Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Easm Xp V3 - 1 Temmuz

EASMurat
 Share

Recommended Posts

[center][size="6"][font="Impact"][b][color="#FF0000"]EASM XP 1 TEMMUZ 2012 [/color][color="#FF8C00"]V3[/color] ( YENiDEN DÜZENLENDi ) [/b][/font][/size][/center]

[b][color="#FF0000"]Sistem Bilgileri ve Kısa Bilgi [/color] : Hem Güncel, Hem Full Katılımsız, Hem Yine V1, V2'de Olduğu gibi “ [color="#FF0000"] EASM [/color] ” Klasörüne kendi katılımsızlarınızı ekleyebileceksiniz, Görselliği daha artmış ve bu sürümde [b][color="#FF0000"]HERHANGi BiR FLASH diskinizle'de kurulum yapabileceğiniz[/color][/b] Tamamiyle kullanıcı dostu Yine Özel seçilmiş, Xp temaları olan, Yine EASM EXTRALARI var, herhangi bir programa gerek kalmadan Virüs tarama, USB virüsü silme, Pcnizi hızlandıracak haftada bir yapmanızı önerdiğim Performans Arttırıcı diye Pc'nizin ayarlarıyla alakalı menülerin kısa yolları var. [color="#FF0000"] Sunumu LÜTFEN sonuna kadar okuyalım [/color] , Sonra Ben CD yazdıramadım, bunuda Açıklasaydın ya kardeş gibi, ilk sayfada göremedim, gibi sorulara cvp vermiycem şimdiden Haber vereyim. Sizde sistemi indiriyorsunuz kullanıyorsunuz Bir [color="#FF0000"]TEŞEKKÜR ET[/color] Butonuna basmayı ihmal etmez ve sistemle ilgili yorumlarınızı paylaşmaktan bizi alıkoymazsınız umarım, Bu Çalışmam XP'ye VEDA Çalışmamdır, Başka bir versiyon Çıkartmayı düşünmüyorum. [/b]

[size="4"][font="Franklin Gothic Medium"][b][color="#FF0000"]Önemli Açıklma 1[/color] : Sistemi YENiDEN UPLOAD ETTiM, 3 yerinde Reklam var Güzel kardeşlerim Sonra, Yok Reklam manyağı olduk, Yok her yerinde Reklam var vs gibi yorumlar Duymak istemiyorum artık çünki Çok sıkıldım böyle tutarsızca Heryerinde reklam var deyip, Diğer Arkadaşların veya farklı forumlardaki çalışmalarını göz ardı eden yorumlardan. Sanki indirdiği diğer sistemlerin hiçbirinde reklam yokta, Eğer masaüzerindeki klasörüde kasdediyorsan sil gitsin bukadarda zor değil herhalde ama Göze batan yerlerde deseler Anlıycam, her yerde demeleri ve sanki silinmiycek yerdeymiş gibi lanse etmeleri insanı sinirlendiriyor, Tutarsızca atıp tutanlar yeniden Upload ettim sistemi, bakın sunumunda başına Koca koca yazıyorum istemeyen, bu sistem çok reklamlı gibi düşünenler [color="#FF0000"]LÜTFEN iNDiRiP YÜKLEMESiN ! [/color] Reklamlar ; 1.Kapanışdaki PC KAPAT - BEKLET - YENiDEN BASLAT Yazan Küçük Ekranda.. 2.ilk Kurulum ekranında... ( bunu kurulumdan sonra birdaha Asla görmiyceksiniz ) 3.Bilgisayarın özelliklerinde... [color="#FF0000"]internet Explorerda da Reklam yok Artık :)[/color][/b][/font][/size]

[center][img]http://d1207.hizliresim.com/z/3/96ml8.jpg[/img][/center]
[b][color="#FF8C00"]Upload dan sonra iki gün içinde 185 indiren arkadaşa teşekkür ederim Sorun yaşayanlar ve 2 arkadaşımızın mavi ekran hatası aldığından dolayı içinden Neredeyse hiç bir bileşen çıkartmadan yeni bir sistem yaptım, hem bu sefer " USBMENU " klasörü Olması gereken yerde, siz sadece Flaş diskinizi formatlayıp kaydet diyeceksiniz. Bukadarda basitleştirdim, içinde Resimli anlatım ve Yazılı açıklamada var Kolay gelsin.[/color][/b]

[b][color="#FF0000"]ISO Boyutu[/color] :[/b] 696 MB.
[b][color="#FF0000"]Güncellenen Sistem[/color] :[/b] " tr_windows_xp_professional_with_service_pack_3_x86_cd_vl_x14-74085 "
[b][color="#FF0000"]Güncelleme Entegre Yöntemi[/color] :[/b] HFSlip
[b][color="#FF0000"]Güncellik Tarihi[/color] :[/b] SP3’den bu yana Temmuz Ayına kadar çıkmış tüm güncellemeleri içerir.
[b][color="#FF0000"]Kurulum Çözünürlüğü[/color] :[/b] 1024x768 px
[b][color="#FF0000"]Görsel Paket Entegresi[/color] :[/b] Çeşitli Wallpaperlar, Aero Cursor Default olarak değiştirildi. Ayrıca 4 - 5 renk alternatifli temalarda koyuldu.
[b][color="#FF0000"]Bileşen Silinme İşlemi[/color] :[/b] Yapıldı, Açıklamalar aşağıda…
[b][color="#FF0000"]Program Entegresi[/color] :[/b] Yapıldı, liste Sunumda. Standartlaşan ‘ EASM ‘ Katılımsız Klasörüyle.
[b][color="#FF0000"]Sürücü Entegresi[/color] :[/b] Sata sürücüleri Text modunda ( MASS_STORAGE ) Yapıldı detaylar sunumda.
[b][color="#FF0000"]Katılımsızlık Durumu [/color]:[/b] FULL katılımsız. Administrator olarak oturum açılır.

