Jump to content

Hangi Adsl Servisi

bta279
 Share

18 members have voted

1. 1. Hangi ADSL Servisi

• TTnet
      6
    • Doping
      0
    • Süperonline
      10
    • Vodofone Biri Net
      0
    • Türk nEt
      2

Recommended Posts

şuan smile adsl kulanıcısıyım bu ay sonunda sözleşmem bitiyor smile hiç memnun deilim başka bi servise taşıycam netimi şuana denk biri adsl düşünüyodum bide sisizn görüşlerinizi alayım ddm nede olsa 2 yıl sözleşme yapcam[sup][/sup]

vodafone u bilmiyorum nasıl ama superonline fiber kullanıcısıyım en azından belli bir kalitesi var adslde nasıl bilmiyorum ama en nihayetinde hepsi Türk Telekomun bakır kablolarını kullanıyor öyle yada böyle sadece hizmette kalite farkı olabilir o yüzden superonline derim şahsen

[quote name='ulashoca41' date='20 July 2012 - 21:30 ' timestamp='1342809042' post='1223062']
vodafone u bilmiyorum nasıl ama superonline fiber kullanıcısıyım en azından belli bir kalitesi var adslde nasıl bilmiyorum ama en nihayetinde hepsi Türk Telekomun bakır kablolarını kullanıyor öyle yada böyle sadece hizmette kalite farkı olabilir o yüzden superonline derim şahsen
[/quote]

Katılıyorum hepsi Türk Telekomun bakır kablolarını kullanıyor.Süper Online kullanmadım.
Memnun olmasam da diğerleri ile kıyaslarsak destek yönünden ttnet iyi bana göre.Ttnet FibetNet 20Mbit kullanıcısıyım 19 mbps ile internete bağlanıyorum.

Not: 4 yıldır ttnet abonesiyim daha önce 8mbps net limitsiz paketi kullanıyordum fakat en fazla 2 mbps ile bağlanıyordum. Uzun uğraşlar sonunda bulunduğumuz semtte T11 denilen FiberNet hızlı internet kutusu yerleştirildi yaklaşık 3,5 aydır 20 mbps de sıkıntı yok. Diğerlerinden tek farkı bana göre desteği. Desteği çok iyi olmasa da TürkNet'dan doping'ten kat kat iyidir. Bulunduğum semtte SüperOnline gelirse de hiç düşünmeden geçmek isterim.

Hız testim önizleme:
[img]http://img842.imageshack.us/img842/2313/210720120044.jpg[/img]

Edited by yagcim

Metronet kullanıyorum.6 Mbps simetrik internete 35 TL ödüyorum.Oturduğum siteye de getirilmesini sağladım.Herkes dua ediyor bana.Elektrik prizinden internet kullandığımız için kablo karmaşası yaşamıyoruz.Zaten 150 metreye kadar bi sıkıntısı da olmuyormuş.Telefon ücreti de ödemiyoruz.Memnunuz...

[quote name='yagcim' date='20 July 2012 - 23:30 ' timestamp='1342819800' post='1223098']
Katılıyorum hepsi Türk Telekomun bakır kablolarını kullanıyor.Süper Online kullanmadım.
Memnun olmasam da diğerleri ile kıyaslarsak destek yönünden ttnet iyi bana göre.Ttnet FibetNet 20Mbit kullanıcısıyım 19 mbps ile internete bağlanıyorum.

Not: 4 yıldır ttnet abonesiyim daha önce 8mbps net limitsiz paketi kullanıyordum fakat en fazla 2 mbps ile bağlanıyordum. Uzun uğraşlar sonunda bulunduğumuz semtte T11 denilen FiberNet hızlı internet kutusu yerleştirildi yaklaşık 3,5 aydır 20 mbps de sıkıntı yok. Diğerlerinden tek farkı bana göre desteği. Desteği çok iyi olmasa da TürkNet'dan doping'ten kat kat iyidir. Bulunduğum semtte SüperOnline gelirse de hiç düşünmeden geçmek isterim.

Hız testim önizleme:
[code]http://img842.imageshack.us/img842/2313/210720120044.jpg[/code]
[/quote]
[img]http://img842.imageshack.us/img842/2313/210720120044.jpg[/img]

Kardeş senin yerinde olmak vardı ya :trollface:

Edited by sere

[quote]Kardeş senin yerinde olmak vardı ya :trollface:[/quote]

Kardeş zamanında bende ttnetten çok çektim önceden 8 mbit internet kullanıyordum ama 2 mbit ile zor bağlanıyordum açıklama olarak da evimin santrale olan uzaklığından dolayı diyorlardı. Neyse ki uzun uğraşlar sonunda mahalleye ttnet fibernet geldi de kurtuldum.Darısı sizin başınıza kardeş :trollface:

Edited by yagcim

[quote name='yagcim' date='22 July 2012 - 11:38 ' timestamp='1342949919' post='1223553']
Kardeş zamanında bende ttnetten çok çektim önceden 8 mbit internet kullanıyordum ama 2 mbit ile zor bağlanıyordum açıklama olarak da evimin santrale olan uzaklığından dolayı diyorlardı. Neyse ki uzun uğraşlar sonunda mahalleye ttnet fibernet geldi de kurtuldum.Darısı sizin başınıza kardeş :trollface:
[/quote]
bizide tt'de çalışan mübarek bir yetkili bundan 3 ay önce "1 2 aya kalmaz artık kurtuluyorsun düşük hızdan santrale uzaklığınız 300 mt olacak demişti" diyiş o diyiş patladı gitti daha fol yok yumurta yok. :wacko:

[quote name='sere' date='22 July 2012 - 15:55 ' timestamp='1342961731' post='1223654']
bizide tt'de çalışan mübarek bir yetkili bundan 3 ay önce "1 2 aya kalmaz artık kurtuluyorsun düşük hızdan santrale uzaklığınız 300 mt olacak demişti" diyiş o diyiş patladı gitti daha fol yok yumurta yok. :wacko:
[/quote]

[color="#0000FF"]
Bizde santrale olan uzaklık 3000 mt'di. Neyse senin yine iyimiş 3 aydır olmamış ben 2 yıldır uğraşıyordum 2 yıl ttnet'e b.dua ettim sonunda dua ediyorum :D [/color]

Edited by yagcim