Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 8 Telefonla Aktifleştirme

cy-x
 Share

Recommended Posts

[quote name='aykut.5' date='19 August 2012 - 23:07 ' timestamp='1345417635' post='1232773']
eğer böyleyse her serial farklı demekki ? microsoft anlarmı acaba?
[/quote]

hash kodları ve telefondan öğrenilen kodlar bir seriale baglı.microsoft istese hangi pc hangi serialle aktifleştirilmiş diye bulabilir daha sonra ip nizi ögrenebilir.telefonla aktifleştirmek isteyen varsa skype üzerinden deneyebilir

• Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='grasp' date='19 August 2012 - 23:22 ' timestamp='1345418568' post='1232775']
hash kodları ve telefondan öğrenilen kodlar bir seriale baglı.microsoft istese hangi pc hangi serialle aktifleştirilmiş diye bulabilir daha sonra ip nizi ögrenebilir.telefonla aktifleştirmek isteyen varsa skype üzerinden deneyebilir
[/quote]
hocam ben şimdi telefonla aktifleştirdim ve hata yaptım ne yapmalıyım sence ? tekrar format atim etkinleştirmeden kullanim ne dersin ?

Microsoft ev kullanıcısı olan kişilerle kolay kolay uğraşmaz, mahkemelik olmaz ama vardır elinize 20-25 pc ve hepsi korsandır o zaman yakalarsada affetmez ayrıca korsan işletim sistemleri için açılan davaları %98 hep microsoft kazanmıştır cezasıda 110-150 bin arası değişiyor.Kimse abartma demesin 2011 kasım ayında eski çalıştığım şirkete catia v6 korsan yazılım için 65 bin windows 7 ultimate için 120 bin lira ceza geldi.

[quote name='G3n3tiG' date='20 August 2012 - 07:37 ' timestamp='1345441052' post='1232784']
Microsoft ev kullanıcısı olan kişilerle kolay kolay uğraşmaz, mahkemelik olmaz ama vardır elinize 20-25 pc ve hepsi korsandır o zaman yakalarsada affetmez ayrıca korsan işletim sistemleri için açılan davaları %98 hep microsoft kazanmıştır cezasıda 110-150 bin arası değişiyor.Kimse abartma demesin 2011 kasım ayında eski çalıştığım şirkete catia v6 korsan yazılım için 65 bin windows 7 ultimate için 120 bin lira ceza geldi.
[/quote]
[i][b]Boşver dostum ben diyorum ben dinliyorum sadece , kaç gündür bas bas uyarıyorum forumu ancak dinleyen yok ne yazık ki ... Yarın birgün microsoft aradığınız telefon numarasına geri dönüş yaparsa görürüm ben sizi o zaman , kaçacak delik ararsınız valla <_<

İkincisi bu windows 8 crack'leri neden bu kadar gecikti anlamadım ??? Yoksa orda burda "ben windows 7'yi daha çıkmadan kırdım , vistayı daha çıkmadan kırdım" diyen arkadaşlar bu sefer sert kayayamı çarptı acaba ? Bekleyelim diyoruz ancak 4 gün oldu windows 8 resmi olarak çıkalı ancak ortada halen daha ne bir windows 8 loader var nede başka alternatif aktivasyon yazılımları ...[/b][/i]

[quote name='yusuf1284' date='18 August 2012 - 22:18 ' timestamp='1345328297' post='1232487']
[color="#FF0000"][i][b]Adamlar skype ile yapmış :D[/b][/i][/color]

[color="#00FF00"][i][b]video 720p hd dir altaki ayarlardan ayarlayın :D[/b][/i][/color]

http://www.youtube.com/watch?v=D_QxomZXnA4&feature=player_embedded#!
[/quote]

[i][b]bu güvenilir bence :D[/b][/i]

[quote name='yusuf1284' date='19 August 2012 - 01:18 ' timestamp='1345328297' post='1232487']
[color="#FF0000"][i][b]Adamlar skype ile yapmış :D[/b][/i][/color]

[color="#00FF00"][i][b]video 720p hd dir altaki ayarlardan ayarlayın :D[/b][/i][/color]

[media]http://www.youtube.com/watch?v=D_QxomZXnA4&feature=player_embedded#[/media]!
[/quote]

[quote name='yusuf1284' date='20 August 2012 - 11:06 ' timestamp='1345450000' post='1232803']
[i][b]bu güvenilir bence :D[/b][/i]
[/quote]

Skype la telefon görüşmesi internet üzerinden mi yapılıyor ?

