Jump to content

Windows 8 Yazı Tipi Değiştirme Nasıl Yapılır?

dmsrky
 Share

Recommended Posts

[b][font=comic sans ms,cursive]Arkadaşlar çok aradım ama bir türlü bulamadım.Windows 7'deki gibi değil ve Denetim Masası'nda da yok sanırım.Acaba bilgisi olan yardımcı olabilir mi?Windows 8'de nasıl yazı tipi değiştiriyoruz?[/font][/b]

[quote name='sercankorkmazmf[b][color=#FF0000]Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız[/color][/b].com' timestamp='1346671652' post='1237210']
nasil denetim masasi yok [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/smile.png[/img] tabiiki var windows gezgininden adres çubuğuna Denetim Masası yaz gelir
[/quote]

[b][font=comic sans ms,cursive]Sanırım tam okumadınız Denetim Masası var ama orada da bulamadım yazı tipini değiştirmeyi :) Windows 7'deki gibi kişiselleştir deyip de yapamıyoruz.[/font][/b]

[quote name='dmsrky' timestamp='1346940734' post='1238151']
[b][font=comic sans ms,cursive]Arkadaşlar günde bir kere yazıyorum lütfen flood olarak görmeyin.Windows 8'de yazı tipi değiştirmeyi bilen varsa yardımcı olabilir mi?[/font][/b]
[/quote]

Denetim Masası\Görünüm ve Kişiselleştirme

Alt tarafta duruyor aradığın şeçenek

[img]http://i.imgur.com/JhtKn.jpg[/img]

[quote name='D21' timestamp='1346941978' post='1238159']

Denetim Masası\Görünüm ve Kişiselleştirme

Alt tarafta duruyor aradığın şeçenek

[img]http://i.imgur.com/JhtKn.jpg[/img]
[/quote]

[b][font=comic sans ms,cursive]Bakın oraları biliyorum tabi.Ancak birkaç gündür bakıyorum ve bir türlü yapamadım.Zahmet olmazsa buradan sonraki işlemleri anlatabilir misiniz?[/font][/b]

[quote name='dmsrky' timestamp='1346953626' post='1238225']
[b][font=comic sans ms,cursive]Bakın oraları biliyorum tabi.Ancak birkaç gündür bakıyorum ve bir türlü yapamadım.Zahmet olmazsa buradan sonraki işlemleri anlatabilir misiniz?[/font][/b]
[/quote]

Sistemin yazı tiplerini değiştirmeyi bende bilmiyorum, şu ana kadar Windows'un yazı tiplerini çok sevdiğimden hiç değiştirme ihtiyacı duymadım sadece yazıların; pencerelerde, ipuçlarında ,buton, paletlerde, başlık çubuklarında ki boyutlarını değiştirme ihtiyacı oldu o kadar. Aslında bu sorunu modifiyeci arkadaşların cevaplaması daha uygun olurdu.

[quote name='D21' timestamp='1347041851' post='1238617']

Sistemin yazı tiplerini değiştirmeyi bende bilmiyorum, şu ana kadar Windows'un yazı tiplerini çok sevdiğimden hiç değiştirme ihtiyacı duymadım sadece yazıların; pencerelerde, ipuçlarında ,buton, paletlerde, başlık çubuklarında ki boyutlarını değiştirme ihtiyacı oldu o kadar. Aslında bu sorunu modifiyeci arkadaşların cevaplaması daha uygun olurdu.
[/quote]

[b][font=comic sans ms,cursive]Vallahi ben bu bölüme açtım konuyu umarım biri görür de yardımcı olur.Ben de beğeniyorum Windows orjinal yazı tipini ama değiştirmek de hoşuma gidiyor ara ara.[/font][/b]

• 6 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...