Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7 Antiochia™ [ X86 ] [ X64 ]

xargrax
 Share

Recommended Posts

• 8 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...

öncelikle çalışmayı yapan arkadaşımızın eline sağlık diyerek başlıyorum ve tuzlu ekşi ve tatlı yorumlarımı sizinle paylaşmaya başlıyorum

1- öncelikle part part upload edildiği için indiren çoğu kişi partların bazılarının bozuk olduğundan şikayetçi tahminen bidahakine tek part yaparsınız

2- bu rardan çıkarma işindede çok sıkıntı olmuş bidahakine winrarla açılan part yapılabilirmi ? yapılırsa herkez açısından daha sağlıklı olur

3- en önemli olaya gelelim güncelleme entegresi dsim olmadığı için yok o öyle yok bu böyle yok o çalışmaz bu böyle çözüm için onu bunu yapın bence uğraştırıcı bu işin kralı dsim hiç bi sorun çıkmaz sisteminde yorumumu dikkate alırsan sevinirim bidahakine guncellemeleri dsimle yaparsan super olur .

4-sistem genel olarak hoş olsada sorunlar can sıkıyor ..

Edited by bektor

• 6 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 6 ay sonra...

fx tabanlı sistem windows 10 redstone ile bir türlü anlaşamadığından arşivden bulup kurdum.

hakikaten güzel iş çıkarmış.keşke tekrar şöyle güncel bir sistemle karşımıza çıksa.Son sağlam modifiye Win7'dir bu.4 yıl geçti daha böyle sistem yapan olmadı.

bazı ufak tefek dil sıkıntıları var.mesela klasör arama seçenekleri ingilizce.

• 3 hafta sonra ...
On 18.09.2016 at 20:24, kbrt yazdı:

Online depomda var parça halinde cd'den almıstım iso yapınca çalışıyor sıkıntısız nasıl link verebilirim onu bilmiyorum :D 

Please register to see this content.

knk buraya üye ol yükle gelsin tek part bekliyoruz dört gözle :)

On 18.09.2016 at 20:24, kbrt yazdı:

Online depomda var parça halinde cd'den almıstım iso yapınca çalışıyor sıkıntısız nasıl link verebilirim onu bilmiyorum :D 

he pardon zaten yüklüyse dosyanın bulunduğu yere gel üstte adres yerini kopyala buraya yapıştır

• Like 1

18 saat önce, kbrt yazdı:

Please register to see this content.

paylaşma butonu varmış dosya içine girince gördüm :D beni oku.txt içinde yazanları yapıp iso yapabilirsiniz buyrun

Bunu indirince iso yapınca 32 bite format atıyoruz dimi hepsi bu ?

8 saat önce, asd720 yazdı:

Bunu indirince iso yapınca 32 bite format atıyoruz dimi hepsi bu ?

aynen kardesim folder2iso programını indir o tüm dosyaları masaüstünde bir klasörün içine at programdan o klasörü seçerek iso yapabilirsin çok basit sonrada usb'ye yazdırırsın 

4 saat önce, kbrt yazdı:

aynen kardesim folder2iso programını indir o tüm dosyaları masaüstünde bir klasörün içine at programdan o klasörü seçerek iso yapabilirsin çok basit sonrada usb'ye yazdırırsın 

Boot.rar ve install.rar içindeki dosyaları sources klasörüne atalım mı oku beni.txt içinde yazıyorda ? / teşekkür ederim.