince  download video yazıyor.Ona tıkla.Açılan sayfada 10 saniye bekletiyor.Ondan sonra istediğin kalitede indirebilirsin.Denedim download başladı.

• Thanks 1