Jump to content

Toxa Sistem ( Çözüldü )

likarda
 Share

Recommended Posts

[b]Evet arkadaşlar konuyu fazla uzatmadan yaklaşık bir haftadır ugraştıgım ve peşinde koştugum toxa sistemini sonunda çözdüm arkadaslar..

sistem desktopx ile yapılmakta toxsa sadece bu sistemi tr cevirmiş ve kendine göre iconlar inşa etmiştir şimdi size kendim yaptıgım ve kurdugum toxa sistemnin bir örneğini gösterecegim buyrum caps aşşagıda.
unutmadan şunuda belirteyim toxa sadece kendine özel bir kaçtane tema yaratmış ve o temaları kullanıyor..

[img]http://g1208.hizliresim.com/10/q/c45mv.jpg[/img][/b]

[b]Yeni resim 31.08.2012[/b]

[b][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1346397539__toxa-sistem-mawi.jpg[/img][/b]

[b][size=5]1680x1050 wallpaper kullanılmıştır.[/size][/b]
[size=6][b]Sistemi kullanmak isteyen arkdaşlar lütfen pm olarak ulaşsın...[/b][/size]
[color=#ff0000][b]arkdaşlar linkleri paylaşıyorum fakat sizden ricam bir teşekkürü eksik etmeyin. egerki sistemi başka yerlerde paylaşıp alıntı olarak link vermezler ise hakkım kessinlikle haramdır... ve ilgili site yöneticileri ile görüşülecektir..[/b][/color]

[b][b]rapidshare.com/files/1127962761/DesktopX%203.5%20By%20LiKaRDa.rar[/b][/b]

[b]http://letitbit.net/download/37360.32a61acdb69e0768f4a61e9a8f49/1680x1050-Mawi.rar.html[/b]

[b][b]http://letitbit.net/download/91554.9454d779baec6ca238a7c1fef409/1680x1050-S%25C4%25B0YAH.rar.html[/b][/b]

[b]VIP : http://vip-file.com/downloadlib/6543079166526230593-91554.9454d779baec6ca238a7c1fef409/1680x1050-SİYAH.rar.html

http://vip-file.com/downloadlib/5721811897704-37360.32a61acdb69e0768f4a61e9a8f49/1680x1050-Mawi.rar.html[/b] Edited by likarda

• Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='exici' timestamp='1345633246' post='1233254']
kardeşim elinde hazır kalıp var ise uplarmısın yada bu dekstopx anlatımı full sürümü nerden bulabilirim yardımcı olursun
makbule geçer
[/quote]

[b]Descktox 'in full sürümünü şu anda upload ediyorum birazdan link olarak ekleyecegim..

bu arada elinde desktopx object leri olan varsa lütfen paylaşsın biran önceden çalışmamızı bitirip arkdaşlarımıza sunalımm. [/b]

[b]Desktox 3.5 Full :

[url="https://rapidshare.com/files/1127962761/DesktopX%203.5%20By%20LiKaRDa.rar"]https://rapidshare.com/files/1127962761/DesktopX 3.5 By LiKaRDa.rar[/url] [/b]

Edited by likarda

Bu programdan bişey çıkmaz neden diyeceksen oradaki ikonlar ve menüleri pc kullanıcısı istediği gibi değiştirir devamlı gidip client pc'de düzenleme yaparsın, en iyisi ams ile flash tema birleştirip bir profesyonel program yapmak lazım benim tavsiyem.
Murkut cafe system programı windows widget eklentisi ile flash tabanlı yapılmış yaptığım araştırmada çıkan örnekler bunlar.
Yada widget eklentisi yap ve bitane örnek flash temayı içine editle olacaktır.

