Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Recommended Posts

İlk şunu dile getirmek istiyorum kod'da başarılı olduğun belli ama bi o kadar da tasarım da çok iyisin,Emeğine saglık kardeşim.

PS den çok iyi anlayan biri değilim ama bu tasarımı yapacak kadar anlıyormışum :) , 1 saatten fazla uğraşsamda ortaya güzel bir tasarım çıktı :) (bu arada arkaplan için efsane38'e teşekkürler :D )

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
jnzxn.jpg

Donanım bilgilerine tıklayınca böyle bir hata verdi birde sağ tarafta niye 2 tane C: 2 tane D: sürücüsü görünüyor. normal mi?

sende neden böyle bir hata verdi bilmiyorum.Klasör içindeki dosyaları umarım silmemişsindir :)

kardeşim bende buna benzer çalışmalar yapmak istiyorum hangi programda yaptın bunu kod kısmını görselliği felan 

Kodlama : AutoPlay Media Studio 8.1.0.0 

Tasarım : Adobe PS CS6

sende neden böyle bir hata verdi bilmiyorum.Klasör içindeki dosyaları umarım silmemişsindir :)

Yok yok silmedim acaba win8 diye mi? başka bilgisayarda denemedim henüz :) ama iyi çalışıyor bir arada driver pack seçme tuşuna basınca v3lü bir hata verdi sonra düzeldi. Birde özel karakter içeren uzun isimli bir programı favori olarak eklemedi adını kısaltınca ekledi :) şu anda sorunsuz çalışıyor eline sağlık.

• Like 1

Yok yok silmedim acaba win8 diye mi? başka bilgisayarda denemedim henüz :) ama iyi çalışıyor bir arada driver pack seçme tuşuna basınca v3lü bir hata verdi sonra düzeldi. Birde özel karakter içeren uzun isimli bir programı favori olarak eklemedi adını kısaltınca ekledi :) şu anda sorunsuz çalışıyor eline sağlık.

Windows 8 ve Windows 7 de donanım bilgilerini denedim.Sorunsuz çalışıyor ama Xp de sende verdiği hatayı verdi. Sebebi ise Win7/8 e göre donanım bilgilerini buldurdum.bir sonraki versionda (4.1 güncelleme si olacak) sorunlar düzelecek. Katılımsız downloader ve player gibi özellikler eklenecek.İstekleriniz var ise bildiriniz.

Programları teker teker değil de aynı anda kurmaya çalışıyor ve haliyle bazıları kurulmuyor. ProBox AI kullanmaya devam. (Sorun düzelene kadar :) )

sorunu kendinde aramak yerine neden çamur atıyorsun ki ? kendim kullanıyorum sorunsuz çalışıyor.Senden başka bu sorunu yaşayan olmadı! içe eklediğin programlar sorunludur belki hiç bunları düşündün mü ?

sorunu kendinde aramak yerine neden çamur atıyorsun ki ? kendim kullanıyorum sorunsuz çalışıyor.Senden başka bu sorunu yaşayan olmadı! içe eklediğin programlar sorunludur belki hiç bunları düşündün mü ?

Çamur atmıyorum, çalışman güzel olmuş. Eline sağlık ama yardım edeceğine neden kızıyorsun ki ? Ayrıca programlarda sorun yok.

Bu programı kullanmayı çok istiyorum. Lütfen biraz yardımcı ol.

Edited by denizduac5

Çamur atmıyorum, çalışman güzel olmuş. Eline sağlık ama yardım edeceğine neden kızıyorsun ki ? Ayrıca programlarda sorun yok.

Bu programı kullanmayı çok istiyorum. Lütfen biraz yardımcı ol.

işletim sistemin win7 galiba.(imza) Xp modunda aç dene 

• 4 hafta sonra ...
Windows 8 ve Windows 7 de donanım bilgilerini denedim.Sorunsuz çalışıyor ama Xp de sende verdiği hatayı verdi. Sebebi ise Win7/8 e göre donanım bilgilerini buldurdum.bir sonraki versionda (4.1 güncelleme si olacak) sorunlar düzelecek. Katılımsız downloader ve player gibi özellikler eklenecek.İstekleriniz var ise bildiriniz.

4.1 ne zaman çıkacak ana sayfada halen 4.0 var :)