Jump to content

Windows 7 Antiochia™ [ X86 ] [ X64 ]

xargrax
 Share

Recommended Posts

arkadaşım öncelikle eline sağlık diyeceğim ama bir problemle karşılaştım partları indirdim partları birleştirme programıda indirdim birleştirme işleminide yaptım yanlız cıkan rarda dosyalar görünmüyor rar ile çıkarmaya çalıştığım zamanda rar hasarlı olduğunu söylüyor

[quote name='crazyturks35' timestamp='1347314414' post='1239441']
görev yöneticisi çalışmıyor ve her seferindede kablosuz ağın şifresini soruyor otomatik hatırla diyorum ama gene olmuyor
[/quote]
[b]Görev yöneticisini çalışması için aşağıdaki kodu not defterine kopyala ve ismini "DisableTaskMgr.reg" olarak kaydet.2 kere tıklayıp bilgisayarı yeniden başlat.[/b]

[quote name= ]Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System]
"DisableTaskMgr"=dword:00000000

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Group Policy Objects\LocalUser\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System]
"**del.DisableTaskMgr"=" "

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\system\]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon]
"DisableCAD"=dword:00000000

[/quote]

Edited by CizreliÖzgür

• 3 hafta sonra ...

Kuran arkadaşlar "sistem özellikler"kısmının resmini koyabilir mi? yine her yerine reklamını döşememiştir inşallah.Tamam güzel reklam olmalı ama kardeşim açılışa reklam koy sistem özelliklerine reklam doldur olmaz böyle.Sırf sistem özelliklerinde 4 tane xargrax yazısı ve logosu var spphire sisteminde.İğrenç ötesi duruyor.Birde düzenleme olarak hangi araçı kullanıyorsun bilmiyorum ama şuana kurdugum kaç bilgisayarda da başlangıç ekranı değiştirilemiyor

Edited by kacaksevgilim

Sizin daha önce yapmış olduğunuz Modifiyeleri kullandım ve çok memnundum. Özellikle Shappire den. Hala onu kullanıyorum. Antiocha yı (x64) kurduğum zaman çok yavaşladı bilgisayar. Aygıt yöneticisini açamadım. İlk yeniden başlatmam ile de bilgisayarım mavi ekran hatası verdi (chipseti kurunca). Tekrar formatladım DriverPackSolution ile driver kurulumu yaptım bu sefer windows açılırken pencere etrafında ışık dönerken dondu kaldı öyle. Mecburen Shappire devam.

Sistemim bu:

[color=#3E3E3E][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]İŞLEMCİ: Intel Core i3-380M 2.4 GHz.[/size][/font][/color]
[color=#3E3E3E][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]RAM: 4 GB DDR3 [/size][/font][/color]
[color=#3E3E3E][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]EKRAN KARTI: NVIDIA GeForce GT 420M 1 GB[/size][/font][/color]

[color=#3E3E3E][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3](Acer Aspire 5742G)[/size][/font][/color]

[color=#3E3E3E][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]Bende bi hata varsa özür dilerim. Antioochia yı kullanmak pek nasip olmadı ama anlatımı çok güzel. [/size][/font][/color]
[color=#3E3E3E][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]Şimdi sorum şu ben 64 biti kurmakla mı hata yaptım ?[/size][/font][/color]
[color=#3E3E3E][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]Eğer hata yaptıysam Shappire de neden hata almıyorum ? [/size][/font][/color]
[color=#3E3E3E][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]Sorunlar çözülürse Antiochia yı çok geniş alanlarda kullanmak istiyorum. ( Nerede kullanmak istediğimi özel mesaj ile atabilirim ). [/size][/font][/color]

[color=#3E3E3E][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]Cevabınız için şimdiden teşekkürler...[/size][/font][/color]

ellerine,emeğine sağlık xargax gerçekten güzel olmuş kurdum ve kullanıyorum. ufak hatalar var derecelendirmenin gözükmemesi , aygıt yöneticisi açmaması ya da bazı program yüklemelerinde yazıların bir kısmı anlamsız gözüküyor sanki başka dilde oluyormuş gibi belki bu ve ileriki çalışmalarında çözümü için bir yol bulursun
[img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/wink.png[/img]

32 bit:

[code]http://uploaded.net/f/gbpaec[/code]

[code]http://turbobit.net/download/folder/1302115[/code]

64bit:

[code]http://ul.to/f/cbvnfy[/code]

[code]http://turbobit.net/download/folder/1302114[/code]

Edited by xargrax
  • Like 1

Sevgili xargrax,
Ellerine sağlık; oldukça güzel bir çalışma olmuş. Sürümünü iki bilgisayarıma da yükledim.
Çalışmalarına yardım olmak ve bendeki hatayı gidermeye yardım bulmak maksadıyla karşılaştığım bir sorunu belirtmek isterim.
Aygıt yöneticisini çalıştırmak istediğimde "MMC ek bileşeni oluşturulamadı" şeklinde bir hata alıyorum. Bu sorunu nasıl giderebileceğim konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Teşekkür ederim.