[color="#FF0000"][i][b]Yahu arkadaşlar skype skype diyorsunuzda skype'dan arama yapmak için skype hattınıza "gerçek para ile" KONTÖR yüklemeniz gerekiyor ... Bedava değil yani skype'tan arama yapmak

Bekleyin bi kaç gün acele etmeyin elbet bir baba yiğit başa çıkacaktır bu windows 8 ile[/b][/i][/color]

[quote name='ugurgc' date='20 August 2012 - 11:51 ' timestamp='1345452692' post='1232814']
[color="#FF0000"][i][b]Yahu arkadaşlar skype skype diyorsunuzda skype'dan arama yapmak için skype hattınıza "gerçek para ile" KONTÖR yüklemeniz gerekiyor ... Bedava değil yani skype'tan arama yapmak

Bekleyin bi kaç gün acele etmeyin elbet bir baba yiğit başa çıkacaktır bu windows 8 ile[/b][/i][/color]
[/quote]

Skype ile yapılan ilk çağrı ücretsizmiş...

[b]Kaynak :[/b] http://www.skype.com/intl/tr/try-for-free

[quote name='onurkatmer' date='20 August 2012 - 10:59 ' timestamp='1345453140' post='1232818']
Skype ile yapılan ilk çağrı ücretsizmiş...

[b]Kaynak :[/b] http://www.skype.com/intl/tr/try-for-free
[/quote]

[quote]
Ücretsiz çağrınızı nasıl yapacaksınız
1. Sesi kontrol edin
Kulaklık setinizi takın veya bilgisayarınızdaki dahili hoparlörleri ve mikrofonu kullanın. En iyi ses kalitesi için mağazamızdaki bir kulaklık setini kullanın.

2. Numarayı çevirin
Telefonları Ara sekmesine tıklayın, arayacağınız ülkeyi seçin ve aramak istediğiniz telefon numarasını girin.

3. Çağrıyı başlatın
Büyük, yeşil düğmeye tıklayın ve konuşmanın keyfini çıkarın.

[color="#FFC0CB"][color="#FF0000"][b]İlk ücretsiz çağrınızın süresinin çağrı tarifelerine göre değiştiğini unutmayın. Bir cep telefonunu ararsanız, çağrı süreniz sınırlı olacaktır.[/b][/color][/color][/quote]

[i][b]Dostum burayı atlamışsın , ücretsiz diyor sınırsız ve ücretsiz demiyor , ilk aramanın yalnızca 10 dakikası ücretsiz bildiğim kadarı ile ancak 10 dakika yetmeyebilir çünkü aktivasyon için tuşladığın rakamlar bi dünya zaten birde karşındaki telesekreter yani rakamları tek tek yaşlı ve kulağı ağır duyan bir dedeye anlatır gibi sayacak bence bu en az 12-13 dk alır .

Yinede siz bilirsiniz , ben beklemekten yana tercihimi kullanıyorum sonuçta etkinleştirmemenin bana bir tek dez avantajı var oda windowsu kişiselleştiremiyorsun (avatarını , açılış ekranını değiştiremiyorsun) Onun haricinde hiç bir sıkıntısı yok , ha birde windows açılışında etkinleştirin diyor onada tamam diyip alt+f4 yaparsanız sorun kalmaz

Saygılarımla[/b][/i]

[quote name='ugurgc' date='20 August 2012 - 12:07 ' timestamp='1345453664' post='1232821']
[i][b]Dostum burayı atlamışsın , ücretsiz diyor sınırsız ve ücretsiz demiyor , ilk aramanın yalnızca 10 dakikası ücretsiz bildiğim kadarı ile ancak 10 dakika yetmeyebilir çünkü aktivasyon için tuşladığın rakamlar bi dünya zaten birde karşındaki telesekreter yani rakamları tek tek yaşlı ve kulağı ağır duyan bir dedeye anlatır gibi sayacak bence bu en az 12-13 dk alır .

Yinede siz bilirsiniz , ben beklemekten yana tercihimi kullanıyorum sonuçta etkinleştirmemenin bana bir tek dez avantajı var oda windowsu kişiselleştiremiyorsun (avatarını , açılış ekranını değiştiremiyorsun) Onun haricinde hiç bir sıkıntısı yok , ha birde windows açılışında etkinleştirin diyor onada tamam diyip alt+f4 yaparsanız sorun kalmaz

Saygılarımla[/b][/i]
[/quote]

0800 lü numaralar benim bildiğim ücretsiz skype tarife sayfasındada ücretsizden 0 cent olarak belirtilmiş tarife ücreti

[quote]Birleşik Krallık-2,2 sent
Birleşik Krallık - Londra-2,2 sent
Birleşik Krallık - Mobil - Diğer-24 sent
Birleşik Krallık - Mobil - Hutchison3G-24 sent
Birleşik Krallık - Mobil - O2-24 sent
Birleşik Krallık - Mobil - Orange24 sent
Birleşik Krallık - Mobil - T-Mobile-24 sent
Birleşik Krallık - Mobil - Vodafone-24 sent
Birleşik Krallık - Paylaşımlı Ücret - 0844-11,5 sent
Birleşik Krallık - Paylaşımlı Ücret - 0845-12,7 sent
Birleşik Krallık - Paylaşımlı Ücret - 087017,8 sent
Birleşik Krallık - Paylaşımlı Ücret - 0871-21,9 sent
Birleşik Krallık - Shared Cost-0843-11,5 sent
Birleşik Krallık - Shared Cost-0872-21,9 sent
Birleşik Krallık - Özel Tarifeli - Bant 1-34,5 sent
Birleşik Krallık - Özel Tarifeli - Bant 2-66,7 sent
Birleşik Krallık - Özel Tarifeli - Bant 3-97,8 sent
Birleşik Krallık - Özel Tarifeli - Bant 4-€1,67
Birleşik Krallık - Özel Tarifeli - Bant 5-€2,01
[b][size="3"][color="#ff0000"]Birleşik Krallık - Ücretsiz-0 sent[/color][/size][/b]
Kaynak : http://www.skype.com/intl/tr/prices/payg-rates/#cc=GB
[/quote]
ve ilk görüşmeyi yapmak için verilen ücretsiz kontör 4€

[quote name='onurkatmer' date='20 August 2012 - 11:21 ' timestamp='1345454487' post='1232825']
0800 lü numaralar benim bildiğim ücretsiz skype tarife sayfasındada ücretsizden 0 cent olarak belirtilmiş tarife ücreti

ve ilk görüşmeyi yapmak için verilen ücretsiz kontör 4€
[/quote]
[i][b]Dostum evet 0800'lü hatlar ücretsiz peki sen microsoftun 0800'lü hattına ulaşabilecekmisin ? Şahsen ben dün sabah 10'dan akşam 5'e kadar ulaşmayı denedim ama hep meşgul hep meşgul

İkincisi yazdığın liste Birleşik Krallık yani İngiltere için geçerli doğal olarakta konuşan telesekreter ingilizce konuşacak , peki ne konuştuğunu anlayacak kadar ingilizcen iyimi ? [/b][/i]

[quote name='G3n3tiG' date='20 August 2012 - 05:37 ' timestamp='1345441052' post='1232784']
[/quote]

abi bi mesaj kutuna bakarmısın

• 2 ay sonra...

Beyler microsoft bence bizimle uğraşmaz. Neden mi? İsteseler zaten ev ev dolaşıp cezalarla parayı kırarlar. Çünkü çok büyük bir oranda microsoft yazılımları illegal kullanılıyor. Dolaştıkları evlerin yarısına yakınında kesinlikle illegal microsoft yazılımı var. xp si w7 si w8 si legal olsa microsoft officesi illegal oluyor. o da legal olsa microsoft oyunları var crackli. yani ceza ile para kırmak isteseler bunu rahatlıkla yaparlar. peki neden yapmıyorlar? size ceza kesenin ürününü kullanır mısınız? ben kullanmam. ücretsiz yazılıma geçerim. e herkes ücretsize geçerse kurumsalların para verip microsoft ürünü kullanmalarına gerek kalır mı? hayır. ücretsizlerde iş görür ama herkes office işlerini microsoftun programıyla yapıyor. dosyaların her bilgisayarda açılmasını istiyorsan milletin kullandığını kullanmak zorundasın. biz kurumsalların almasını mecburi kılıyoruz. microsoft ne kadar çok kullanılırsa programlar ona göre hazırlanır. ücretsizlere yönelim olursa microsoftun ürününde çalışan programla kim uğraşsın? çekiciliğini kaybeder yani. microsoft bizim korsanda olsa ürünlerini kullanmamıza muhtaç. Kurumsallar kullanıyorsa microsoft ürünü bizlerin o ürünleri kullanmamızda etkisi büyük. Öyle düşünüyorum yani. Doğru mudur yanlış mıdır karar sizin :)