[center][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1341014583__v3_m_ustu.jpg[/img][/center]

[center][b][color="#FF0000"]USB MENU[/color][/b][/center]
[center][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1341016087__v3_usb_menu.png[/img][/center]

[center][b][color="#FF0000"]Çıkarılanlar [/color][/b][/center]
[center][spoiler]Stabilite bozulmaması için En gereksizler çıkarıldı Hatta Çıkarılmadı desek daha doğru Olacak :)
Docs-support-valueadd klasörleri
;# Ağ #
MSN Explorer
;# Çoklu Ortam #
Örnek Müzikler
Tablet PC
;# Işletim Sistemi Seçenekleri #
.NET Framework
Arama Asistanı
El ile Kurulum ve Yükseltme
Tur
;# Servisler #
Indeksleme Servisi
;# Uygulamalar #
Pinball

[Tweaks]
Bilgisayarım-Denetim Masasını Ekle
Bilgisayarım-Paylaşılan Belgeleri sil
Masaüstü-Ağ Bağlantıları simgesi-Göster
Masaüstü-Belgelerim simgesi-Göster
Masaüstü-Bilgisayarım simgesi-Göster
Masaüstü-Geri Dönüşüm Kutusu simgesi-Göster
Masaüstü-Internet Explorer simgesi-Göster
Performans-Harddisk boşta iken optimize et devredışı
[/spoiler][/center]

[center][b][color="#FF0000"]Eklenenler [/color][/b][/center]
[center][spoiler]
EASM klasöründe Düzen olsun, Dosyalar Dağanık durmasın Katılımsızların sayısı azalsın diye yapılmıştır. Günceli çıkınca 'EASM'den Silinip yenisi eklenebilir !
[b]===( EASM_EXTRALARI içeriği )===[/b]
Maviboot.exe
fonts.exe
AERO.CURSORS1.exe
AERO.CURSORS2.exe
easm.exe
RECUVA_1.30.435.exe
SAGTUS_EKLENTILERI.exe

[b]===( DirectX_9 )===[/b]
Günceli çıkınca 'EASM'den Silinip yenisi eklenebilir !

[b]===( TEMALAR içeriği )===[/b]
ChoZenOne
crystal
Embedded
HybridLE
LE5
Leopard
LunaVX
Seven
SevenXP3
TRK
VistaCG
Çeşitli Renk alternatifleriyle 11 özel seçtiğim tema, 'EASM'den Silinip yenisi eklenebilir !

[b]===( WinRAR içeriği )===[/b]
Birkaç Farklı temasıyla, Günceli çıkınca 'EASM'den Silinip yenisi eklenebilir !

[b]===( AIMP2 içeriği )===[/b]
Beğendiğim Skinsleri ve iconları ekledim yani farklı temasıyla AiMP2 neden 3 değilde 2 derseniz Ben bunu Çok seviyorum bana hiç sorun çıkartmayan sürüm ve hemen hemen tüm müzik dosyalarını tanıyor, ve PC'nize hiç Yük getirmeden Çok güzel ve sorunsuz çalışan sürümü.Günceliyle 'EASM'den Silinip yenisi eklenebilir ! BU Defa Programları Olabildiğince Az tututm size istediğiniz Kadar yer kalsın diye Özellikle yaptığım bişey bu !!! Her Programın Katılımsızı var Nasılsa, indirip Güncellerini koyun "EASM" Klasörüne Olsun size Canavar bi sistem... ;)[color="#00BFFF"]Sizinde Farkettiğiniz gibi [/color]'[b][color="#FF0000"]EASM[/color][/b]'[color="#00BFFF"]Klasöründeki her program değiştirilerbilir, bunu neden yapıyorum ? Kendim bu Özelliği çok kullandığım için V1, V2, V3'de de Kullanıyorum Öyle Pc kurulumu bittikten sonra next next uğraşmaya gerek kalmasın diye :) Bir Pc'ye Format atacağımda en güncel katılımsızları indirip, bu klasöre koyuyorum. Poweriso veya Ultraiso gibi Programlarla kendi katılımsızlarınızı oluşturup veya güncelleriyle değiştirip ".iso" Kalıbınızı kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Uzun lafın kısası Bu sürümdede diğerinde olduğu gibi Kullanıcı Dostu bir XP'miz var :) SIKINTI YOK !!![/color]
[/spoiler][/center]

[center][b][color="#FF0000"]EASM Klasörünün içini Silme/Değiştirme[/color][/b][/center]
[center][spoiler][b]Masaüzerine de bir easm klasörü gelecek içindeki açıklamayı okumadan hiç bir [color="#FF8C00"]REG ayarına dokunmayın[/color] !!! V1, V2 ve Bu sistemde de

Klasikleşen Ve hatta artık birçok arkadaşımızında kullandığını görüyorum EASM Klasörü Katılımsızlarınız ekleyebileceğiniz Klasör olayı çok iyi içine Koyduğumuz Katılımsızları değiştirmek

yenisiyle güncellemek veya Komple silmek istiyorsunuz, bunu nasıl yapacaksınız ? EASM klasörüne Ekleyeceğiniz Programlar
12'dakikadan sonra Kurulmaya başlar, ve Alfabetik sırayla kuruluma devam eder ve Program sınırlaması yoktur istediğiniz kadar ( [color="#FF0000"]CD veya DVD boyutunuza

göre[/color] ) katılımsız ekleyebilirsiniz, sizde benim yaptığım gibi Önce kurulmasını istediğiniz programlar varsa isimlerini kısaltarak
[color="#FF0000"]Örneğin :[/color] [b]Foxit Rader[/b] değilde arasında hiç boşluk olmayacak şekilde isim verilmelidir. Bu programın birinci sırada kurulsınıda istiyorsam şöyle olmalı

ve sıralanmalı
[color="#FF9900"]01_fr[/color]
[color="#FF9900"]02_DNF[/color]
[color="#FF9900"]03_C++[/color]
[color="#FF9900"]04_NERO[/color]
[color="#FF9900"]05_Dx[/color]
Bu sıralamada kurulur bundan sonra koyacağınız Programlar Alfabetik sırayla devam eder " ne_eklemek_istersen " gördüğün gibi Aralıksız ve olabildiğince kısa isimler vererek ' EASM '

Klasörüne koyun...[/b]
[/spoiler][/center]

