Jump to content

football manager allah rızası için

Recommended Posts

beyler

A serious error was encountered and the application

bu hatanın çözümünü bilen varmı dili değiştirdik aynen ingilizce yaptık herşeyi a.b.d yaptık olmadı ingiltere yaptık olmadı cache dosyasını sildik aynı hata tekrar verdi bunun çözümü yokmu dolaşmadığım site kalmadı hatta rus sitelerine bile baktım adamlar çözememiş microsoftun sitesine yönlendiriyorlar bi bakız siz yaparsınız tncler hadi gözünüzü sevim beklipom

yok dayı ya format attım 50 kere oyunu tekrar kurdum elimde 2 tane farklı yerden alınmış cdsi var yok yok yok niye ya bazıları nda hiç hata vermiyo ama çoğunda bendeki hata var kafayı yicem dellenecem söve söve bi hal oldum oyunu ilk çıktığında almıştım bu sorun yoktu sonra baya geçti oyunu yeniden aldım cık tık yok yardım ederseniz sizin için dua edecem her gün

1- Oyunu tamamen Uninstall edin.

2- Oyuna ait Belgelerim klasöründeki Sports Interactive\Football Manager 2007 klasörünü temizleyin.

3- Regedit'te Football Manager 2007 diye aratın ve tüm dosyaları silin.

4- Bilgisayarda Football Manager 2007 diye aratın ve çıkan tüm dosyaları silin

Internet Explorer'da C:\Documents and Settings\{kullanıcı adınız}\Application Data\Sports Interactive\ dizinini açın ve "Football Manager 2007" klasörünü silin

Application Data klasörü gizli olabilir, açmayı bilmeyenler için;

tools-folder options-view-show hidden files and folders kutucugunu işaretliyin

javayı güncelleyin

tüm dil ayarlarını ve klavyeyi ing. yapın,

bilgisayarı tekrar başlatıp oyunu kurun

klavyeyi ingilizce yapmayi unutmayin bu onemli

Şimdi Denetim Masasından Bölge ve Dil Seçeneklerine giriyoruz. Karşımıza çıkan ilk ekranda Türkçe'yi İngilizce ile değiştiriyoruz. Aşağıda konumu da Birleşik Krallık yapıyoruz. Daha sonra üstteki sekmeden Dilleri tıklıyoruz. Ayrıntılara girip yine Türkçe klavyeyi İngilizce olarak değiştiriyoruz. İngiltere siyah olduysa bu işlem de tamamdır. Tamam deyip buradan çıkıyoruz. Şimdi Yine üstteki sekmeden Gelişmişe geliyoruz orayı da İngilizce(İngiltere) olarak değiştiriyoruz. Tamama bastığımızda bilgisayarın yeniden başlatılacağı uyarısı gelecektir. Tamam deyip bilgisayar yeniden başladıktan sonra oyunu kurarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Şimdi gelelim daha önce oyunu kurmuş fakat oynayamamış arkadaşlara. Öncelikle yukarıda yazdığım gibi Bölge Dil ayarlarını kontrol edelim, Java'yı kontrol edelim.

Bunlardan Sonra;

Oyunu çalıştıramayanlar;

1- Oyunu tamamen Uninstall edin.

2- Oyuna ait Belgelerim klasöründeki Sports Interactive\Football Manager 2007 klasörünü temizleyin.

3- Regedit'te Football Manager 2007 diye aratın ve tüm dosyaları silin.

4- Bilgisayarda Football Manager 2007 diye aratın ve çıkan tüm dosyaları silin

Böylece kalıcı olarak tüm dosyaları silmiş olduk. Sebebi ise cachelenmiş verinin temizlenmesi..

Şimdi bölgesel ayarlardan ülke, dil ve diğer tüm seçenekleri İngilizce yapın. İngilizce dil dosyalarını yüklerden bazen CD isteyebilir. Bu ayarlar tamamlandıktan sonra mutlaka bilgisayarı tekrar başlatın.

yok babam ya yok sorun çözülmüyo herkes onu yap sil klawyeyi ing yap dio yaptık yaptık bi ben değil bu sorunla karşılaşan çoğu kişide war bide oyunu sorunsuz oynayanlarda war ona yanıyom cd aynı cdden kuruyom aynı xp cdsinde formatlıyom aynı işşlemleri yapıyom onunki oynuyo benimki oynamıyo bide benim bilgisayarın özellikleri daha iiiiii bi çözümü olmalı ya acaba xpyi tamamen ingilizce yapsak sorun çözülürmü varmı öle bişey :lol: görüşlerinizi bekliorum

• 4 ay sonra...

yok babam ya yok sorun çözülmüyo herkes onu yap sil klawyeyi ing yap dio yaptık yaptık bi ben değil bu sorunla karşılaşan çoğu kişide war bide oyunu sorunsuz oynayanlarda war ona yanıyom cd aynı cdden kuruyom aynı xp cdsinde formatlıyom aynı işşlemleri yapıyom onunki oynuyo benimki oynamıyo bide benim bilgisayarın özellikleri daha iiiiii bi çözümü olmalı ya acaba xpyi tamamen ingilizce yapsak sorun çözülürmü varmı öle bişey ;) görüşlerinizi bekliorum

dostum adamlar dogru soyluyorlar...aynen onlarin dedigi gibi...ancak bi seyi atlamislar...mini image olayini...ancak burada dikkat edilmesi gereken 7.01 mi yoksa 7.02 mi_ dogru imagi ve dogru pahct lari yaparsan oynayabiliyorsun bende daha dun cozdum problemi...2 hafta ugrastim ama sonunda oynayabiliyorum...size kolay gelsin..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...