Jump to content

Kaçırılmayacak Bi Masa Üstü Bilgisayar

ersantoy
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar ikinci el bilgisayar almayı isteyenler için gerçekten iyi bi şans neden iyi bi şans diye soracak olursanız
toplam 21 tane dizi nerdeyse tamamıda full bölümlerini içeriyo
toplam 600 tane film hemen hemen güncel filmlerin tamamı bulunmakta
toplam 32,000 tane mp3 müzik bulunmakta

böyle bi arşivi yapanlar bilir icabıında bilgisayara istediğim parayı sadece bu arşive harcarsınız normalde

bilgisayarımın özelliklerine gelince:

intel core 2 duo cpu E4500 @ 2,20 GHZ çift çekirdek
axle 1gb ekran kartı
2 gb ddr 2 kingston ram
2tb + 1 tb + 320 gb harddisk 320 gb olan harddisk kutusunda sıfır duruyo bilgisayara bağlamadım 3tb harddisk yetmez diyen arkadaşım arzu ederse bağlar
2 tane dwd writer var üzerinde olan açıkçası bozulmak üzere ben yanında sıfır yollayacam kutusunda
analog tv kartı bulunmakta (windows7 ve vista ile uyumlu olmadığı için yalnızca xp de çalışıyor)
ayrıca 22 inch hp lcd monitör

bu sistem için 700 tl istiyorum pazarlık yapılmazsa sevinirim mantıklı düşünecek olursak sadece harrdiklerle monitörün fiyatı istediğim fiyata bedel film müzik dizi arşivi de adeta hediyem oluyor alacak arkadaş sorunsuzca kullanacaktır win7 vista xp hangi windowsu isterse onuda bütün programlarıyla kurup yollarım alana şimdiden hayırlı olsun

[quote name='aykut.5' timestamp='1345576860' post='1233081']
bunların hepsine 700 lira istiyorsun ?

neden bu kadar ucuza veriyosun ayrıca ? bi sorun yok dimi pcde ? arkadaşım düşünüyordu ona tavsiye edebilirim
[/quote]
hoca bilgisayarcı kazanacağına alıcı yani sen ve sataıcı yani ben biz kazanalım en ufak bi sorunu yok laptop aldığım için satıyorum eğer sorun çıkarsa geri iade alırım o kadar da güveniyorum bilgisayarıma

[quote name='aykut.5' timestamp='1345577194' post='1233083']
nerde oturuyorsun ?
[/quote]
sivas

[quote name='ersantoy' timestamp='1345577214' post='1233085']
hoca bilgisayarcı kazanacağına alıcı yani sen ve sataıcı yani ben biz kazanalım en ufak bi sorunu yok laptop aldığım için satıyorum eğer sorun çıkarsa geri iade alırım o kadar da güveniyorum bilgisayarıma
[/quote]

tamam hocam hangi şehirde oturdugunu öğrenebilirmiyim ?

[quote name='XXX90' timestamp='1345577344' post='1233087']
kardeş vallahi çok iyi niyetlisinde sudan ucuz ihtiyacım olsa hemen alırım
[/quote]
kardeş bilgisayarcılara kızdım valla ölü soyucu gibiler onlar kazanacağına ihtiyacı olana yarasın dedim