Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7 Antiochia™ [ X86 ] [ X64 ]

xargrax
 Share

Recommended Posts

öncelikle videonu izledim ve çalışmanı çok beğendim eline sağlık hocam :)
ama bi kaç sorum olcak, bn işletim sisteminin hızlı olmasını istiyorum yani oyun ve diğer şeyler için, önceliğim tam performans :)
[center]şimdiye dek hep win 7 ultimate 64 bit kullanıyodum fenada diil ama bu Antiochia yi ilk kez gördüm benim isteklerimi karşılıyabilirmi ultimateden dahamı iyi?[/center]
[center]yardımınız ve çalışmanız için teşekkür ederim..[/center]

[quote name='yasin3449' timestamp='1346002448' post='1234569']
öncelikle videonu izledim ve çalışmanı çok beğendim eline sağlık hocam [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/smile.png[/img]
ama bi kaç sorum olcak, bn işletim sisteminin hızlı olmasını istiyorum yani oyun ve diğer şeyler için, önceliğim tam performans [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/smile.png[/img]
[center]şimdiye dek hep win 7 ultimate 64 bit kullanıyodum fenada diil ama bu Antiochia yi ilk kez gördüm benim isteklerimi karşılıyabilirmi ultimateden dahamı iyi?[/center]
[center]yardımınız ve çalışmanız için teşekkür ederim..[/center]
[/quote]

ultimate nin kuaföre girmiş makyajlı halidir.. onun dışında herşey aynıdır..

• Like 1

Hi xargrax ,now i use Sapphire version ,very nice ,thanks for your work .In my opinion the best version of windows 7 is Professional editon ,maybe you can make OS with this.Can you include english language in your os`s modified ? Cheers.

slm arkadaşım öncelikle eline emeğine sağlık yalnız bi sıkıntı var ben tamamını indirdim 32 bitin ama rardan çıkarırken hata veriyor %70 lerden sonra zipte de denedim yine aynısı yardımcı olursanız acil olarak sevinirim

[quote name='xargrax' timestamp='1345657346' post='1233335']

zaten bu tür sorunlar vermesin diye hjslipt kullandım.. zipten çıkarırken kullandığın programı değiştirmeyi dene.. örneğin ben 7zip ile sorunsuz çıkartıyorum..
[/quote]

dostum sen sorunsuz çıkartıyorsunda ziple bnm denemediğim yöntem kalmadı arşiv hatalı veya bozuk diyo bir türlü çıkartamadım kaçıncı partta sıkıntı olduğunuda sölemioki o partı yeniden indireyim yardımcı olursan çok sevinirim şimdiden tşkler

[img]http://10pix.ru/img1/613193/8387430.jpg[/img]S.A xargrax kardeşim bnm hem 32 hemde 64 ikisinide indirdim 3 er defa ama her seferinde aynı sıkıntıyla karşılaştım paşam 32 de'de 64 de'de karşılaştığım sıkıntı şu [color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)] hjslipt le çıkartıyorum çıkan dosyada şifreli onuda winrarla çıkartıyorum %70 lerde hata veriyo winziple deniyorum aynı şekilde ziple deniyorum aynı şekilde karşılaştığım sıkıntı şekilde görüldüğü gibidir. bu systemi özellikle denemek istiyorum paylaşmak istiyorum ama bir türlü başaramadım lütfen bu sıkıntıya bi çare bulun şimdiden tekrar tşkler a.e.olun k.i.bakın kolay gelsin[/background][/size][/font][/color]

Edited by rebell

[quote name='ijR.' timestamp='1345573113' post='1233060']
[size=4][b][u][color=#FF0000]xargrax [/color][/u]Sistemi kurdum.Yalnız aygıt yönetici çalışmıyor. [img]http://d1208.hizliresim.com/10/p/c3nhy.jpg[/img][/b][/size]

[size=4][b][u][color=#FF0000]NOT:[/color][/u]Sorunu hallettim.Aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar CMD sfc /scannow yeniden başlat düzelir.[/b][/size]
[/quote]

[quote name='rebell' timestamp='1346161197' post='1235168']
[img]http://10pix.ru/img1/613193/8387430.jpg[/img]S.A xargrax kardeşim bnm hem 32 hemde 64 ikisinide indirdim 3 er defa ama her seferinde aynı sıkıntıyla karşılaştım paşam 32 de'de 64 de'de karşılaştığım sıkıntı şu [color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)] hjslipt le çıkartıyorum çıkan dosyada şifreli onuda winrarla çıkartıyorum %70 lerde hata veriyo winziple deniyorum aynı şekilde ziple deniyorum aynı şekilde karşılaştığım sıkıntı şekilde görüldüğü gibidir. bu systemi özellikle denemek istiyorum paylaşmak istiyorum ama bir türlü başaramadım lütfen bu sıkıntıya bi çare bulun şimdiden tekrar tşkler a.e.olun k.i.bakın kolay gelsin[/background][/size][/font][/color]
[/quote]

7zip ile çıkart sorunsuz.. hjslipt kullanma sebebim de sorun çıkarmasını önlemesidir.. şifre yazılı zaten: xargrax

[quote name='joealbania' timestamp='1346161321' post='1235169']
[b]Aygıt yöneticisi sorunu çözebilen varmnı?[/b]
[/quote]

ilk fırsatta o sorunu çözmeye çalışacağım.. muhtemelen editlediğim dosyalardan kaynaklıdır.. Bu arada x86 da sorun yoktur.. sorun sadece x64 sistemdedir..

