Jump to content

Windows 8 Gelişmeler, Sorunlar Ve Öneriler

fred0m
 Share

Recommended Posts

[quote name='__coldwar__' date='03 June 2012 - 12:45 ' timestamp='1338716715' post='1208201']
Her oyun için geçerli değil misal ben [b]NFS most wanted[/b]ı sorunsuz oynuorum ama [b]cs 1.6[/b] açamadım...:(
[/quote]

[b]aynen.. ama çoğu çalışmıyo.. f1 2010 da dahil buna.. :D nese artık finalde hepsinin sorunu gider... o zaman rahat rahat w8 de oyun keyf yaparız :D[/b]

• Replies 950
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Toshiba A80 Laptopa kurdum.Hiç bir sorun yaşamadım. Win 7 de kullandığım driverların hepsini rahatlıkla yükledim. Saatin yanındaki yazıyı da '' http://www.jkwebtalks.com/2012/03/windows-8-consumer-preview-watermark.html '' sayfasından indirdiğim programla rahatça kaldırdım. Sistemi kurcaladıkça hem öğreniyor hemde alışıyorum. Zamanla sizlerde alışacaksınız.

.Sizde Niye Sorun Veriyor Anlamadım Max Payne 3 Directx11'de Oynuyorum Bir Kere Bile Takılmadı Aksine Daha Akıcı Geldi Bana :)
.Metrodaki Uygulamarın Yollarını Değiştirme Hakkımda Bilgim Yok Açıkcası
.Blackfox Kardeş Şifre Kaldırmak İçin Şu Aşamayı Denermisin Birde Mause Saatin Oraya Götür ( Masaüstünü Göster Butonunun Oraya ) Bir Pencere Açılır Oradan Ayarlar Daha Sonra En Alttan Bilgisayar Ayarlarını Değiştire Gir . Burayı Bir Kurcala Derim

[quote name='fred0m' date='03 June 2012 - 13:44 ' timestamp='1338720279' post='1208223']
.Sizde Niye Sorun Veriyor Anlamadım Max Payne 3 Directx11'de Oynuyorum Bir Kere Bile Takılmadı Aksine Daha Akıcı Geldi Bana :)
.Metrodaki Uygulamarın Yollarını Değiştirme Hakkımda Bilgim Yok Açıkcası
.Blackfox Kardeş Şifre Kaldırmak İçin Şu Aşamayı Denermisin Birde Mause Saatin Oraya Götür ( Masaüstünü Göster Butonunun Oraya ) Bir Pencere Açılır Oradan Ayarlar Daha Sonra En Alttan Bilgisayar Ayarlarını Değiştire Gir . Burayı Bir Kurcala Derim
[/quote]

[b]rockstar açıklama yaptı uyumsuz diyeee.. :D finalde patch yapıp düzeltceklermiş sorunu :D[/b]
[b]sadece max olsa iyi angry birds bile çlaışmadı...[/b]
[b]
[/b]
[b]" [/b][color=#333333][font=Arial, Helvetica, sans-serif][left]Yes, we are aware that neither L.A. Noire nor Max Payne 3 will currently run in Windows 8. If you are interested in receiving automatic email updates whenever there is news about plans for future compatibility when Windows 8 is closer to release, please log in to the Support Site and click Subscribe at the top of this article. "[/left][/font][/color]

Edited by KenanK

arkadaşlar windows 7 üstüne windows 8 i ayrı bi bölüme kurunca sıkıntı yok her iki sistemide seçebiliyoz fakat önce windows 8 i kurup sonra 7 yi kurarsak windows 8 i görmüyor onun için ne yapabiliriz boot.ini dosyası xp deki gibi değil yardımcı olabilecek varmı

[quote name='_AyhaN_' date='01 June 2012 - 16:16 ' timestamp='1338567393' post='1207477']
Oyunlar tam ekran olarak oynanmıyor. Böle bi sorunla karsılasan varmı ? +1-2 defa x00 hatası bnde aldım
[/quote]