[center][b][color="#FF0000"]USB FLAŞ Diskten Kurulum[/color][/b][/center]
[center][spoiler][b]Öncelikle indirdiğiniz isoyu, Kesinlikle Direk CD veya DVD ye Yazdırmayın Yazdırsanızda kurulum yapamayacaksınız ilk olarak RADYOCU.iso'yu bakşa bir Klasöre Çıkartıyorsunuz, Sonra "BAŞKA USBYE AKTAR" Klasörüne girin, oradan da USB_ROOT Klasörü var ve size verdiğim USBMENU 'nün içinde Hazır olarak herşey var size direk Flaş diskinize yazdırmak kalıcak, hiç sorunsuz FLAŞ'ınıza Yükleme yapabilmek için ve Yükleme süresinin uzunlığı kısalığı Flaşınızın kalitesi ile alakalıdır, buda yükleme hızınızı etkileyecektir, Pcnizin Performansıda önemli tabiki... USB_ROOT Klasörünün içinde USBMENU var Usbnize aktarılacak dosya o, Videoda var ama Yazarakta açıklıyalım yine Root'a kopyaladığınız klasör multiboot menümüzün ve gerekli dosyaların olduğu Klasördür detaylar " Bluelife'ın " anlatımında var ve detaylı bilgi istiyor veya kendinize göre özel bir menü yapmak istiyorsanız Bluelife arkadaşımız gayet açık anlaşılır şekilde anlatmış, forumda aratırsanız bulacaksınız neyse konuya geri dönelim USB_ROOT'a USBMENU Klasörünü kopyaladık, ( Şuan zaten yeni Upload'da direk içinde göreceksiniz ) MB_USB.exe'yi Çalıştıralım. PC'mizin USB girişine bir Flaşdisk takalım, Hedef sürücü kısmından Taktığımız Flaşımızı seçelim, Sürücüyü biçimlendiri tıklıyalım, Usb_root klasörünün içeriğini sürücüye kopyala'yı işaretliyelim Dosya sistemi NTFS olacak değiştirmiyelim, Eğer isterseniz Sürücü etiketi kısmınada 8 karakteri geçmiyecek şekilde isim verebilirsiniz örneğin ben " EASM_KUR " ismini verdim, Umarım bu bilgi kurulum için hem yazılı hem görsel hemde RESiMSEL :D olarak yeteri kadar açıklayıcı olmuştur inşallah... Eğer hala Anlamadım derseniz, indirdiğiniz RADYOCU.iso'nun içinde Kurulum klasöründe Resimlerde var...
[/b][/spoiler][/center]

[center][b][color="#FF0000"]Detaylı açıklama ve EASM Klasörü [/color][/b][/center]
[center][spoiler]Standartlaşan ve Her sürümde mutlaka koyacağım dediğim" [b][color="#FF0000"]EASM[/color][/b] " Klasörüne istediğiniz Katılımsızları Atarak ister 700 MB Cd ister 4

veya 8 GB'lık DVD boyutunda kendi zevkinize uygun TEMMUZ Ayına kadar çıkan bütün Güncellemeli bir Xp CD'niz olmuş olur.
En son Sata sürücüleri eklenmiştir, Güncel bir sistemdir, SP3 Sonrası tüm güncellemeleri içerir. TCPIP ( Sınırsız ) + UXTHEME + SFC Yamaları yapılmıştır. Sata Driverlar TXT modunda

eklenmiştir, istediğiniz gibi programlarınızın olacağı size özel ve Güncel Ayrıca Görsel ve canınız istediğinde cd deki katılımsız programları değiştirebileceğiniz, ve bu sürümde Flaş

diskinizle'de kurulum yapabileceğiniz Tamamiyle kullanıcı dostu sizi içindeki sabit Programlara hapsetmeyen, Driverları bile Entegre değil ( SATA TXT MODUNDA ) istediğinizde,

günceliyle silip değiştirebileceğiniz yaşlı XP'ye ne verirseniz verin kurar sizi en kötü ihtimalle 1 yıl veya 6 ay hiç güncelleme yapmadan da götürelir. Bu arada yeri gelmişken söyliyim

XP'ye Veda Sürümüm, bu sebepten yeni bir XP beklemeyin şimdiden söyliyim !

EASM XP Serisinde V3'ü de Paylaşmaktan onur ve gurur duyarım, bu arada çok araştırdım çok ustaların sistemlerini inceledim ve kullandım ve bana Desteğini esirgemeyen [b]MOTUN

dostuma, Bluelife + NOUS + Legion + By AKOZDEMiR gibi EMEKLERiNi katılımsızlarını temalarını paylaştıkları için sitedeki tüm Ustalara TEŞEKKÜR EDERiM ![/b] Sizlerde Sistemi

Kurduktan sonra Bir TEŞEKKÜRÜ Eksik etmezseniz sevinirim Alıntı yapabilir Yayınlayabilirsiniz ! Upload Edecek Tüm Dostlara şimdiden Teşekkürler, Zira Bir önceki sistemi Tek link yapıp

paylaşanları 60 - 100 Farklı Forumda kendim gördüm, Bana Bir PM gönderin sunuma ekliyelim herkez faydalansın... iyi Günlerde kullanmanız dileğiyle !!![/spoiler][/center]

[center][b][color="#FF0000"]Bilgisayarım'ın içeriği[/color][/b][/center]
[center][img]http://d1207.hizliresim.com/z/3/96p41.png[/img][/center]

[center][b][color="#FF0000"]Bilgisayarım'a Sağ tık[/color][/b][/center]
[center][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1329892611__satu.png[/img][/center]

[center][b][color="#FF0000"]Açılış ve kapanış[/color][/b][/center]
[center][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1341015299__v3_k_degis.png[/img][/center]
[center][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1341015376__v3_kapanis.png[/img][/center]

[center][b][color="#FF0000"]Daha Fazla Görüntü için tıkla[/color][/b][/center]
[center][spoiler][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1341015441__v3_acilis.png[/img][/center]
[center][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1341014486__v3_kurulum.jpg[/img][/center]
[center][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1341084943__v3_ses_ayari.png[/img][/center]
[center][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1341084992__v3_goruntu_tema.png[/img][/center]
[center][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1329893378__tema1.png[/img][/center]
[center][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1329935686__m_ustu3.png[/img][/center]
[center][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1329935938__m_ustu2.png[/img][/center]
[center][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1329936042__m_ustu4.png[/img][/center]
[center][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1329936083__m_ustu5.png[/img][/center]
[/spoiler]

[center][b][color="#FF0000"]LiNKLER / DOWNLOAD[/color][/b][/center]
[quote]
[b]YENi UPLOAD V3 linkleri[/b]
PART1: http://www.mediafire.com/?mcqdsan5l857u50
PART2: http://www.mediafire.com/?u6e2r4vah8pcm2q
PART3: http://www.mediafire.com/?7pyk29fexxuf33c
PART4: http://www.mediafire.com/?sjcqcu6zz49ci8p
[/quote]

[size="4"][font="Franklin Gothic Medium"][b][color="#FF0000"]Önemli Açıklama 2[/color] : Partları indirdikten sonra Çıkan RADYOCU.iso Kalıbını Direk"[color="#FF0000"]YAZDIRMAYIN[/color]" winrar Programıyla bir Klasöre Çıkarıp,içindeki Açıklamayı sonuna kadar Okuyup, BAŞKA USB'YE AKTAR Klasörünün içinden, USB_ROOT oradan da, USBMENU Onun içinden de, XP_GORSEL klasörü buradanda [color="#FF8C00"]EASMurat.iso[/color] Kalıbını, ( Yuhh dediğinizi duyar gibiyim :D ) "ULTRAiSO" gibi bir Programla Açıp içine Kendi Katılımsızlarınızı "[color="#00BFFF"]EASM[/color]" Klasörüne Koyarak veya içindeki mevcut Katılımsızları silerek KAYDEDiN. Kalıbı artık Cd'ye DVD'ye YAZDIRABiLiRSiNiZ Veya Flaş diskinizede iso kalıbının Adını kesinlikle değiştirmeden Koyunuz Zaten Detaylar Görsel Anlatımda ye yazıda var[/b][/font][/size]

