Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7 Antiochia™ [ X86 ] [ X64 ]

xargrax
 Share

Recommended Posts

bütün partlar bitti sayılır, birazdan format atarak direkt deneyeceğim. =) Daha önce ki çalışman çok stabildi umarım buda öyledir, denedikten sonra görüşlerimi bildiririm.

mediafire'den indiremeyenler varsa, indiremedikleri linki söylesinler premium halini ekliyeyim öyle indirsinler.

[quote name='adamfirari' timestamp='1345635344' post='1233267']

ben indirdim ama 20 mbit internetle 6 saatte falan indi idm kullanmama rağmen . bide sürekli kopup durdu. partta sorun yok ama linkte mediafire ile ilgili bi sorun sanırsam .diğer partlar gayet hızlıydı.
[/quote]

upload a başladım ama 1saat 42 dk kaldı diyor.. upload hızı yüksek olan bir vatandaş hayrına upload ederse güzel olur..

[quote name='MuhammetAka.' timestamp='1345636678' post='1233272']
hocam sistem gerçekten çok güzelde bazı özellikler menüsü ingilizce kalmiş nedendir acaba ? [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/dusun.gif[/img]
[/quote]

sistemi modifiye ederken bazı dosyaların ingilizce versiyonlarını editledim.. türkçe versiyonlarında gerekli edit kısımlarını bulamadığım için böyle birşey yaptım..

[quote name='Keep' timestamp='1345636836' post='1233273']
bütün partlar bitti sayılır, birazdan format atarak direkt deneyeceğim. =) Daha önce ki çalışman çok stabildi umarım buda öyledir, denedikten sonra görüşlerimi bildiririm.

mediafire'den indiremeyenler varsa, indiremedikleri linki söylesinler premium halini ekliyeyim öyle indirsinler.
[/quote]

upload hızın yüksekse alternatif eklersen güzel olur..

[quote name='xargrax' timestamp='1345637174' post='1233278']
sistemi modifiye ederken bazı dosyaların ingilizce versiyonlarını editledim.. türkçe versiyonlarında gerekli edit kısımlarını bulamadığım için böyle birşey yaptım..

upload hızın yüksekse alternatif eklersen güzel olur..
[/quote]

upload hızım evlere şenlik malesef. leech sitelerden indirdim bende zaten :) şuan sizin siteminizden yazıyorum, stabil fakat temalar yetersiz yada bana hitap eden bir tema yok. klasör renklerini hiç beğenmedim :( onun dışında gayet iyi.

SELAM KARDEŞİM MODİFYLEDİĞİN WİNDOWS 7 BEĞENDİM VE İNDİRDİM AMA BİR SORUN OLUŞUYOR HJSPLİT İLE ÇIKARIYORUM ÇIKARTMA TAMAMLANIYOR AMA ÇIKAN Antiochia™ [x86] dosyasını Zİp ten çıkaracağım zaman arşiv bozuk diyor...yardımcı olursan sevinirim... başarılar

[quote name='agoram' timestamp='1345648382' post='1233305']
SELAM KARDEŞİM MODİFYLEDİĞİN WİNDOWS 7 BEĞENDİM VE İNDİRDİM AMA BİR SORUN OLUŞUYOR HJSPLİT İLE ÇIKARIYORUM ÇIKARTMA TAMAMLANIYOR AMA ÇIKAN Antiochia™ [x86] dosyasını Zİp ten çıkaracağım zaman arşiv bozuk diyor...yardımcı olursan sevinirim... başarılar
[/quote]

zaten bu tür sorunlar vermesin diye hjslipt kullandım.. zipten çıkarırken kullandığın programı değiştirmeyi dene.. örneğin ben 7zip ile sorunsuz çıkartıyorum..

[quote name='ijR.' timestamp='1345573113' post='1233060']
[size=4][b][u][color=#FF0000]xargrax [/color][/u]Sistemi kurdum.Yalnız aygıt yönetici çalışmıyor. [img]http://d1208.hizliresim.com/10/p/c3nhy.jpg[/img][/b][/size]

[size=4][b][u][color=#FF0000]NOT:[/color][/u]Sorunu hallettim.Aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar CMD sfc /scannow yeniden başlat düzelir.[size=5][color=#FF0000]Nasıl yani tarifini yaparmısın anlayamadım.teşekkürler[/color][/size][/b][/size]
[/quote]

[quote name='ijR.' timestamp='1345573113' post='1233060']
[size=4][b][u][color=#FF0000]xargrax [/color][/u]Sistemi kurdum.Yalnız aygıt yönetici çalışmıyor. [img]http://d1208.hizliresim.com/10/p/c3nhy.jpg[/img][/b][/size]

