Jump to content

Fake Explorer V1.0

Share

Recommended Posts

[font="Georgia"][spoiler][/font][font="Georgia"][img]http://i.imgur.com/hqqWQ.jpg[/img][/font][font="Georgia"]
[/spoiler][font="arial, verdana, tahoma, sans-serif"] [/font]Arkadaşlar farklı bir çalışma ile karşınızdayım.Bu küçük programı yazmamın sebebi, Windows 7 ortamında program kısayollarım hep taskbarda olduğu için birden fazla klasör program vs açtığım zaman yığılmalar olması ve çok sıkışık bir taskbar yüzünden isteğim çalışma ortamını sağlayamamdır. Çok pratik olan Fake Explorer, size aynı masaüstü ortamında yeni bir explorer ortamı sağlayan ve aynı anda çalışmalarınıza ufak bir tıklama ile ulaşabileceğiniz bir imkan sağlıyor.Programın kullanımı basittir.Çalıştığında solda ekran da bir çizgi oluşuyor ona tıkladığınız anda sola geçerek size yeni bir explorer ortamı sağlıyor.Program kapatıldığında aynı anda her iki explorerdeki çalışmalarınız tek bir yerde toplanıyor.Yani çalışmalarım klasörlerim program kapandı diye üzülmeyin.Esc tuşu ile çıkış yapabilirsiniz onun dışında trayda çalışır vaziyette görünüyor beni baya bir yordu ama çok işime yaradı umarım sizinde işinize yarar kolay gelsin..[/font]

[font="Georgia"]Fake Explorer v1.0[/font]

[font="Georgia"][code]https://www.box.com/s/8c4c3813ef1ea9e1835c[/code]
[/font]

[font="Georgia"][img]http://i.imgur.com/VipUY.png[/img]
[/font] Edited by SimpsoN_Bart

[b]Bunu tek explorer için yapmıştım.İlerleyen zamanda dediğini şekilde geliştirme yapmaya çalışırım.Ama Senin dediğin olay birden fazla masaüstü ortamı için yeni masaüstü ortamı üreten programlar var.Yanlış hatırlamıyorsam blue_life ın böyle bir çalışması vardı.Multi Desk olması lazım forumda araştırma yaparsanız bulacağınıza inanıyorum.Kolay gelsin.[/b]

Edited by SimpsoN_Bart

Çok Güzel olmuş ayrıca Windows Renk düzenini Degiştirmiyor ama

Blue_Life arkadaşımızın Projesinin Eksileri Sadece Renk Düzeniydi Ve Bu programa Göre daha çok özeliklk Var Blulifenin Çaışmasını Bir incelmeni Tavisye edemi

Ayrıca micrsoftun Sysinternal Progrmalrı çindede Multi Desktop diye bir uygulamsı var oda Güzel :D

blue_life'in çalışması farklı bir çalışma dikkatini çekerim.Onun projesi birden fazla masaüstü ortamı oluşturyordu diye hatırlıyorum.Bu çalışma sadece anlık ve 1 kez olmak üzere explorer ortamı oluştuyor masaüstü değil yani aynı gibi gözükse de farklı çalışmalar.Neyse zamanım olursa ve tavsiyeler çerçevesi içersin de geliştirme yapmayı düşünüyorum.

• 1 ay sonra...
  • 9 years yıl...
  • Editor
34mehmet, 03.03.2022 - 16:31 yazdı:

Konu eski biliyorum

Programı farklı bir linkini güncelleyebilirmisiniz, verilen linkten indiremiyorum. 

Please register to see this content.

IDM ile indirmek için;

• BOX linkini açıp sayfada sağ tıklayın.
  • > IDM Integration Module > "Tüm bağlantıları IDM ile indir" seçin.
  • Sadece "Fake Explorer v1.0.rar" dosyasının başına tik atın ve indirin.
Edited by semsibey
  • Like 1

• Editor
34mehmet, 10 saat önce yazdı:

Linki, sağ tık ve idm den de inmiyor.

Screenshot_2.jpg.32c4f02ed93698546341407c9ebf3777.jpg

Please register to see this content.

Kim "linke sağ tıkla ve IDM ile indir" dedi?

Bu seferde yazı boyutunu büyütelim ;

• IDM ile indirmek için;

• BOX linkini açıp sayfada sağ tıklayın.
  • > IDM Integration Module > "Tüm bağlantıları IDM ile indir" seçin.
  • Sadece "Fake Explorer v1.0.rar" dosyasının başına tik atın ve indirin.
  • Like 1