Edited by eleavucasigmaz

[color="#FF0000"][i][b]Çok güzel olmuş yine indirp kurmayı düşnyorum usb kurulumu yapabilirsem format atacam

Görsel Anlatım linki ayrı değil demi kardeşim indirdiğimiz linklerde mevcut ? Birde usb format denediniz mi katılımsız attğmız programları kuracak mı ?[/b][/i][/color]
[b]
[i][color="#00BFFF"]Sizden Windows 7 çalışmasıda bekliyoruz...[/b][/color][/i]

Edited by yusuf1284

[quote name='yusuf1284' date='30 June 2012 - 21:25 ' timestamp='1341091536' post='1217503']
[color="#FF0000"][i][b]Çok güzel olmuş yine indirp kurmayı düşnyorum usb kurulumu yapabilirsem format atacam

Görsel Anlatım linki ayrı değil demi kardeşim indirdiğimiz linklerde mevcut ? Birde usb format denediniz mi katılımsız attğmız programları kuracak mı ?[/b][/i][/color]
[b]
[i][color="#00BFFF"]Sizden Windows 7 çalışmasıda bekliyoruz...[/b][/color][/i]
[/quote]

[quote name='MesutÖzil' date='30 June 2012 - 21:33 ' timestamp='1341092022' post='1217505']
Herzaman ki gibi Aşırı REKLAM ! :angry2:
[/quote]

[b]Şuan bu sistemi 1buçuk haftadır kullanıyorum... Yani bu mesajları size KENDiSiSTEMiMDEN YAZIYORUM :) Linki ayrı değil hepsi indireceğiniz isonun içinde var sadece isoyu direk sakın yazdırmayın çünki kurulum yapamazsınız :) indirdiğiniz isoyu Winrar tarzı bir Programla herhangi bir klasöre çıkartıp içindeki dosyaların neye yaradığını anlayacaksınız, Ben kendi Kurulumu Flaş diskten yaptım ve JET hızıyla bir kurulum gerçekleşti Cd'ye göre sizde Farkedeceksiniz Muhteşem ötesi bir hızla kurulum yapıyor, zamandan tasarruf sadece 12.dakikada Katılımsızlar nekadar çok olursa kurulum süresi okadar uzar ama 12.dakikaya hemen geleceksiniz :) Bu nedenle kendi Kullandığım dosyayı birebir sizede vermeyi düşündüm Normal bir iso Kalıbı yerine, indireceğiniz isoyu Önemli Notlada Açıkladım, Winrarla Bir klasöre çıkartın içinde Görsel anladım videosu açıklayıcı bilgi ve Flaşın direk içine atabileceğiniz Klasör var. Sadece Flaşın içine Koyacağınız Klasör USBMENU olması gerekirken ben size verdiğim dosyada aceleden ARALIK vererek yazmışım yani şöyle " USB MENU " bunun Arasındaki boşluğu silip USBMENU şekline getiriseniz Acayip hızlı kurulum gerçekleşecek Flaştan, Win7'ye gelince yukarıdada açıkladım XP'ye veda sürümü Versiyonum bu bundan sonra Win 7 ve 8'e geçiş yapıcam :) müsait Oldukça... Aşırı derken Pardon ama neresi Aşırı Reklam Sadece 3 yerde var birisi Bilgisayarımdaki Özelliklerde.. Kapanış Ekranında.. Explorerdakini de kaldırdım bu sürümde :) birde Kurulum ekranında sistemin içinde başka hiç bir yerde yok 3 Reklamda aşırı oluyorsa kusura bakmayın ama lütfen YÜKLEMEYiN :)[/b]

Edited by eleavucasigmaz

[b]Güzel Bir çalışma sergilemişsiniz sayın Murat :good: Yanlız aşırı Reklamdan kaçsaydınız daha güzel olacaktı,sistem boştayken task.mng'daki değerleri bir cabs olarak paylaşabilirmisiniz?ayrıca hız ve perfonmanstaki optimizasyonlar hakkında bilgileri burda paylaşabilirmisiniz?Normalde XP(x86)SP3 kullanmam,Windows X64 SP2 Edition Full Türkçe kullanmaktayım ve şaşmam,ama düşük configrasyona sahip diğer PC'Lerim için X86 gerektiğinden Arşivime alıyorum,projeniz için çok teşekkür ederim,başarılarınızın devamını dilerim,Ellerinize sağlık,Sevgiler,Saygılar..![/b]

[color="#FF0000"][i][b]kardeşim bak o multibootu usb yapıyorum daha sonra ne yapyıoruz dosyaları nereye atacaz hangi dosyaları atacaz yani iso şeklinde mi atıyoruz videoda sonu göstermemiş ayrıca attık diyelim en sonda test etmek istyo msunuz dediğindede snn xp gözkmyor?Ayrıca snn gösterdiğin resimdeki gibi UsbMenu yok. Ram açıklasan şu olayı zahmet olmazsa bu arada şarkı güzel olmuş :D[/b][/i][/color]

Edited by yusuf1284

kardeşim süper bi sistem olmuş eline sağlık. ben flaştan yükleme yapacağım da bilgisayar açılırken (boot menüsü) cd sürücüsü yerine USb seçmemiz gerekiyor mu?

