Jump to content

Laptop Çok Isınıyor

jackb
 Share

Recommended Posts

dizüstü alacaksanız lenovo alın.. asus,hp,casper,acer hikaye hepsi yanar en dandik oyunda bile size kendim kullanıyorum diye tavsiye yada alın demiyorum lenovo g560 seirini kullanıyorum bf3 oynuyorum hemde 64 bit ekran kartıyla ama 1024x768 çözünürlükte pc ısınıyor ama yumurta kızartacak kadar değil ve ne donma ne kasma var harika bir dizüstü bu dizüstüyle bf3 oynadığıma bazıları inanmıyor amaoyundan ekran görüntüleri alıp yayımlayacağım..

PB TS11hr 609 tk var şubat ayında aldım fan temiz yeni temizledim işlemcide yük yok yüzde 1-2 de geziniyor ısılar şöyle
HDD 40
CPU 50-55
GPU 40-45
CPU-gt 50-55
ama mouse padın orası sıcak mouse padı kullanmıyorum kablusuz var ama yine sıcak neden acaba bide şarj aletim çok ısınıyor nedeni nedir?

bende mouse padın oraya buz kalıbını beze sarıp koyuyorum sorun olur mu

bide soğutucu alsam ne kadar fayda olur önerirseniz vatandan alıcam marka önerir misiniz

Edited by möç123

[quote name='oguzhan43' date='12 June 2012 - 19:06 ' timestamp='1339527991' post='1211436']
dell i arayıp arıza kaydı açın cihazı yollamıyosunuz teknik eleman adrese gelip halleder dell nedense yunanistan da faaliyet gösteriyor bu yüzden türkçeleri pek iyi değil :) biz sürekli dell i arıyoruz bu sıralar n5110 serileri başa bela malesef kiminin anakartı kiminin hdd si kiminin yeni cihaz olmasına rağmen işlemci fanı değişiyor eleman yolluyolar değiştirip gidiyor
[/quote]
öyle yaptım bugün bi kaç şey denedik formata gelince hdd yi görmedi dedim tamam dediler arıza kaydı açıldı ve yarın falan gelip hddyi ücretsiz olarak değişecekler hdd de sorun var galiba bu modeli alacaklar düşünsün bir daha derim gerçi ilk 2 yıl içeri,sinde bir sorun olursa teknik servisleri mükemmel çalışıyor sıkıntı yaşamazsınız

[quote name='Fox' date='12 June 2012 - 22:02 ' timestamp='1339538530' post='1211499']
benim laptop'umda dell çok ısınmaya başladı mousepad'in sol tarafı hdd galiba .. :(
[/quote]
hdd değildir sende bi soğutucu falan al kullan eğer yine de ısınıyorsa bi ara çözüm merkezini onlar yardımcı oluyor zaten

• 1 yıl yıl...