Edited by Wextron

[quote name='Wextron' timestamp='1345635994' post='1233269']
Bu programdan bişey çıkmaz neden diyeceksen oradaki ikonlar ve menüleri pc kullanıcısı istediği gibi değiştirir devamlı gidip client pc'de düzenleme yaparsın, en iyisi ams ile flash tema birleştirip bir profesyonel program yapmak lazım benim tavsiyem.
Murkut cafe system programı windows widget eklentisi ile flash tabanlı yapılmış yaptığım araştırmada çıkan örnekler bunlar.
Yada widget eklentisi yap ve bitane örnek flash temayı içine editle olacaktır.
[/quote]

[b]bende şu anda murkut system ini çözmeye ve bu sistemi faliyete geçirmeye çalışıyorum sanırım bu konu hakkında bilgin var pm olarak lütfen msn adresini atarmısın sizden yardım almak isterim :)[/b]

Murkut Bilişim Siz Şimdi Lisans olayındanmı bahsediyosunuz sizin kurdugunuz işletim sistemi office yazılımı vs vs hatta aşıgıda verdiğim linkte pc başı 20 tl demişsiniz :) çok komik bir rakam bunları lisansıyla berabermi yüklüyosunuz. ben sizi bsa ya bi şikayet edeyim Baksınlar bakalım patentinize Çok Yakın bir Arkadaşım Var ayrıca selçuklular cad 57 numarada murkut bilişim falanda yok Adres Fake Çok ta yakınmışsınız bana eryaman evlerindeyim bende

[url="http://www.murkut.net/internet-cafe-sistem-kurulumu/#go_page_now"]http://www.murkut.net/internet-cafe-sistem-kurulumu/#go_page_now[/url]

[quote name='mcdjkrizantem' timestamp='1345689046' post='1233441']

Murkut Bilişim Siz Şimdi Lisans olayındanmı bahsediyosunuz sizin kurdugunuz işletim sistemi office yazılımı vs vs hatta aşıgıda verdiğim linkte pc başı 20 tl demişsiniz [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/smile.png[/img] çok komik bir rakam bunları lisansıyla berabermi yüklüyosunuz. ben sizi bsa ya bi şikayet edeyim Baksınlar bakalım patentinize Çok Yakın bir Arkadaşım Var ayrıca selçuklular cad 57 numarada murkut bilişim falanda yok Adres Fake Çok ta yakınmışsınız bana eryaman evlerindeyim bende

[url="http://www.murkut.net/internet-cafe-sistem-kurulumu/#go_page_now"][url]http://www.murkut.net/internet-cafe-sistem-kurulumu/#go_page_now[/url][/url]
[/quote]

Markut sistemi bilen bilir.Sen fazla yorma kendini :) Sabah sabah güldüm valla :) Biraz daha araştırın....

[quote name='MuRKuT' timestamp='1345672587' post='1233420']
MuRKuT Cafe System programlarını kullanabilmek için illegal yollara başvurmanıza gerek yok. Biz zaten bu programları internetcafeciler için özel olarak hazırlıyoruz. Bu kadar çaba ve bu kadar insan ile illegal yollara başvurmaktansa kendi projenizi geliştirip yararlı birşeyler yapabilirdiniz.

MuRKuT Cafe Sytem marka tescilli ve ürünleri patentlidir. Herhangi bir illegal paylaşımda yasal yollar uyarılmaksızın kullanılır.

Meraklılar için Programlar Macromedia Flash ile hazırlanır C++ ile sisteme entegre ediliyor. Kendi çabanız ile bir örnek geliştirseniz bile kullanım esnasında çıkabilecek binlerce problem var. Bu programlar 2008 den buyana 400 ün üzerinde internetcafede kullanılıyor. Daha öncede girişimler oldu ama 4-5 yıldır henüz sonuç alabilen yok. Buyüzden kendiniz yormayın. Tavsiyem ya Autoplay Media Studio kullanın yada programın ücretini ödeyerek kullanın.

MuRKuT Bilişim Teknolojileri
www.murkut.net
[/quote]

kullandığınız templateler template monster in.ticari amaçla kullanıyosunuz ve bunu yapabilmeniz için templateleri tamamen satın almanız lazım (tek kullanımlık lisans değil) template monster den.siz satın mı aldınız yoksa warez sitelerinden mi indirdiniz ?
lisans patent derken neyi kast ettiniz anlamadım.

şu anki anasayfanızdaki temayı satın mı aldınız?
http://themeforest.net/item/crea-wp/424783

ek olarak şunu da belirteyim
[url]http://www.murkut.net/ara/[/url]
bu yaptığınız çok ayıp bişey. bunun aynısını 2 dakikada yapabilecekken siteyi kopyalamışsınız altına da murkut cafe sistem yazmışsınız.

Edited by hdr...

[quote name='MuRKuT' timestamp='1345672587' post='1233420']
MuRKuT Cafe System programlarını kullanabilmek için illegal yollara başvurmanıza gerek yok. Biz zaten bu programları internetcafeciler için özel olarak hazırlıyoruz. Bu kadar çaba ve bu kadar insan ile illegal yollara başvurmaktansa kendi projenizi geliştirip yararlı birşeyler yapabilirdiniz.

MuRKuT Cafe Sytem marka tescilli ve ürünleri patentlidir. Herhangi bir illegal paylaşımda yasal yollar uyarılmaksızın kullanılır.

Meraklılar için Programlar Macromedia Flash ile hazırlanır C++ ile sisteme entegre ediliyor. Kendi çabanız ile bir örnek geliştirseniz bile kullanım esnasında çıkabilecek binlerce problem var. Bu programlar 2008 den buyana 400 ün üzerinde internetcafede kullanılıyor. Daha öncede girişimler oldu ama 4-5 yıldır henüz sonuç alabilen yok. Buyüzden kendiniz yormayın. Tavsiyem ya Autoplay Media Studio kullanın yada programın ücretini ödeyerek kullanın.

MuRKuT Bilişim Teknolojileri
www.murkut.net
[/quote]
[color=#ff0000][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]MuRKuT Cafe Sytem marka tescilli ve ürünleri patentlidir. Herhangi bir illegal paylaşımda yasal yollar uyarılmaksızın kullanılır.[b] Demişsiniz[/b][/background][/size][/font][/color]
[b]Şimdi MuRKuT'a soruyorum elinizde bu tamplateleri aldıgınza dair belge varmı eger yoksa neyin patentinden bahs ediyorsunuz ayrıca hem patent hemde templete leri aldıgınıza dair bir belge varmı bu belgeleri bizlerle paylaşırmısınız.. eger ki yok paylaşamıyorsanız neyin patentinden bahs ediyor ve hangi yasal yolla hakkımızda suç duyurusunda bulunacaksınız söylermisiniz ?[/b]

İlk önce murkut seni tebrik ediyorum farklı bir işlevi ticarete döktürmüşsün ve ilerletmeyi düşünüyorsun heralde ama herkes bir anda bir program yazıp bunu kısa, sürelerde v1,'den v400 sürümüne güncelleyemez yükseltemez C++ her ne kadar az kod kullanırsan veya C++ katibi olsan.
Kaldıki programlamanın katibi olmaz umarım wareze düşmüş flash template ve worldpress scriptleri bırakıp gerçek bir yazılımcı olarak C++ ve Flash tasarımlarını yaparak güzel işler yaparsın.
Ben kendimce sana senin müşterin olmadığım sürece yapma, etme gibi sorgulama hakkım yok, ama bir ürünü satmak istiyorsan müşterilerinin eleştirilerini ve kaliteye değer vermeleri normaldir.
Benim flash kendime yetecek kadar bilgim var ufak reklam ve tasarımlar yapabiliyorum bunu ams ile birleştirip senin yaptığının aynısını yapabilirim güzel tasarımlar yaparım ama kişisel olarak kullanırım.

Edited by Wextron

Arkadaşlar adamın sistemi ve templateleri patentli ve telif hakkı var.Adam herşeyi kendi yapıyo C# ve flash action script kullanmasını bilen herkez yapar önemli olan emek harcamak ama siz hep hazır proje istiyosunuz.Böyle yaparak hiç bi yere varamassınız!

[quote name='gaffurtr' timestamp='1345760945' post='1233650']
Arkadaşlar adamın sistemi ve templateleri patentli ve telif hakkı var.Adam herşeyi kendi yapıyo C# ve flash action script kullanmasını bilen herkez yapar önemli olan emek harcamak ama siz hep hazır proje istiyosunuz.Böyle yaparak hiç bi yere varamassınız!
[/quote]

problem de bu işte.adam herşeyi kendim yaptım diyo ama o templateler ona ait diil.eskiden warez sitelerinden template indiren biçok kişi bu templatelere rastlamıştır zaten.
biz office lisansı olmayanlara office kurmuyoruz xp lisansı olmayanlara xp kurmuyoruz demekte hiç doğru diil.bi çok kişi lisanssız kullanıyo boşuna kandırmayalım kendimizi.
evet kendisi çok kolay şekilde hazırlayabilir ama benim hazırladığım basit bi siteyi bile çalıp altına kendi adını yazan birinden bişey olmaz.sistemleri çok güzel olabilir ama burda gelip siz yapmayın, yapamazsınız, uğraşmayın, yasal yollara başvururuz demek doğru bişey diil.çok iyi iş yapabilirler ama bu yoldan devam ederlerse başlarına iş alırlar.o sistemdeki programların hiçbirinin orjinal lisanslı olmadığına eminim.deepfreeze, photoshop,oyunlar vs. ancak kendi isimlerinin patentini almışlardır ki bu gayet sıradan bişey.
allahınızı severseniz ya masaüstünü html yapmış ve bunun patentini almış oyle mi ?
herşeyimiz patentli, lisanslı, yasal haklarımızı kullanırız derseniz işiniz yaş.

Emin kullandığı bütün program ve işletim sistemi yasaldır.Çünkü adamın 400 ün üzerinde referansı var ve bunların hepsi tanınmış internet cafeler.Bu demektir kullanılan bütün ürün ve yazılımlar orjinal.Template konusuna gelince hangi templatelerden söz ediyon bi örnek resim atarmısın.

[quote name='gaffurtr' timestamp='1345800853' post='1233761']
Emin kullandığı bütün program ve işletim sistemi yasaldır.Çünkü adamın 400 ün üzerinde referansı var ve bunların hepsi tanınmış internet cafeler.Bu demektir kullanılan bütün ürün ve yazılımlar orjinal.Template konusuna gelince hangi templatelerden söz ediyon bi örnek resim atarmısın.
[/quote]

buyrun size örnek bir tema linki ..http://www.templatemonster.com/flash-templates/25888.html

ve buda[size="5"] MuRKuT Cafe System V2

[size="5"][url="http://www.youtube.com/watch?v=0YggI3t_pKM&feature=relmfu"]http://www.youtube.com/watch?v=0YggI3t_pKM&feature=relmfu[/url][/size][/size]

[size="5"][size="5"]buda resmi sitemiz dedigi sitenin teması : [url="http://themeforest.net/item/crea-wp/424783"]http://themeforest.net/item/crea-wp/424783[/url][/size][/size]

[quote name='MuRKuT' timestamp='1345820806' post='1233854']
Yazılanlar gerçekten komik. 300 milyar sermayeli koskoca şirket 400 den fazla bakım anlaşmalı internetcafe ortalama 25.000 pc de kullanılan Marka Tescilli MuRKuT Cafe Sytem programı söylenenler ise warez içerik, bişeyler yapmaya çalışmışsın, templatemonster vs. Siz 2 günde farkediyorsunuzda templamonster farketmiyormu sanıyorsunuz. 2007 yılında ilk versiyonu piyasaya sürdüğümüzde şikayet üzerine templatemonster avukatları ile uzun uzun görüştük. Ama bu 5 yıl önceydi. Ve bir şekilde anlaştık. Çinde 200.000 internet cafede kullanılan icafe sponsorluğunda Bahsettiğiniz templateler her yıl 10 adet alma şartı ile 1400 $ dan düzenleme yayınlama ve satış hakkı ile alınmış ve website yerine farklı bir amaç için kullanılmıştır. Csd Eğitim ve Turizm Hizmetleri Ltd. Şti. adı altında satın alınmıştır. Lisans ücretini ödemediğimiz hiçbirşey için hak talep etmiyoruz. işletim sistemi office programları çoğu yerde lisanssız kullanılıyor abartmayın demişsiniz. Türkiyede 27.000 internet cafe var. Bizim kurulumunu yaptığımız 400 küsür internet cafe lisanslı kullanıyor. Lisansı olmayan 6 internet cafe linux ubuntu kullanıyor. Çoğu internetcafe tam tersi lisanslı kullanıyor. Çünkü her hafta yada 2 haftada bir denetmele yapılıyor. 3000 $ - 4000 $ lisans ücreti haftada kesilen 1000 liralık cezaya göre daha cazip olduğu için artık internetcafeler lisanslı çalısıyor. Bizde bu sebebten dolayı lisanslı kurulum yapıyoruz. Biz internetcafede kullanılan bilgisayarın işletimin sisteminden kullandığı programa kadar herşeyin sadece kurulumu için ücret alıyoruz herhangi bir program satışı yapmıyoruz. Resmi site dediğiniz wordpress ile yapılmış tanıtım amaçlı kullanılan teması 35 $ dolara satın alınan bir sitedir. Siteyi biz yaptık mı dedik ? Siteyide satıyoruz mu dedik ? İnternette warez dolaşan temaları paylaşmayın mı dedik ? İnternet cafe programı olarak kullanılan murkut cafe system versiyonlarını paylaşamazsınız dedik. Merak edenler için hangi programla nasıl hazırlandığını tarif ettik. Çok biliyorsanız düzenlersiniz warez olan temaları sisteme entegre eder paylaşırsınız ama bunu yaparken murkut cafe system programlarına benzetemezsiniz..
[/quote]

peki bu kadar yazdnız çizdiniz herkesi susturabilmeniz mümkn mü evet tabikide mümkün. siz onlara aldıgınız patenleri ve templatelerin alındıgına dair belge gösterin herkes sussun isterse sizin sistem istersede sizin sistemeyakın bişeyler yapsın kimseyi tehdit edici kelimlerle gerek yok. yok efendim paylaşım yapıldıgında paylaşımı yapılırsa uyarılmaksızın şikayet ederiz hakkında dava acılır falan diyemezssiniz adam alır yapar kendi sistemindede kullanır kimsede bişey diyemez belki murkut sistemden biraz iyi belkide biraz kötü olsun yapmak isteyen buyurur yapar ki sizde buna onayı kendiniz verdiniz buyrun yapın dediniz dogrumu... ?

İnternet Cafeciydim vatani hizmetimi yapmadan önce konu devamlı takibimde ne zamandır yazayım diyorum hep vazgeçiyorum artık hakim olamadım kendime.

Öyle dediğiniz gibi "Çoğu" internet Cafede lisanssız yazılım falan kullanılmıyor artık maalesef. Lisanssız kullanıyordum 8 ay öncesine kadar. Filtre sistemi var, sabit ip zorunluluğu var, osu var busu var; Microsoft oturduğu yerden dükkanındaki bilgisayarların kaçında lisanslı yazılım var, kaçında lisanssız yazılım var şak diye tespit edip arıyor ve uyarıyor lisans alman için.

Adam oturmuş yapmış sistemi helal olsun ve parasını bu yolla kazanıyor. Evimde korsan yazılım kullanmıyor muyum, tabii ki ben de kullanıyorum korsanın kralını ama hakkını, patentini aldıysa emek sarfettiyse bu iş için her türlü kanuni yola başvurmak da en doğal hakkıdır. Bir arkadaşın da dediği gibi Murkut'u bilen bilir, adamlar iki poposu kırık iş yapıp da kasılarak gezinmiyor, yaptıkları iş ortada. Adamlar sistemi yapmış, oturtmuş bir taraftan çözmeye uğraşıp diğer taraftan da kötülüyorsunuz...

[b]kimsenin nieti asla ktülemek degildir. biz adamları kötülemiyoruz burda kimsenin nieti kötülemek veya hakaret etmek degildir kimse bu hakka sahip degildir bizde diyoruz helal olsun adam yapmış diye ama adam diyorki paylaşamazssınız yok edemessiniz falan kimsenin paylaşmak gibi bir derdi warez olarak yayınlamak gibi bir derdi yok. sadece içerigi çözmeye ve nasıl yapıldıgına dair fikirler almaya çalışıyor burdaki herkes. ama murkut arkdaşımızsında dedigine bakarsanız resmen tehdit içerikli yorumlarda bulunuyor. egerki bu sistemi çözen olupta burda yayınlarsa o zaaman adam gelsin şikayet ettsin yok olmadıysada hiç bir şey için şikayet ve davada bulunamaz.. herkesin az cok yasaları bilgini ve gerekli tum savunmasını yapabileceginin dikkatini cekerim...[/b]

[quote name='MuRKuT' timestamp='1345820806' post='1233854']
Yazılanlar gerçekten komik. 300 milyar sermayeli koskoca şirket 400 den fazla bakım anlaşmalı internetcafe ortalama 25.000 pc de kullanılan Marka Tescilli MuRKuT Cafe Sytem programı söylenenler ise warez içerik, bişeyler yapmaya çalışmışsın, templatemonster vs. Siz 2 günde farkediyorsunuzda templamonster farketmiyormu sanıyorsunuz. 2007 yılında ilk versiyonu piyasaya sürdüğümüzde şikayet üzerine templatemonster avukatları ile uzun uzun görüştük. Ama bu 5 yıl önceydi. Ve bir şekilde anlaştık. Çinde 200.000 internet cafede kullanılan icafe sponsorluğunda Bahsettiğiniz templateler her yıl 10 adet alma şartı ile 1400 $ dan düzenleme yayınlama ve satış hakkı ile alınmış ve website yerine farklı bir amaç için kullanılmıştır. Csd Eğitim ve Turizm Hizmetleri Ltd. Şti. adı altında satın alınmıştır. Lisans ücretini ödemediğimiz hiçbirşey için hak talep etmiyoruz. işletim sistemi office programları çoğu yerde lisanssız kullanılıyor abartmayın demişsiniz. Türkiyede 27.000 internet cafe var. Bizim kurulumunu yaptığımız 400 küsür internet cafe lisanslı kullanıyor. Lisansı olmayan 6 internet cafe linux ubuntu kullanıyor. Çoğu internetcafe tam tersi lisanslı kullanıyor. Çünkü her hafta yada 2 haftada bir denetmele yapılıyor. 3000 $ - 4000 $ lisans ücreti haftada kesilen 1000 liralık cezaya göre daha cazip olduğu için artık internetcafeler lisanslı çalısıyor. Bizde bu sebebten dolayı lisanslı kurulum yapıyoruz. Biz internetcafede kullanılan bilgisayarın işletimin sisteminden kullandığı programa kadar herşeyin sadece kurulumu için ücret alıyoruz herhangi bir program satışı yapmıyoruz. Resmi site dediğiniz wordpress ile yapılmış tanıtım amaçlı kullanılan teması 35 $ dolara satın alınan bir sitedir. Siteyi biz yaptık mı dedik ? Siteyide satıyoruz mu dedik ? İnternette warez dolaşan temaları paylaşmayın mı dedik ? İnternet cafe programı olarak kullanılan murkut cafe system versiyonlarını paylaşamazsınız dedik. Merak edenler için hangi programla nasıl hazırlandığını tarif ettik. Çok biliyorsanız düzenlersiniz warez olan temaları sisteme entegre eder paylaşırsınız ama bunu yaparken murkut cafe system programlarına benzetemezsiniz..
[/quote]

isteyen istediği gibi de yapar.benzese de benzemese de sizin yapabilceğiniz hiç bişey yok.
kardeşim milyonlarca web sitesi var birbirine çok benzeyenler de var.ama adam eğer kendi yapmışsa kendi iconlarını yada internetten bulduğu ücretsiz iconları kullanırsa hiçkimse de bişey diyemez.
senin o murkut cafe programı dediğin html web sitesidir.biraz ingilizcesi olan yabancı forumlarda gayet de basit bulabilir.ordaki iconlar da net üzerinden bedava dağıtılan iconlar dır.
sen kendine has sıfırdan bi template yazarsın icon yaptırırsın ondan sonra onun patentini alırsın, işte orda senin bahsettiğin hakların devreye girer.
biz sana dolandırıcı demedik hatta çok iyi dedik.ama besbelli yalancısın.herşeyi kendimiz yaptık demiştin ama şimdi de diyorsunki template monster in.seni destekleyenler de herşeyi kendisi yapmıştır dediler ama şimdi sen onları da zor durumda bıraktın.
senin şu an söylediğin şey aynen şuna benzer bişey gibi " kardeşim ben html ve flash kullanarak bi masaüstü hazırladım, bu saatten sonra kimse yapamaz"
sen html masaüstünün lisansını alamazsın kardeşim 300.000 tl de yetmez 3.000.000 tl de.bu microsof'tun kendi yazılımında kullandığı bi özelliktir.
ayrıca sormak istiyorum [url="http://www.murkut.net/ara/"]http://www.murkut.net/ara/[/url] burda benim hazırladığım php basit bi sayfayı kullanmışsınız.kendiniz isteseniz bundan kat kat daha güzelini yapabilcekken neden favicon'una kadar siteyi kopyalayıp altına murkut system yazdınız ?
ben bunu ilk gördüğümde hoşuma gitmişti kullanmanız ama sizin burda millete saçma sapan şeyler sözylediğinizi görünce yazık dedim.

1.Templatemonster sitesinden herhangi bir ürün aldığında avukatlarıyla uzun uzun görüşmeyi bırak herhangi bir şahıs ile en ufak bir konuşma yapmak zorunda bile değilsin.
2.avukatlarla bu akdar uzun görüştüğünüze göre sizde bişeyler vardır.
3.Çindeki internetcafelerden bize ne?
4.linux ubuntu kuruyoruz demişsin aklı başında herhangi biri linux kullanmaz.
5.300 Milyar sermayeniz varsa helal olsun, devlete vergi veriyosunuzdur inş.
6. Merak edenler için hangi programla yapıldığını tarif olarak

"Macromedia Flash ile hazırlanır C++ ile sisteme entegre ediliyor" demişsin bu düpedüz insanları kandırma. ayrıca binlerce problem çıkıyo demişsin oda yetmiyormuş gibi AMS kullanın demişsin.

sendeki sistemin C++ ile ne alakası var çok merak ettim. alt tarafı html dosyasını masaüstü arkaplanı olarak ayarlaman gerekiyo.

yöntemini söylemek istemiyorsan söylemezsin bu senin en doğal hakkın. ama gelipte burda insanlara artistlik yapıp yanlış bilgi verip yanlışa yönlendiremezsin!