Benim Ati 6950 Ekran kartım var amd' nin Win8 için çıkardığı sürücüyü yüklememe rağmen oyunlarda tam ekran sorunları var ve devam ediyor, birde özellikle Crysis2' de denedim görüntü kalitesi rezalet, sanki herşey puslu bir ortamda geçiyormuş gibi hiç semedim.
Ancak imzamda da görüleceği üzre ses sistemim anakart üzerine gömülü 8 kanal. Ses mükemmel bir şekilde çıkıyor hayran kaldım. İnternet Explorer ve CoolNovo 2.0.2.26 Explorer mükemmel bir şekilde çalıştı. Ayrıca şu an hatırlamıyorum ama bir uygulama yükler iken NET FRAMEWORK 2 ve 3,5' u kendisi otomatik olarak yükledi. Jawa malesef yüklenmiyor.
Donanım sürücüleri konusunu hallettikleri an bence Win8 tadından yenmez.
Ümitle bekliyoruz donanım firmalarını. :dribble:

arkadaşlar windows7 den sonra windows 8 i ayrı bi bölüme kurarsak her ikisinide seçebiliyoruz fakat önce windows 8 i sonra 7 yi kurarsak sadece windows 7 direk açılıyor işletim sistemi seçeneklerini görmek için ne yapabiliriz windows 8 i açamıyorum

[quote name='Burak47' date='03 June 2012 - 13:52 ' timestamp='1338720724' post='1208230']
Benim Ati 6950 Ekran kartım var amd' nin Win8 için çıkardığı sürücüyü yüklememe rağmen oyunlarda tam ekran sorunları var ve devam ediyor, birde özellikle Crysis2' de denedim görüntü kalitesi rezalet, sanki herşey puslu bir ortamda geçiyormuş gibi hiç semedim.
Ancak imzamda da görüleceği üzre ses sistemim anakart üzerine gömülü 8 kanal. Ses mükemmel bir şekilde çıkıyor hayran kaldım. İnternet Explorer ve CoolNovo 2.0.2.26 Explorer mükemmel bir şekilde çalıştı. Ayrıca şu an hatırlamıyorum ama bir uygulama yükler iken NET FRAMEWORK 2 ve 3,5' u kendisi otomatik olarak yükledi. Jawa malesef yüklenmiyor.
Donanım sürücüleri konusunu hallettikleri an bence Win8 tadından yenmez.
Ümitle bekliyoruz donanım firmalarını. :dribble:
[/quote]

[b]benim bütün driverlar, programlar java da dahil buna.. hepsi tıkır tıkır çalıştı... [/b]
[b]fakat denediğim oyunlar çalışmadı işte maaleseff.. :/ eğer oyunlar çalışsa idi hayatta vaz caymazdım :) cok iyi sistem yapmışlar...[/b]

asus eee pc 1011 px ime kurdum çok stabil ve hızlı şak diye açılıyor:D xp modifiyelerden bile daha hızlı bayağı program kurdum yani bu sürümü günlük bile kullanabilirim :D:D

windows8 64 bit kurdum laptopa.yalnız ati ekran karıtının win8 driveri kurdum tanıyor sıkıntı yalnız driverin ATI Technologies programını kurmuyor.uyumluluk ile de denedim bu sefer driveri yükleyip programını kuracağı zaman donup kalıyor.harici ve dahili ekran kartı olduğu için driverın programını kuramadığımdan ekran kartını güç tasarrufunda kullanamıyorum bu da işlemciyi yormasına ve pc nin ısınmasına neden oluyor.bunun yanında idm yükleniyor ama download yapmıyor.kaspersky uyumsuzluk sorunu veriyor uyumluluk ayarları ile yapmama rahmen.bu yüzden tekrardan win7 ye geçmek zorunda kaldım...

Edited by prozacomen

Sistemim performansı çok iyi sadece VIA ses kartım ve oyunlarım çalışmadı uraşsam ses kartınıda yaparımda boşver.
Finali çıksın hele bi o zaman kurarız.

