Jump to content

Pes 2012 64 Bit Var Mı

Thex
 Share

Recommended Posts

geçen bndede oldu cod mw3 te eğer elinde dvd isosu varsa ve 32bit sistemli pc varsa dosyaları ordan dışarı çıkar sonra flashdisk gibi birşeyle x64 pcye aktar çalışır

geçen bndede oldu cod mw3 te eğer elinde dvd isosu varsa ve 32bit sistemli pc varsa dosyaları ordan dışarı çıkar sonra flashdisk gibi birşeyle x64 pcye aktar çalışır

"Pes 2012 + Türkçe Spiker Full Katılımsız" diye isimlendirilen turkcesipiker.com un çıkardığı direk kurulum paketi var. yani içindeki dosyaları iso vs yerden açamıyorum. bu durumda ne yapabilirim acaba

PESin 64 bit uyumsuzluğu vs. ilk defa duydum. birçok kez kurdu oynadım 32/64 bit sistemlere hatta hastasıyım :) , bir ayrım yok , 32-64 bit diye. , setup Yönetici olarak çalıştır de. yada indirdiğin dosyalar hasarlıdır.

Benim bilgisayarım 32 bit. ona kurdum ve oynuyorum. arkadaşımın pc 64 bit. onda hata verdi. özellikleri oyunu çalıştırmaya yetiyor. Sorun olmuyorsa işletim sisteminden kaynaklanan bi şeydir yada antivirus vs sıkıntı yapmıştır. Deniycez artık. Teşekkürler herkese

oyunlar ekran kartı ıle calısır sıstem olarak bır ayrımı yoktur ıstedıgınız ısletım ısıstemını kurunuz onemlı olan ekran kartınız ve ram ınız dır bunlara guvenıyorsanız pc nızın programlarını yanı oyunda gereken directx ve ekran karı guncelemelerını yapın oynu kurmayıda bılıyorsanız sorun ysamasssınız ama sunuda unutmayın crackler aldatmak oldugu ıcın bazı antıvırus programları bunları tehdıt dıye algılat ve karantınaya alır ılk olarak antı yı devre dısı bırakın oyunu kurun <cracleyın oyunu antıvıruse tarama dısı ogelerıne tanıtım antıvırusunuzu acın sorun olmucak tır