Jump to content

Windows 7 Antiochia™ [ X86 ] [ X64 ]

xargrax
 Share

Recommended Posts

[quote name='ONURCAN_149' timestamp='1346415952' post='1236235']
Çözemedim problemi herşeyi doğru yapıyorum
[/quote]
[quote name='ahmetgugurel' timestamp='1346417453' post='1236256']
XARGRAX Kardeşim
zıp ile açılmıyor. Daha önce senin çalışmalarını indirmiş ve kolaylıkla kurmuştum. Bu neye böyle oldu anlayamadım. Iso dosyası oluşmuor bir türlü
HJ-SPLİT ile denedim. Komple çıkarıldı diyor. Sonuç bir türlü alamadım.
[/quote]
[quote name='agoram' timestamp='1345648382' post='1233305']
SELAM KARDEŞİM MODİFYLEDİĞİN WİNDOWS 7 BEĞENDİM VE İNDİRDİM AMA BİR SORUN OLUŞUYOR HJSPLİT İLE ÇIKARIYORUM ÇIKARTMA TAMAMLANIYOR AMA ÇIKAN Antiochia™ [x86] dosyasını Zİp ten çıkaracağım zaman arşiv bozuk diyor...yardımcı olursan sevinirim... başarılar
[/quote]
[quote name='joealbania' timestamp='1345999356' post='1234557']
Partlar 7 zip mi gelior? ben bir türlü AÇAMADIM
[/quote]
[quote name='rebell' timestamp='1346066585' post='1234765']
slm arkadaşım öncelikle eline emeğine sağlık yalnız bi sıkıntı var ben tamamını indirdim 32 bitin ama rardan çıkarırken hata veriyor %70 lerden sonra zipte de denedim yine aynısı yardımcı olursanız acil olarak sevinirim
[/quote]
[quote name='ahmetgugurel' timestamp='1346309619' post='1235760']
Bütün partları indirdim ama
bir türlü zıp veya rar dan çıkartamadım
Ve bir dvd ye yazdıramadım
Yardımcı olursanız sevinirim.
[/quote]
[quote name='yasin3449' timestamp='1346358471' post='1236003']
ya hocam indirdim birleştirdim tüm şifreler demişsiniz ama kopyala [b]xargrax [/b]demişsiniz ama kopyala yapıştır yapıyorm ellede yazıyorum ama şifreyi kabul etmiyor... ney bunun şifresi çok acil yardımcı olabilirmisiniz [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/sad.png[/img](
[/quote]

[size=5][b]Videolu Anlatım Ekledim[/b][/size]
[media]http://www.youtube.com/watch?v=rEwUbsillXY&hd=1[/media]

Merhaba öncelikli olarak eline saglık, ama ufak bir sorunum var sanırım resmi alta ekledim. Her çok iyi gidiyordum programları ve sürücüleri yükledim, makinayı tekrar baslattım fakat ne goreyım win 7 baslangıc ekranı ve iconlar hersey ojınal hale gelmıştı temalar bolumune baktıgımda tanıtımdaki ilgili temanın bulunmadıgını farkettim, bunun nasıl bir cozumü var acaba, tekrarmı kurmalıyım şimdi anlamadım neden böyle oldu.

[img]http://i.imgur.com/blkhf.jpg[/img]

[quote name='xargrax' timestamp='1346478573' post='1236518']
eğer aygıt yöneticisi sorunu için cmd ye [size=4][b]sfc /scannow [/b][/size] komutunu verdiysen bu hale getiriyor.. eğer modifiye edilmiş dosyalar orjinalleri ile değiştiyse maalesef yeniden format atman gerekecek...
[/quote]

Aygıt yöneticisini calısabılmesı ıcın [size=4][b]sfc /scannow[/b][/size] bu komutu kullanmalıyım, [size=4][b]sfc /scannow[/b][/size] komutu kullandıgımda bu hale gelıyor ıse aygıt yoneticisini nasıl calıstıracagız acaba.. Teşekkur ederim..

[quote name='beyantt' timestamp='1346482768' post='1236530']
Aygıt yöneticisini calısabılmesı ıcın [size=4][b]sfc /scannow[/b][/size] bu komutu kullanmalıyım, [size=4][b]sfc /scannow[/b][/size] komutu kullandıgımda bu hale gelıyor ıse aygıt yoneticisini nasıl calıstıracagız acaba.. Teşekkur ederim..
[/quote]

fırsat bulur bulmaz bunun üzerinde uğraşacağım.. bu aralar çok yoğunum.. ve bu işlem biraz zaman alıcı çünkü modifiye ettiğim hangi dosyadan kaynaklı olduğunu bilmiyorum.. tek tek hepsini kontrol etmem gerekecek..

• Like 1

[quote name='yeniyeni11' timestamp='1346503720' post='1236642']
kurulumla beraber gelen programlar var mı? office ,java,nero,v.s.
[/quote]

hayır hiçbir program entegre etmedim..

[quote name='yeniyeni11' timestamp='1346503720' post='1236642']
kurulumla beraber gelen programlar var mı? office ,java,nero,v.s.
[/quote]

hayır hiçbir program entegre etmedim..

[b]X86 da sorun yok ama X64 sürümünde kurulum sonrası aygıt yöneticisine girilemiyor,yanı sıra sistem derecelendirme ayrı olarak sunulmuş bir dosya olarak verilmiş,Tmamen stabil ve aygıt yöneticis sorun olmadan kurulması olsaydı şayet harika olurdu,birde bu sistem derecelendirmeyide normal kurulum sonrası ek bir dosya ile sunulması yerine sisteme dahil olması daha bir güzellik katardı,yinede ellerind ert görmesin XargraX kardeşim,güzel bir çalışma umarım yeni sistemlerinde bu sorunlar olmaz,teşekkürler ve saygılarımla..![/b]

[color=#ff0000][size=5][font=comic sans ms,cursive]İlk Önce Emeğe Saygı Derim Sistem Güzel Hoş Görünüyor Ancak İndirdim Dosyları Birleştiriyorum Winziple Açarken Hata Veriyor Resim'de Olduğu Gibi Bi El Atıver Sana Zahmet , Şimdiden Teşekkürler :)[/font][/size][/color]

[color=#ff0000][size=5][font=comic sans ms,cursive][img]http://f1209.hizliresim.com/11/2/ckdrg.jpg[/img][/font][/size][/color]

[quote name='258noise' timestamp='1346582028' post='1236900']
[color=#ff0000][size=5][font=comic sans ms,cursive]İlk Önce Emeğe Saygı Derim Sistem Güzel Hoş Görünüyor Ancak İndirdim Dosyları Birleştiriyorum Winziple Açarken Hata Veriyor Resim'de Olduğu Gibi Bi El Atıver Sana Zahmet , Şimdiden Teşekkürler [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/smile.png[/img][/font][/size][/color]
[/quote]

[quote name='TheWorld' timestamp='1346711219' post='1237389']
Hata veriyor dosyaları çıkarırken şifre yanlış olabilir diyor sona doğru gelince veya Crc hatası veriyor
[/quote]

arkadaşlar videoyu izleyin aynı şekilde çıkarın..

[quote name='xargrax' timestamp='1346737090' post='1237433']
arkadaşlar videoyu izleyin aynı şekilde çıkarın..
[/quote]

Hocam dediğiniz programla dosyayı çıkartıyoruz ama Usb den format atcam onun ıcın o cıkan tek dosyayıda cıkartmam gerekıyor o tek dosyayı cıkarırken hata veriyor :S