Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 8 Telefonla Aktifleştirme

cy-x
 Share

Recommended Posts

Yabancı forumlarda dolaşırken aşşagıdaki yazıyı buldum dediklerini yaptım windows 8 aktifleştirildi süre kısıtlamasıda yok.

I found way, how to activate your Windows 8 Pro/Enterprise. But you should do it as fast as can, because microsoft can clouse this way quickly.
1. Run cmd as admin. Enter one of they keys in here (Only for Enterprise and Pro):
http://adfoc.us/153608163856
http://0e062b83.theseforums.com

2. Turn off your internet connection
3. Open activation window and click "Activate". It'll show your an error.
4. After that you'll see "Activate by phone" button.
5. Call to microsoft and enter code from message, which you will see.

anlatılana göre yukardak isitelerdeki keyleri giriyosun sonra neti kapatıp aktivasyona basıyosun once hata veriyo sonra telefonla aktifleştirme butonu cıkıyo ona basınca kodu tel acıp tusluyosun karsılıgında sana kod veriyolar onu giriyosun oluyo, önce tereddüt ettim biri cıkarmı diye :) hepsi otomatik oldu telefon numaralarıyla hallediyosun, kısa süre böle yapılabiliyomus acele ederseniz belki yapabilirsiniz.

• Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='cy-x' date='18 August 2012 - 10:08 ' timestamp='1345284503' post='1232226']
Yabancı forumlarda dolaşırken aşşagıdaki yazıyı buldum dediklerini yaptım windows 8 aktifleştirildi süre kısıtlamasıda yok.

I found way, how to activate your Windows 8 Pro/Enterprise. But you should do it as fast as can, because microsoft can clouse this way quickly.
1. Run cmd as admin. Enter one of they keys in here (Only for Enterprise and Pro):
http://adfoc.us/153608163856
http://0e062b83.theseforums.com

2. Turn off your internet connection
3. Open activation window and click "Activate". It'll show your an error.
4. After that you'll see "Activate by phone" button.
5. Call to microsoft and enter code from message, which you will see.

anlatılana göre yukardak isitelerdeki keyleri giriyosun sonra neti kapatıp aktivasyona basıyosun once hata veriyo sonra telefonla aktifleştirme butonu cıkıyo ona basınca kodu tel acıp tusluyosun karsılıgında sana kod veriyolar onu giriyosun oluyo, önce tereddüt ettim biri cıkarmı diye :) hepsi otomatik oldu telefon numaralarıyla hallediyosun, kısa süre böle yapılabiliyomus acele ederseniz belki yapabilirsiniz.
[/quote]

Keyleride buraya verirmisin..

sağol ama ben xp de bu işi yapmıştım musterı temsılcısı daha sonra benı arayıp bu işletim sistemini nereden temin ettin diye sormuştu bundada aynısı ola bılır sımdı tatıl sonra basımız ağrımasın

sağol ama ben xp de bu işi yapmıştım musterı temsılcısı daha sonra benı arayıp bu işletim sistemini nereden temin ettin diye sormuştu bundada aynısı ola bılır sımdı tatıl sonra basımız ağrımasın

[quote name='ersur' date='18 August 2012 - 12:00 ' timestamp='1345291235' post='1232257']
slmgr /ipk BYXV8-9YN72-VTF7H-8G7PT-WW8X2
Bununla win8 Pro etkinleşti.
Bayram hediyesi gibi geldi. Çooooook teşekkürler. süpersiniz.
[/quote]
telefon ıle mı yaptınız yoksa sadece bu kodu cmd ye yazmak yeterlı oldumu lütfen yardım edın banada

Sistemi yüklerken kullandığım ürün numarası (NG4HV-VH26C-733KW-K6F98-J8CK4)ile telefon etkinleştirmesine hiç ulaşamıyorum (Böyle bir pencere/seçenek falan çıkmıyor). Ancak komut girme yoluyla (slmgr /ipk BYXV8-9YN72-VTF7H-8G7PT-WW8X2) ürün numarasını değiştirdiğimde telefon ile etkinleştirmeye ulaşabiliyorum ama bu defada 3. aşamada girmem gereken alttaki verilen (telefon ile etkinleştirme penceresinin alt kısmında kendi verdiği) numaraları kabul etmiyor. Başına gelen ve çözüm bulan varmı?

[b][font="Arial Black"]Arkadaşlar 08002113939 'u arıyorsunuz bu Microsoftun ürün etkinleştirme işlemleri için açtığı Ücretsiz telefon hattı

Ancak şöyle bir olay var ki bu numara 1-2 saattir arıyorum hep meşgul çalıyor , sanırım adamlar çaktı olayı ve telefon hattını açık bırakarak her arayana meşgul çalmasını sağladılar

Gel gelelim ki yukardaki arkadaş doğru söylüyor aradığınız telefon numarası kayıt ediliyor olabilir ve yarın birgün sahte windows etkinleştirmeden Mahkeme mahkeme sürünebilirsiniz , dikkatli olun , bence bu telefon olayına pek bulaşmayın

Ben windows 8'i bu sabah kurdum ancak internetten indirmediğim crack,serial kalmamasına rağmen ne yazık ki bir türlü etkinleştiremedim şu namussuzu

Beklemekte fayda var diye düşünüyorum ...

O windows 8 KMS activatorleride boşuna indirmeyin oradaki serverların hepsi patlamış durumda[/font][/b]

Etkinleştirme Tamamdır teşekkürler,

Az önce ben Etkinleştirme yapıyordum ondan meşguldur baya uzun sürüyor... :lol:

[img]http://img442.imageshack.us/img442/4687/ekranalntsac.png[/img]

Edited by dj sms

[quote name='dj sms' date='18 August 2012 - 14:33 ' timestamp='1345293232' post='1232268']
Etkinleştirme Tamamdır teşekkürler,

Az önce ben Etkinleştirme yapıyordum ondan meşguldur baya uzun sürüyor... :lol:
[/quote]
[i][b]Hayırlı olsun öyleyse ama ben açıkçası tırstım aramaya sonuçta aradığın yer sokak başındaki Bakkal Osman değil koskoca Microsoft ve arayan her kişinin numarası kayıt altına alınıyor , Umarım ilerde hukuksal bir problem yaşamazsın

Diğer türlü en azından crack yaptığını kimse duymuyor görmüyor ancak telefon olayında açık açık ben crack yapıyorum diyorsun resmen[/b][/i]

Edited by ugurgc

aynen brat :D yok beya ne riski olurda birgün başımız ağrırsa ki çok küçük bir ihtimal ben ne bilim biri şöyle yapın dedi bende pek pcden anlamam yaptım kusara bakmayın borcum neyse öderim gerçekten sorun değil dersin :lol:

[b]bende aynı şekilde etkinleştirmeyi gerçekleştirdim ama açıkçası tırsmayada başladım numaralar kayıt altına alınıyosa ilerde başımıza iş açabilir diye düşünüyorum keşke hiç bulaşmasaydım artık bekleyip görücez[/b]

[quote name='milano88' date='18 August 2012 - 15:46 ' timestamp='1345294007' post='1232277']
aynen brat :D yok beya ne riski olurda birgün başımız ağrırsa ki çok küçük bir ihtimal ben ne bilim biri şöyle yapın dedi bende pek pcden anlamam yaptım kusara bakmayın borcum neyse öderim gerçekten sorun değil dersin :lol:
[/quote]
Aynen , Windows mu one beya derim ... :rofl: