Sign in to follow this  
Followers 0
memet63638

Katılımsız Program Yapmak [Mehmet Kafaf]

7 posts in this topic

hocam katılımsız program yapmasını ögretebilirmisiniz ama veritabanına çıkarılmış halde mesela mercan programlar gibi veya silent boxes gibi rica ediyorum...
herhangi bir yanlışlık yapmışsam affedin yeni üyeyim ondan ve yanlışımın ne oldugunu söylerseniz hani bir daha yapmamak açısından Edited by memet63638

bu konu binlerce kez açıldı! önce biraz araştır. Winrar ile basitçe katılımsız yapabilirsin

[code]http://www.tnctr.com/topic/204370-winrar-ile-katylymsyz-kurulum-hazyrlama-videolu/page__p__1218146__fromsearch__1#entry1218146[/code]

[b]Arkadaşın o dediklerin katılımsız programların liste halinde düzenlendiği AIO'lar!.. Katılımsız program yapmak için de sitede yeterli bilgi var. Kısa sürece istediklerini yapabilirsin.[/b]

tmm da arkadaşlar şimdi bunlar tek oluyor benim dedigim liste halinde olması mercan prog. silent boxes prog. ve digerleri gibi liste halinde olanı diyorum şimdiden teşşekkür

[b]Winrar ile katılımsız kurulum anlatımı:[/b]
[code]http://www.tnctr.com/topic/8002-katlymsyz-kurulum-nasyl-yapylyr-i/page__st__200__p__1088252#entry1088252[/code]

Mercan veya Silent Box gibi katılımsız yapmak için bir arayüz programına ihtiyaç var. Bunu için Autoplay Media Studio veya Setup Factory gibi programlara ihtiyaç var. Bu arayüz programlarının içine koyacağın programları da katılımsız yapabilmek için winrar, WPI veya AutoIt gibi programlara ihtiyacın var. Ya da bu programların hazır katılımsızlarının bulup Autoplay Media Studio içerisne koyarak bir AIO(All In One) oluşturabilirsin.