Edited by sinerler

[quote name='nadas21' date='30 June 2012 - 23:53 ' timestamp='1341100392' post='1217534']
[b]Güzel Bir çalışma sergilemişsiniz sayın Murat :good: Yanlız aşırı Reklamdan kaçsaydınız daha güzel olacaktı,sistem boştayken task.mng'daki değerleri bir cabs olarak paylaşabilirmisiniz?ayrıca hız ve perfonmanstaki optimizasyonlar hakkında bilgileri burda paylaşabilirmisiniz?Normalde XP(x86)SP3 kullanmam,Windows X64 SP2 Edition Full Türkçe kullanmaktayım ve şaşmam,ama düşük configrasyona sahip diğer PC'Lerim için X86 gerektiğinden Arşivime alıyorum,projeniz için çok teşekkür ederim,başarılarınızın devamını dilerim,Ellerinize sağlık,Sevgiler,Saygılar..![/b]
[/quote]

[b]Sevgili "nadas21" Tşkler yorumunuz için, ilk resimde hem masaüzeri görünsün hemde, işlemci rem kullanımı görünsün diye tek resim koydum daha önceki sistemde bu resim sizin çalışmanıza iat değil diyen biri çıktıda :) Ondan dolyı sistemden direk resmi koydum ilk resim 107 MB yazıyor dikkat ederseniz... Reg ayarlarını kendime göre düzenledim Ama Şu var Eğer isterseniz ben regte bunların şunların olmasını istemiyorum derseniz, SVPACK klasöründen EASM_AYAR.reg optimize ayarlarını kaldırabilirsiniz, Normal XP olur olzaman tur ayarı IE ayarı gibi birçok gereksiz olayları kapatarak, sistemi daha stabil ve hızlandıracak reg ayarı yapıldı. Teker teker hepsini saydırmayın lütfen hem Formu kirletmiyelim size Zahmet indirdiğinizde SVPACK'deki .reg dosyayı açın bir not defteriyle, içinde herşey yazıyor yapılan tüm ayarlar.. [/b]

[quote name='yusuf1284' date='01 July 2012 - 01:08 ' timestamp='1341104886' post='1217542']
[color="#FF0000"][i][b]kardeşim bak o multibootu usb yapıyorum daha sonra ne yapyıoruz dosyaları nereye atacaz hangi dosyaları atacaz yani iso şeklinde mi atıyoruz videoda sonu göstermemiş ayrıca attık diyelim en sonda test etmek istyo msunuz dediğindede snn xp gözkmyor?Ayrıca snn gösterdiğin resimdeki gibi UsbMenu yok. Ram açıklasan şu olayı zahmet olmazsa bu arada şarkı güzel olmuş :D[/b][/i][/color]
[/quote]

[b]Sevgili "yusuf1284" Videolu anlatımı ve Açıklayıcı dosyayı koydum ki burda yazıp açıklamamk çünki çok fazla vaktim yok Foruma girmek için, hem görsel olarak Anlatılan videoyu koydum hatta zahmet etmeyin diye KENDi FLAŞIMDAKi KURULUM DOSYASINI 'da verdim biraz okusak, eğer anlayamadıysak videoyuda bikaçkez izlesek hepsini geçin :D Size verdiğim dosyayı Flaşın ana dizinine Atsanız Yukarıda resmide var Kurulum başlar :) Ozaman napıyormuşuz Önce Açıklamayı okuyor, sonra Görsel anlatımı izliyor, sonra buradaki resimleri ve açıklamaları bakıp aynısını uyguluyoruz SiSTEMi SORUNSUZ KULLANIYORUZ ve burayada bir yorumla tşk etmek kalıyor :) Hepsi bu.[/b]

[quote name='sinerler' date='01 July 2012 - 06:39 ' timestamp='1341124771' post='1217550']
kardeşim süper bi sistem olmuş eline sağlık. ben flaştan yükleme yapacağım da bilgisayar açılırken (boot menüsü) cd sürücüsü yerine USb seçmemiz gerekiyor mu?
[/quote]

[b]Sayın "sinerler" Öncelikle yorumunuz için teşekkürler, Evet bios ayarlarından Flaşdiskiniz seçmeniz gerekiyor, yoksa Flaşı nasıl görecek :) içinde XP olduğunu nereden bilecek PC okadar akıllı değil :D sizin Yol Göstermeniz lazım bunun içinde PCnizin Bios ayarlarına Girip USB'den Boot edecekşekilde ayarlamanız gerekiyor. Sonrada Zaten MENü Çıkacak, oradan EASM XP V3'ü seçiyoruz. Kendisi herşeyi kuruyor ayarlıyor birdaha ellemenize gerek yok ama 20 SN beklemek istemiyorsanız menü geldiğinde, ÖNTÜKLEME BiTTiKDEN SONRA, Sistemi diskten başlat'a tıklayın kurulumu yapsın Eğerki, iso kalıbının Adını değiştiriseniz veya Flaşta başka başka Klasörlerin içine koyarsanız yada bir klasör atlayıpda Flaşa koyarsanız KURULUMDA iSO KALIBININ OLDUĞU YERi GÖSTERMENiZi iSTEYECEK Buna kesinlikle dikkat edin, iso dosyasının adını değiştirmeyin veya farklı klasörlere koymayın size verdiğim USBMENU Klasörünü Flaşızızla ilgili gerekli ayarları yaptıkdan sonra ( Görsel anlatımda var ) bunu Flaşın ana dizinine Koyun Bukadar basit. Biostanda USB'yi seçmeniz gerekiyor evet !!! [/b]

kardeş tekrar ellerine sağlık mükemmel bi sistem olmuş, flaşı falan herşeyi ayarlayıp boot edemeyen arkadaş olursa şunu denesin.bios ekranına gelin 1. boot cihazı 2. boot cihazı falan seçioz ya orda en üsttekinde (adı aklımda değil) ona girin muhtemelen hard diskiniz Usb nin üstündedir. Usb yi yukarı çıkarıp kaydedin flaşınız boot olucaktır. Neden bilmiyorum ama bunu yaptıktan sonra 1. boot cihazını cd rom yapmama rağmen yine de flaşdan multiboot ekranı açılıyordu. :rolleyes:

[quote name='sinerler' date='01 July 2012 - 17:44 ' timestamp='1341164673' post='1217730']
kardeş tekrar ellerine sağlık mükemmel bi sistem olmuş, flaşı falan herşeyi ayarlayıp boot edemeyen arkadaş olursa şunu denesin.bios ekranına gelin 1. boot cihazı 2. boot cihazı falan seçioz ya orda en üsttekinde (adı aklımda değil) ona girin muhtemelen hard diskiniz Usb nin üstündedir. Usb yi yukarı çıkarıp kaydedin flaşınız boot olucaktır. Neden bilmiyorum ama bunu yaptıktan sonra 1. boot cihazını cd rom yapmama rağmen yine de flaşdan multiboot ekranı açılıyordu. :rolleyes:
[/quote]
[b]O biosla alakalı bişey Flaşı Çıkar yeniden CD'yi seç PCyi Kapa Aç CDrom'a Otomatik dönecektir, Sıralamayı nasıl yaptığınla alakalı !!! Teşekkür beğendiysen sorun yok Ne mutlu bana, Güle güle Kullan :) Ayrıca Jet hızıyla kurulum yaptı değilmi ? CD DVD Sürücülere Göre Muhteşem ötesi bir Hızla kurulum gerçekleştiriyor ! 1. Boot cihazınızı ( biostan ) USB Cihazınız neyse Onu seçeceksiniz, sonra arkana Yaslan O hallediyor herşeyi :D [/b]

daha önce hard diskten de yükleme yapmıştım ama bu kadar hızlısını ilk defa gördüm. Özellikle hani başta "Kur bilgisayarınızın donanım yapılandırmasını inceliyor" diyo mavi bi ekran geliyo ya orda cd de beklemesi ölümdü. Burda 1-2 saniye sürdü sanırım :dribble:

[quote name='hayredin' date='01 July 2012 - 19:21 ' timestamp='1341170472' post='1217753']
eline sağlık cd menüyü usb gibi nasıl yapabiliriz
[/quote]

[b]Bluelife Arkadaşımızın Forumda yazdıklarını iyi okuyun, bende oradan destek aldım kendime göre düzenledim... Zaten benimde yaptığım USB'ye uygun bir menüyle Kurulum Sağlamaktı, Sadece Standart bi iso vermek yerine Daha Profesyonelce ve herkesin USB Sürücüsüyle Kullanabileceği bi sistem yapmaktı amaç, bunu denedim aynı bu dosyalarla YANi ŞUAN SiZE VERDiĞiM USB KURULUM DOSYASINA Bi KAÇ KOD EKLEYEREK Win7 + Klasik XP + Görsel XP + Ubuntu + Linux + Arkonix + Ghost alabileceğimiz gibi bikaç kullanışlı program olan sistemlerin hepsini kullanabileceğimim bir menü hepsini size verdiğim Dosyayla yapabilirsiniz, Biraz araştıralım forumda, kaldıki ben bire bir kendi kullandığım dosyayı sizlerle paylaştım. Biraz USBMENU.LST dosyasını Not defteriyle acıp içine bikaç satır kod koyarak ve kendinize göre düzelterek ( oynayarak ) Kendi multiboot menünüzü yapabilirsiniz, Win7 ve yukarıda yazdığım diğer işletim sistemlerini bir Flaştan multiboot menüyle kurdurtabilirsiniz kaldıki ben bunu yaptım ve hiçbir sorun Almadım ( indirdiğiniz iso'nun içinde var Gerekli Açıklama ) işte buda ilk testlerimden birinin görüntüsü resmini koyayım mayıs ayında denemelere başlamıştım...[/b]

[center][b][color="#FF0000"]HEPSiNiN BiRARADA ÇALIŞTIRDIĞIM TEST'den GÖRÜNTÜ[/color][/b][/center]
[center][spoiler][center][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1337897080__multi_menu.jpg[/img][/center][/spoiler][/center]

[quote name='naman' date='01 July 2012 - 21:19 ' timestamp='1341177545' post='1217793']
v2 yi yüklemiştim kurduktan sonra açılırken mavi ekran hatası veriyordu bu sistemde de mass storage ekli olduğu halde yine aynı hatayı verdi

Asus Eee pc 1011px
[/quote]
[b]Mavi Ekran hatasımı ? Bunu alan ilk kişi olarak tarihe geçeceksiniz :) Şaka bi yana ben V2'de de alan bi yorum okuduğumu hatırlamıyorum ama bunda V2 ye göre daha fazla bileşen Çıkardım. V2'de Aldıysanız bunda almanız tamamiyle normal diycem ama mavi ekran hatasının biçok nedeni olabilir Harddisk, Ram, Ekran kartı bile yapabiliyor. Cidden sebebini bilmiyorum, ben hem kendi Leptop'umda hem masa üstü PCde 1 buçuk haftadır test ediyorum hiçbir sorun almadım, Almadığım gibi hiç bir hataylada Karşılaşmadım, Bu nedenle Paylaşmaya karar verdim. Nedenini bilmiyorum cidden :( Yardımcı olacak başka arkadaşlar varmı bilemiyorum donanımsal olduğunu düşünüyorum ama Sata sürücüler V1, V2'de Olduğu gibi V3'de de var Text modunda ekledim, buna rağmen başka sistemlerde mavi ekran hatası almıyorda bunda alıyorsanız bura sadece Flaşdisk'e yükleme kısmından faydalanabilirsiniz Aklıma başka bişey gelmiyo açıkcası Sorununuzu paylaştığınız içinde tşkler... [/b]

muratslmlar. senin önceki sistemlerini de kullanan biriyim ama bir türlü laptop uma atamıyorum formatı.. masa üstüne kurulum oluyor problem yok ancak acer aspire 5740 g model laptop a kuramıyorum. barış seven in perfect xp v2 yi kurabiliyorum ve şu an ondan yazıyorum :( acaba bu problem neden kaynaklanıyor.. kurulum ekranı geliyor 12. dk vs bitiyor pc yeniden başlatmaya çalışınca mavi ekran çıkıyor ve hiç bi şekilde açılmıyor.. neden acaba bu problem ??

[quote name='eleavucasigmaz' date='01 July 2012 - 23:30 ' timestamp='1341178227' post='1217797']
[b]Mavi Ekran hatasımı ? Bunu alan ilk kişi olarak tarihe geçeceksiniz :) Şaka bi yana ben V2'de de alan bi yorum okuduğumu hatırlamıyorum ama bunda V2 ye göre daha fazla bileşen Çıkardım. V2'de Aldıysanız bunda almanız tamamiyle normal diycem ama mavi ekran hatasının biçok nedeni olabilir Harddisk, Ram, Ekran kartı bile yapabiliyor. Cidden sebebini bilmiyorum, ben hem kendi Leptop'umda hem masa üstü PCde 1 buçuk haftadır test ediyorum hiçbir sorun almadım, Almadığım gibi hiç bir hataylada Karşılaşmadım, Bu nedenle Paylaşmaya karar verdim. Nedenini bilmiyorum cidden :( Yardımcı olacak başka arkadaşlar varmı bilemiyorum donanımsal olduğunu düşünüyorum ama Sata sürücüler V1, V2'de Olduğu gibi V3'de de var Text modunda ekledim, buna rağmen başka sistemlerde mavi ekran hatası almıyorda bunda alıyorsanız bura sadece Flaşdisk'e yükleme kısmından faydalanabilirsiniz Aklıma başka bişey gelmiyo açıkcası Sorununuzu paylaştığınız içinde tşkler... [/b]
[/quote]

ben sorunu şimdi anladım galiba keşke text modunda eklediğinizi belirtseydiniz keşke bende eklemedim satayı kendim sanırım sorun bu yüzden büyük ihtimalle teşekkürler ilgilendiğiniz için .