[quote name='xargrax' timestamp='1346173634' post='1235258']
7zip ile çıkart sorunsuz.. hjslipt kullanma sebebim de sorun çıkarmasını önlemesidir.. şifre yazılı zaten: xargrax

ilk fırsatta o sorunu çözmeye çalışacağım.. muhtemelen editlediğim dosyalardan kaynaklıdır.. Bu arada x86 da sorun yoktur.. sorun sadece x64 sistemdedir..
[/quote]

Tamamda güzel kardeşim ne hikmetse x86 da da aynısını yaşıyorum babacan ne yalan sölim tanıtım videona baktım bunu delikanlı gibi yürekten söylüyorum her bi karesine gerçekten emek sarfedilmiş a dan z ye varana kadar o yüzden bu emek dolu çalışmayı bilgisayarımda görmekten gurur duyarım kardeşim gerekirse dwd yap bana başkan kargoyla yolla karşı ödemeli onada razıyım kardeşim

[quote name='enigma2' timestamp='1346194353' post='1235343']
masaüstündeki belgelerim ikonunu(kullanıcı) değiştirmek istiyorum. gözlüklü adam dışında herşey güzel... nasıl yapabilirim?
[/quote]

masaüstüne sağ tıklayıp kişiselleştir seç soldan masaüstü simgeleri değiştir seçeneği var oraya tıklayıp değiştirebilirsin:)

[quote name='arifpek' timestamp='1346232467' post='1235449'] [b]sayın [/b]xargrax shell 32 dll dosyalarını paylasırmısın sımdıden tesekkurler.yenı calısmalarında basarılar dılerım. masa ustu iconları cok hosuma gıttıde [/quote]

fırsat bulduğumda iconların tamamını paylaşacağım..

[quote name='ahmetgugurel' timestamp='1346245841' post='1235517'] Dostum.. Bütün partları indirdim ama zıp veya rar olarak açamadım ve dvd ye yazdıramadım. Yardımcı olursan sevinirim [/quote]

konunun altında indirdiğin dosyaları nasıl birleştireceğin resimli olarak anlatılmış.. daha sonra zip olarak çıkan dosyayı 7zip programı ile açıp içindeki iso dosyasını çıkartmalısın.. sonra istediğin yakma programı ile dvdye yazdırabilirsin..

xargrax kardeşim senin partlarda bir sorun var kesinlikle başka bi pc de indirdim yine aynı sorunla karşılaştım tamamını indirdim hem 32 hem 64 işisindede aynı sıkıntıyla karşılaştım paşam

xargrax kardeşim senin partlarda bir sorun var kesinlikle başka bi pc de indirdim yine aynı sorunla karşılaştım tamamını indirdim hem 32 hem 64 işisindede aynı sıkıntıyla karşılaştım paşam

[quote name='ByHaLuK' timestamp='1346256095' post='1235606']
xarrax bide boot olmuyor hata veriyo parttamı sorun var yoksa işletimsistemimi bide ingilizce olaylar bendede gerçekleşti indirdigim bit X86
[/quote]

ingilizce olayı iki sistem içinde geçerli.. ingilizce dosyaları editlediğim için öyle oldu.. x86 da sorun yok derken aygıt yöneticisi için söylemiştim..

[quote name='eamobile' timestamp='1346260881' post='1235628']
arkadaşlar bu altta olan yıldız varya solda onu vistada yapabilirmiyim [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/phone.gif[/img]
[/quote]

vista start orb changer programı ile yapabilirsin..

[quote name='rebell' timestamp='1346264804' post='1235653']
[/quote]

indiren yüzlerce insan eğer sorun olsaydı sence şikayetçi olmazmıydı bu durumdan.. yorumlara bakarsan eğer milletin sistemi kurduğunu hatta sistem içindeki hatalarıda bulduğunu göreceksindir.. demem o ki bir yerlerde bir hata yapıyorsundur.. hem istersen biraz araştır hjsplit yöntemi ile partlarda hata ile karşılaşılmadığını göreceksin..

Partları tekrar tekrar indirmene gerek yok elindeki partları önce hjsplit ile birleştir.. sonra çıkan zip dosyasını 7zip ile açıp çıkar.. şikayet üzerine ben kendim 5 farklı bilgisayarda denedim hiçbirinde sorun çıkmadı..