[size=4][b][u][color=#FF0000]NOT:[/color][/u]Sorunu hallettim.Aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar CMD sfc /scannow yeniden başlat düzelir.[size=5][color=#FF0000]Nasıl yani tarifini yaparmısın anlayamadım.teşekkürler[/color][/size][/b][/size]
[/quote]

öncelikle ellerine saglik benim bir kac sorum var laptop x64 orjinal sistem infoda 4gb ram olmasina rahmen kullanilabilen 3.86 diyor bunu nasil asarim usb ye atip arsivlesem ordan formatta sorun yasarmiyim surekli dvd harcamaktan sIkILdim tsk emegine saglik tekrar

[quote name='memo.35' timestamp='1345666107' post='1233389']
[/quote]

Anlayabileceğin en kolay yoldan anlatmaya çalışayım sana Başlat menüsüne tıkla arama kısmına cmd yaz açılan dos ortamına sfc/scannow yaz biraz bekle yüzdelik dilim tamamlandıktan sonra bilgisayarını yeniden başlat sorun çözülsün.

[quote name='xargrax' timestamp='1345657346' post='1233335']
zaten bu tür sorunlar vermesin diye hjslipt kullandım.. zipten çıkarırken kullandığın programı değiştirmeyi dene.. örneğin ben 7zip ile sorunsuz çıkartıyorum..
[/quote]

[color=#ff0000][b][i]Xargrax kardeşim önerilerin için sağol hatayı düzeltim pc de virüs varmış bu arada modifye de gayet güzel ve sorunsuz olmuş ellerine sağlık [/i][/b][/color][b][i] [/i][/b][color=#ff0000][b][i][img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/thumbsup.gif[/img][/i][/b][/color]

Edited by agoram

[img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1345840277__islem.jpg[/img]

[b]Bu işlemden sonra belirttiğiniz kaydedilme yerinde Antiochia™ (x86).rar dosyası oluşacak. Buraya çıkart dedikten sonra parolayı girin ve .iso uzantılı dosyanız çıksın...[/b]

Selam tekrardan usta. Evt hepsini indirdim partları birleştirdim ve DVD ye de yazdırdım. Sonra Format Attım Leptopa herşey düzenli devam etti taki sonuna kadar. En sonda bu lisans yükleme mi serial kayıt mı diye bi soru soruluyor. O soruya evt dediğim zaman " Windows Başlatıyor" deyip ekran donuyor reset çektiğimde pc yi kapatıp açtığımdada hep aynı sorun çıktı. üç defa evt dedim baktım olmadı bide hayır deneyim dedim. 4. yüklememde hayır dedim o soruya ve format işlemi bitti.

Yalnız serial yüklemediğim için bilgisayarım bölümü sağ tıklayıp özelliklere baktığımda 3 gün sonra birşeyler olacak diye yazıyodu. Serial yüklenmişmi yüklenmemiş mi tam olarak bilmiyorum. ama format çok güzel görünüyor.. bi yardımcı olsanız ? tşkler...

[quote name='StoneKing' timestamp='1345840365' post='1233957']
[img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1345840277__islem.jpg[/img]

[b]Bu işlemden sonra belirttiğiniz kaydedilme yerinde Antiochia™ (x86).rar dosyası oluşacak. Buraya çıkart dedikten sonra parolayı girin ve .iso uzantılı dosyanız çıksın...[/b]
[/quote]

hallettim Allah'ın izni ile. teşekkürler. Sorun dosya isimlerinin birbirinden farklı olmasından kaynaklanıyormuş 10. partın ismi değişikmiş düzelttim oldu..

Edited by kahraman7

[quote name='007live' timestamp='1345673308' post='1233422']
öncelikle ellerine saglik benim laptop x64 orjinal sistem infoda 4gb ram olmasina rahmen kullanilabilen 3.86 diyor bunu nasil asarim tsk emegine saglik tekrar
[/quote]

arkadaslar bu konuda yardimci olacak varmi ayrica aygit surucusu bende de sorunlu arkadasin dedigi gibi yaptim ama bu sever sistemin modifie özelligi tamamen kayboldu ana ekran dosya resimleri boot ekrani hepsi klasik oldu ve bende tekrar format attim aygit surucusu olmadan devam ediyorum ama sikinti yeni wifi agina katilamiyorum dönenler de bu sorun varmi acaba birde ram sorunu nasil asarim tsk

[quote name='007live' timestamp='1345907537' post='1234122']

öncelikle ellerine saglik benim laptop x64 orjinal sistem infoda 4gb ram olmasina rahmen kullanilabilen 3.86 diyor bunu nasil asarim tsk emegine saglik tekrar
[/quote]
[b]Ekran kartın paylaşımlı olduğu için bu şekilde Görünüyor![/b]