Jump to content

Windows 8 Gelişmeler, Sorunlar Ve Öneriler

fred0m
 Share

Recommended Posts

• Replies 950
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

belki hata alanalr ama bu hataların çözümünü bilenler çıkabilir yada çözmeyi bi şekilde becerip anlatan diğer konuda ooo beğendim iimiş vs muhabbetleri olurken burda yardımlaşma olabilir

[quote name='StRonK' date='01 June 2012 - 14:57 ' timestamp='1338555437' post='1207395']
belki hata alanalr ama bu hataların çözümünü bilenler çıkabilir yada çözmeyi bi şekilde becerip anlatan diğer konuda ooo beğendim iimiş vs muhabbetleri olurken burda yardımlaşma olabilir
[/quote]
verilen deneme sürümü acaba benim ses driverı veya başkasının ekran kartı driver rını çözen varmı? yok çünkü
firmalar bu yazılımları w8 için geliştirip w8 tam sürümde bize sunacak bu başlığın tnctr nin veritabanını şişirmekten başka bir
amacı olamaz

Buradan Konuşalım Diyorum Çözümü Elbette Yok Daha Yeni Bir Sistem . Mesela Asus Windows 8 İçin Driver Çıkarabilir Bunuda Bazı Arkadaşlar Görüp Burada Paylaşabilir . Veya Başka Bir Arkadaş Önerileri Paylaşıp Kuracak Kişilere Yardımcı Olabilir .

@Reis Başlat Menüsü Ve Saatin Oradaki Yazı İçin Herhangi Bir Program Yok Şuan Ama Zamanla Çıkar

Edited by fred0m

Flash Player Yüklü Olarak Geliyor Diye Biliyordum Farklı Sitelerden Videolar Açtım Hepsini Sorunsuz Bir Şekilde Açıyor .

Net Framework İçin Şuraya Bakmanı Tavsiye Ederim

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/hh506443(v=vs.110).aspx

Şuan İçin İnternet Explorer 10 Kullanmak En İyisi . Chrome Kasma Yapıyor Firefox ' da Aynı Şekilde Sapıtıyor . Hem İnternet Explorer Gayet Sağlıklı Çalışıyor Ve Hızlı

[quote name='fred0m' date='01 June 2012 - 16:19 ' timestamp='1338556798' post='1207407']
Flash Player Yüklü Olarak Geliyor Diye Biliyordum Farklı Sitelerden Videolar Açtım Hepsini Sorunsuz Bir Şekilde Açıyor .

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/hh506443(v=vs.110).aspx
[/quote]

Chromium da açılmıyor

[quote name='Secret.One' date='01 June 2012 - 16:26 ' timestamp='1338557167' post='1207410']
firefoxu tam gözükmüyo resimler felan geliyo sekmeye geçerken iconlar felan karışıyo
[/quote]

o sorunun çözümü için adres satırına about:config yazın ve enter'a basın. çıkan pencerede üstte arama seçeneği var oraya ''direct'' yazın ve çıkan seçeneklerden ''gfx.direct2d.disabled'' e çift tıklayarak değeri true olarak değiştirip yeniden başlattığınızda artık ikonlar felan birbirine girmeyecektir.

Ben Bu Konuyu Yardımlaşma İçin Açtım Yararlı Olacağında Düşündüm Bakınız Bilgisi Olan Kişiler Hemen Yardımcı Oluyorlar . Yöneticiler Gereksiz Diyorsa Bize Laf Söylemek Düşmez Tabi ;)

[quote name='fred0m' date='01 June 2012 - 15:28 ' timestamp='1338557305' post='1207412']
Şuan İçin İnternet Explorer 10 Kullanmak En İyisi . Chrome Kasma Yapıyor Firefox ' da Aynı Şekilde Sapıtıyor . Hem İnternet Explorer Gayet Sağlıklı Çalışıyor Ve Hızlı
[/quote]

nedense bende hiçbir şekilde kasma yapmadı chrome. hatta win 7 dekinden daha hızlı yüklüyo videoları...

Bu Hatalar Konusunda Ne Desem Boş Olur Açıkçası . Kurulduktan Sonra Bir Hata Alsaydınız Veya Yapamadığınız Bir şey Olsaydı Elbette Çözümünü Bulurduk . Donanım Uyuşmazlığı Olabilir Birde Bu Sürümle Alakalı Uyuşmazlık Olabilir Ama Bende Bilmiyorum Açıkçası . Oyunların Tam Ekran Olmaması Sorunu Benim Karşıma Çıkmadı . Ekran Kartının Sürücüsü Güncel mi . Nvidia ve Atı Windows 8 İçin Özel Driver Çıkardı Bunu Kurdunuzmu ?

Edited by fred0m

Ekran Kartın Ati İse

http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/Windows8ConsumerPreviewDrivers.aspx

Nvidia İçin Sanırım Biraz Daha Beklemek Gerekecek Ben Çıktı Diye Biliyordum Ama Çıkmamış Sanırım

[quote name='{REiS}' date='01 June 2012 - 13:06 ' timestamp='1338555997' post='1207399']
Başlat menüsünü eski sistem nasıl yapabilirim...?
Birde saatin oradaki yazıyı nasıl kaldırabilrim ? (değerlendirme kopyası)
[/quote]

Windows 8 classic Shell programını kullanarak XP klasik başlat menüsü elde edersiniz. Ben öyle yaptım. Çok hoş oldu.

benim şöyle bir sorunum var hp laserjet p1505 yazıcı kurdum sınama sayfasını yadırdım ama world ve excell de yazdırmıyor
yani office 2010 da yazıcıda hata veriyor ama herhangi bir hata mesajıda vermiyor
bunun sebebi ne olabilir acaba??

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...