Jump to content

Satılık 5+1 Creative Ses Sistemi

asizemheri
 Share

Recommended Posts

mrb arkadaşlar elımde 1,5 2 sene evel almış oldugum 5+1 crative ses sistemimi satıyorum 1sene fılan kullanılmısdır en fazla fiyat olarak 80 liradır kargo bana aittir ankarada ikamet etmekteyim ankarada olursa 75 liraya elden teslim ederim ses sisteminde kesinlikle patlak filan yokdur sesi aldıgım gün gibidir daha laakin 5 hoparlörün ikisinin ön tarafaında bulunan siyah perdelerınde az bişey üst köşeden açılma yapmışdır oda poşette durdugu için bırbırine degmiş perdesı çalışmasına engel degildir ve saten gözle bakınca da pek anlaşılmıyor ancak yanına yanaşıpda detaylı incelenınce belli olmaktadır faturası ve garantı belgesı vardı ama atmışım bulamadım ürünü electroworld den almışdım resim aşşagıdadır ürünün
[url=http://bit.ly/c25MCx][img]http://b1206.hizliresim.com/y/s/8mbnc.jpg[/img][/url] Edited by asizemheri

dielim ki aldım ben bunu kontrol etim baktım arızalı çıktı seste yada bi sorun var örnegin o zaman ne yapıcaz bi yol bi guvence vermelisin bide 1.5 yıl tek kualndıysan garanti belgesi
olması lazım onunda resmini atabilir misin

arızasını kafanızdan silin lütfen güvenmiyorsanızda 0 mal alırsınız ben daha öncede bu sıteden cesıtlı malzeme satışları yapdım bir yamugum olmadı sanırım yeterlıdır garantı belgesıne gelınce kutusunda atılmış bulamadım cihaz saglamdır bozuk malı satmam ben korkmayın

kapıda ödeme için posta çeki numaram olması lazım falan filan 80 lira için ugraşmam kardeş kusura bakma güveniyorsan 80lirayı yollarsın ptt den adıma parayı cekıp ertesı günde kargonu verrım ptt ye gelir daha önce çeşitli satışlar yapdım bu siteden herhangi bir dolandırıcılık yapmadım yapmamda senin hakkını yemem korkma

kardeş ben böyle alım satımı çok seven biisiyim yaklaşık 1 yılırda bu siteden hertürlü faydalanıorum.bu siteden alış verişte yaptım.gelki ş...sizin teki benı dolandırana kadar.o yüzden önce para havale işine kesınlıkle hiç güvenemıorum.500 lira gitti onmı yanayım salak durumuna düştüm onamı.bu durum bende baya bi psikolejik rahatsızlık verdiydi.sende kusuruma bakma kapıda ödeme en güvenlisi kolay gelsin.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...