düzeltme: yav arkadaş ne çok anlatım bozukluğu yapmışım :D

Edited by naman

[quote name='dpumit' date='02 July 2012 - 02:41 ' timestamp='1341196909' post='1217823']
muratslmlar. senin önceki sistemlerini de kullanan biriyim ama bir türlü laptop uma atamıyorum formatı.. masa üstüne kurulum oluyor problem yok ancak acer aspire 5740 g model laptop a kuramıyorum. barış seven in perfect xp v2 yi kurabiliyorum ve şu an ondan yazıyorum :( acaba bu problem neden kaynaklanıyor.. kurulum ekranı geliyor 12. dk vs bitiyor pc yeniden başlatmaya çalışınca mavi ekran çıkıyor ve hiç bi şekilde açılmıyor.. neden acaba bu problem ??
[/quote]

[b]Teşekkürler kurduğunuz için ama Acaba Text modunda ekledim diemi bu sorunu, alıyorsunuz bunu düşünmeye başladım ama bu sorun olmamalı normalde, Garip ama emin olun bende araştırıyorum inşallah başka arkadaşlar bu tarz sorunla karşılaşmazlar sorunsuz kuranlarda var birsürü, Hiç Bileşen Çıkartmadan dilleri ve klavyeleri bile içinde duran bir versiyon daha hazırlıyorum Dosya boyutu tabiki buna göre daha büyük olacak ama Sorunla karşılaşmaktansa Onu indirmek daha iyi biraz zaman tanıyın şuan modifiyesiyle uğraşıyorum, bittiğinde olmazsa direkte ekliyebilirim bu başlık altına diğer yorumlarıda okumak istiyorum 2 mavi ekran hatası alınmış die 170 indiren var 1buçuk günde diğer indirip kuran arkadaşlarda yorumlarınıda paylaşsınlar lütfen...[/b]

[quote name='naman' date='02 July 2012 - 13:17 ' timestamp='1341235055' post='1217986']
ben sorunu şimdi anladım galiba keşke text modunda eklediğinizi belirtseydiniz keşke bende eklemedim satayı kendim sanırım sorun bu yüzden büyük ihtimalle teşekkürler ilgilendiğiniz için .

düzeltme: yav arkadaş ne çok anlatım bozukluğu yapmışım :D
[/quote]

[b][color="#FF0000"]Detaylı açıklama ve EASM Klasörü yazan yerde YAZIYOR TEXT MODUNDA Eklendi[/color] diye :) Hep diyorum Şu sunum için En az 45 Dk Uğraşıyorum millet soru sormasın okusun diye Olabildiğincede anlaşılır basit cümleler kurmaya teknik terimler kullanmamaya çalışıyorum ama LÜTFEN SUNUMU SONUNA KADAR OKUMADAN SORU SORMIYALIM ARKADAŞLAR HERŞEYi ZATEN EN UFAK DETAYINA KADAR ANLATIYORUM... Eğer Format Atmayı USB Sürücüyü seçmeyi, Bios ayarlarını bilmiyorsanız Forumda 2dk Zahmet edip Onuda araştırıverin veya herhangi bi forumdada resimli anlatımları var, Görsel anlatımlarıda var, Lafım sizin Nazarınızda herkese Alınmayın lütfen ! Arkadaşlar lütfen Birkerede anlayamıyorsak insanlık hali dalgınlık olur vs olur, bir kaç kez okuyalım SUNUMU Emin Olun hiç birşey sormadan sorunsuz kuracaksınız, Çünki Gerçek PCde test ediyorum hep ilk öncede kendi masa üzeri ve Leptop'umda 2 haftadır kullanıyorum. Siz yorumunuzu Paylaşın Okusun merak eden kurmak isteyen Arkadaşlarda örneğin; Kurdum Jet hızıyla kuruldu, memnunum yada hiç memnun değilim vs gibi bir yorumla eğer Hoşunuzada gerçekten gittiyse birde TEŞEKKÜR butonuna basın benim için yeterli, sistemi yeniden gözden geçiyorum bu arada Mavi ekran hataları Acaba Çok bileşen Çıkarmaktanmı oldu die yeni bir Modifiyeye daha giriştim bunda dilleri bile Çıkarmıyorum herşey olduğu gibi duruyor eğer bi kaç kişi daha Mavi ekran hatası derse, onu sununarım size ama Mavi ekran hataları sadece isletim sistemiyle değil daha çok DONANIMSALDIR Yukarıdada Açıklamıştım zaten nerelerden olabileceğini neyse tşkler sizin sorununuz halolduysa, çözüldüyse GÜLE GÜLE KULLANIN.[/b]

[quote name='yusuf1284' date='01 July 2012 - 03:08 ' timestamp='1341104886' post='1217542']
[/quote]
aynen videoda sonu yok videoda sadece msusb dosyasını çalıstırıp şuraya şuraya tıklayın yapıyor flash diski biçimlendiriyor. Sonra iso dosyasını çıkarıpmı atcaz usbmenu klasörünümü atcaz yoksa usbmenu klasörünün içindekilerinimi atcaz açıklamaları yok.
İçindeki açıklama metninde ben herşeyi hazırladım siz flash diski Grub4dos sistemine hazır hale getirin yazıyor o da ne demek anlamadım

sonunda usb deb boot ettim ama şöyle bir baktımda gercekten heryerinde reklam var internet explorera bile easm yazılmıs keşke son sürüm diye biraz sade yapsaydın yani yerinde olsam sadece bilgisayarın özellikleri kısmına reklam koyardım

[quote name='Dexter18' date='02 July 2012 - 16:25 ' timestamp='1341246309' post='1218040']
aynen videoda sonu yok videoda sadece msusb dosyasını çalıstırıp şuraya şuraya tıklayın yapıyor flash diski biçimlendiriyor. Sonra iso dosyasını çıkarıpmı atcaz usbmenu klasörünümü atcaz yoksa usbmenu klasörünün içindekilerinimi atcaz açıklamaları yok.
İçindeki açıklama metninde ben herşeyi hazırladım siz flash diski Grub4dos sistemine hazır hale getirin yazıyor o da ne demek anlamadım
[/quote]
[b]indirdiğiniz isoyu, Bakşa bir Klasöre Çıkartıyorsunuz, Sonra "[color="#FF0000"]BAŞKA USBYE AKTARMA[/color]" Klasörüne girin, oradan da [color="#FF0000"]USB_ROOT[/color] Klasörüne size verdiğim [color="#FF8C00"]USB MENU[/color] isimli Klasörü Kopyalayın, Ama ben aceleden Aralık vererek yazmışım, [color="#FF0000"]USBMENU[/color] olarak aradaki boşluğu silip, [color="#FF0000"]USB_ROOT Klasörüne kopyalayın[/color], Videoda var ama Yazarakta açıklıyalım yine :) Root'a kopyaladığınız klasör multiboot menümüzün ve gerekli dosyaların olduğu Klasördür detaylar Bluelife'ın anlatımında var ve forumda aratırsanzı bulacaksınız neyse konuya geri dönelim [color="#FF0000"]USB_ROOT'a USBMENU Klasörünü kopyaladık, MB_USB.exe'yi Çalıştıralım[/color]. PC'mizin USB girişine bir Flaşdisk takalım, [color="#FF0000"]Hedef sürücü kısmından Taktığımız Flaşımızı seçelim[/color], Sürücüyü biçimlendiri tıklıyalım, Usb_root klasörünün içeriğini sürücüye kopyala'yı [color="#FF0000"]işaretliyelim[/color] Dosya sistemi [color="#FF0000"]NTFS olacak[/color] Eğer isterseniz Sürücü etiketi kısmınada [color="#FF0000"]8 karakteri geçmiyecek şekilde isim verebilirsiniz[/color] örneğin " [color="#FF0000"]EASM_KUR[/color] " ismini verdim ben, Umarım bu yeteri kadar açıklayıcı olmuştur birde resim koyalım görsünler :D Buyrun Resimde Aşağıda...[/b]