Sistemim performansı çok iyi sadece VIA ses kartım ve oyunlarım çalışmadı uraşsam ses kartınıda yaparımda boşver.
Finali çıksın hele bi o zaman kurarız.

Aktivasyon İçin Crack Gerek Yok Microsoftun Verdiği Key İle Yapılıyor .
VİA Kartın Sorununu Çözmüştüm Bende Olmuştu Haberin Olsun Bir Önceki Sayfalara Bakarsan Görürsün
O İşlemci İçin Diyeceğim Birşey Yok Kesinlikle Sistemden Olduğu Belli
Birde Sistemi Kurmaya Değermi Diyorsanız Kendi Adıma Konuşayım Evet Değer Sistem Bana Göre Çok İyi Ama Siz Bilirsiniz

O Zaman Smart Screen Devre Dışı Bırak . İşlem Merkezin Aç ( Saatin Ordan Kırmızı Bayrak ) . Solda Smart Screen Ayarlarını Değiştirme Var Oraya Tıkla Daha Sonra Devre Dışı Bırak Olur

[quote name='fred0m' date='03 June 2012 - 22:07 ' timestamp='1338750450' post='1208458']
O Zaman Smart Screen Devre Dışı Bırak . İşlem Merkezin Aç ( Saatin Ordan Kırmızı Bayrak ) . Solda Smart Screen Ayarlarını Değiştirme Var Oraya Tıkla Daha Sonra Devre Dışı Bırak Olur
[/quote]

[img]http://b1206.hizliresim.com/y/4/7fjtv.png[/img]
[size="3"][size="3"]
[color="#000080"][b]resimde seçili alanı devre dışı yaptım,yönetici onayından kurtuldum.ama metro uygulamaları açılmıyor bu şekilde[/b][/color][/size][/size]

Edited by saka

windows 8 kapatmaya çalışınca winlogon.exe -disk yok diye hata veriyor ve kapanmıyor ben araştırdım kart okuyucuyu tanımadığı için olduğunu söylüyorlar
yanlız sürücüleri kaldırdığım halde yine aynı hatayı veriyor acaba başka bir yolu yokmu sorunu halletmenin

arkadaşlar bende iki işletim sistemi xp ve win7 yüklü xpyi silip win8 kurdum güzel herşeyi tanıdı fakat varsayılan işletim sisteminde win7 seçeneği yok o yüzden win7yi açamıyorum bunu nasıl hallederiz

arkadaşlar bende iki işletim sistemi xp ve win7 yüklü xpyi silip win8 kurdum güzel herşeyi tanıdı fakat varsayılan işletim sisteminde win7 seçeneği yok o yüzden win7yi açamıyorum bunu nasıl hallederiz

[quote name='karciliadem' date='04 June 2012 - 08:52 ' timestamp='1338799947' post='1208604']
arkadaşlar bende iki işletim sistemi xp ve win7 yüklü xpyi silip win8 kurdum güzel herşeyi tanıdı fakat varsayılan işletim sisteminde win7 seçeneği yok o yüzden win7yi açamıyorum bunu nasıl hallederiz[/quote]

[font="Franklin Gothic Medium"][color="#000080"]Alttaki program ile işletim sistemlerinin açılış sıralamasını düzenleyebilir gerekli ayarlamaları program üzerinden derleyebilirsiniz.[/color][/font]
[font="Franklin Gothic Medium"][color="#000080"]Esenlikle KalınıZ Saygılarımla[/color][/font]

[font="Franklin Gothic Medium"][color="#ff0000"][b]İndirme Linki[/b][/color][/font]
[code]http://download1us.softpedia.com/dl/f1441453661964c7aab5bd5f3a44e9a3/4fcd3bbc/100045820/software/system/EasyBCD%202.1.2.exe[/code]

[font="Franklin Gothic Medium"]Veya[/font]
[code]http://www.mediafire.com/?zdd6pc8nf50rb8s[/code]

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...