[quote name='fantaztic' date='02 July 2012 - 16:35 ' timestamp='1341246917' post='1218045']
eline emeğine sağlık kardeşim son xp çalışman güzel olmuş indirip hemen deniyecem sonra yorumumu yazarım
[/quote]

[b]Teşekkürler Sayın 'fantaztic' inşallah sorunsuz kurarsınız, iyi günlerde kullanın yorumunuzu bekliyorum...[/b]

[center][img]http://e1207.hizliresim.com/z/2/95kdj.gif[/img][/center]

[quote name='Dexter18' date='02 July 2012 - 18:11 ' timestamp='1341252672' post='1218078']
sonunda usb deb boot ettim ama şöyle bir baktımda gercekten heryerinde reklam var internet explorera bile easm yazılmıs keşke son sürüm diye biraz sade yapsaydın yani yerinde olsam sadece bilgisayarın özellikleri kısmına reklam koyardım
[/quote]
[b]Güzel Kardeşim Şu Heryer dediğiniz yerleri Say lütfen banada birde bende öğreneyim yahu :) nereleriymiş o heryer, Yada GÖZE BATACAK YERDEMi DEMEK iSTEDiN ? Emek veriyoruz Uğraşıyoruz bırakta imzamızı atalım, Bir konuda sizden özür diliyorum Yanlış Reg dosyasını Koymuşum :( V2'de internet Explorerda da var die çok fazla şikayet gelince ilk işim onu kaldırmak olmuştu ama iki dosyada aynı isimle kayıt ettiğimden içinde Reklamlı Reg ayarını koymuşum tamamen yanlışlıkla yeni farkettim O konuda herkezden ÖZÜR DiLERiM hatta ilk açıklamamı okursanız göreceksiniz IE'deki reklamı bile kaldırdım yazdım ama tamamiyle benim hatam o, ama abartmakta milletin üzerine yok heryer diosunuzda biri bana açıklasın şu her yer nereleri :) bende öğreneyim [color="#FF0000"]1.Kapanışdaki PC KAPAT - BEKLET - YENiDEN BASLAT YAZAN Küçük Ekranında.. 2.ilk Kurulum ekranında... 3.Bilgisayarın özelliklerinde...[/color] Ki ben bukadar yapmak istemiştim Okadar emek verdim Kapanırken zaten Pc'yi kapatacaksın 3 Sn gözükse ne olur bukadar rahatsız olacak ne var ? 4. olarakta tamamiyle gözden kacan az öncede açıkladığım IE deki ama şuan yeni bir modifiye yapıyorum yeniden UPLOAD edicem ve bu 3 KIRIMDAKi REKLAM DURACAK, ilk kurulum ekranındaki reklamın kime ne zararı var anlamıyorum :) Kaldıki birçok arkadaşta oraya reklam koyar kurulumdan sonra gözükmez sadece kurulum esnasında Eğer çok sade bişey istiyorsanız ozaman modifiyeli değil standart kalsik güncellenmiş bir XP yüklersiniz olur biter :) Bilgisayarın özelliklerinede gelince şuana kadar indirdiğim bütün modifiyelerdeki REKLAM YUVASIDIR ORASI hep orada var reklam, yani özelliklerdeli reklam yeri değişmez hiçbir modfifiyede, benim kapanış ekranına koyduğum bir Kulaklık logosumu bukadar rahatsız eder bi insanı anlamakta güçlük çekiyorum :):):) Kaldıki PC'yi kapatacaksın 3 - 5 sn görünse ne olur yahu ? bir site ismi yok sadece sistemin ismi yazıyor kulaklık resminin üzerinde, Bu heryer diye abartanlara söylüyorum bunlar çok reklamlar ise IE'yi kasdetmiyorum diğer 3 yerdeki reklam çok ise [color="#FF0000"]LÜTFEN BENiM SiSTEMiMi iNDiRMEYiN !!![/color] [/b]

reklam manyağı oldum valla ... bunu özellikle belirtmelisiniz. gerçi siz fazla reklam yok yüklemeyin bile demişsiniz KABACA ... ama bizim de saatlerce indir kur sonra da böle çok reklamlı... kusura bakmayın da ülker bile bu kadar reklamlı yapmazdı yani bunu..

[quote name='sacit' date='03 July 2012 - 08:34 ' timestamp='1341304476' post='1218187']
reklam manyağı oldum valla ... bunu özellikle belirtmelisiniz. gerçi siz fazla reklam yok yüklemeyin bile demişsiniz KABACA ... ama bizim de saatlerce indir kur sonra da böle çok reklamlı... kusura bakmayın da ülker bile bu kadar reklamlı yapmazdı yani bunu..
[/quote]

[b]Ozaman önce Yorumları Okuyup resimlere bakıp indirmeseydiniz, Forumuda gereksizce yorumlarla kirletmemiş olurduk, değilmi :) Yinede Yorumunuz için Teşekkürler...[/b]

[quote name='loribyaras' date='03 July 2012 - 11:52 ' timestamp='1341316377' post='1218229']
linkler ölmüş yenileme imkanı varmı ?
[/quote]

[b]Linkler Ölü değil Sadece bilerek sildim, yeni sistemi Upload ediyordum Şuan yepyeni ve hiç bir bileşen Çıkarılmamış ayrıca sizi hiç ama hiç zorlamıyacak şekilde kurulumun anlatımı, resimli ve yazılı hem sunumda hem indireceğiniz iso kalıbının içinde var sunumu yeniden başından sonuna okuyun Lütfen... Şuan indirebilirsiniz ! [/b]