Jump to content

wideoları geri almam lazm

tekten

Recommended Posts

Forumda Aratırsan Eğer BirSürü Veri Kurtatma Programı ile Karşılaşrısın..

Geçen Bende 50 GB lık Bir Bölümden Silinen Dosyaları Kurtarmaya Çalıştım ve %80 nini Kurtardım..50 GB den 300 GB yakın Veri Çıktı :lol:

Hemde Formatlanmış ve Üstünede 30 GB lık Yeni Veriler Yazılmış Olmasına Rağmen...Bence Bu işi En iyi Yapan FinalData.. Ben 4-5 Program Kullandım ve Hiçbiri FinalData Kadar Çok Sonuç Vermedi...

http://www.tnctr.com/index.php?s=&showtopic=2048&view=findpost&p=60595

Forumda Aratırsan Eğer BirSürü Veri Kurtatma Programı ile Karşılaşrısın..

Geçen Bende 50 GB lık Bir Bölümden Silinen Dosyaları Kurtarmaya Çalıştım ve %80 nini Kurtardım..50 GB den 300 GB yakın Veri Çıktı :lol:

Hemde Formatlanmış ve Üstünede 30 GB lık Yeni Veriler Yazılmış Olmasına Rağmen...Bence Bu işi En iyi Yapan FinalData.. Ben 4-5 Program Kullandım ve Hiçbiri FinalData Kadar Çok Sonuç Vermedi...

http://www.tnctr.com/index.php?s=&showtopic=2048&view=findpost&p=60595

saol indirdim suan da bu pc den tamamen silinmiş dosyaları bulacak mı

saol indirdim suan da bu pc den tamamen silinmiş dosyaları bulacak mı

Programı Çalıştır ve Hangi Bölümde Tarama Yapılacaksa Seç, Taramayı Başlat veee Bekleeeee....

Kesinlikle Tarama Tamamen Bitmeden Durdurma..HDD nin Büyükliğine Silinen Dosyaların Büyüklüğüne Göre vs... Tarama Süresi Çok Uzun Sürebilir...

Mesela Bendeki 50 GB lık Bölüm için Program Yaklaşık 8 Saatten Fazla Bekletti Beni...

Tarama Bitttikten Sonra Sana Dosya türlerine Göre Sıralıyor Kurtarılanları.. mp3,doc,xls,mpg,jpg vs..........

Dikkat Etmen Gereken Diğer Bir Husus Kurtaman Gereken Dosyayı, Aynı Bölüme Geri Recovery Yapma..

Yani Diyelimki D: Sürücününü Tarattın ve Silinen Dosyalarını Buldun/Gördün... Onları Kurtarmak için D: Sürücünden Başka Bir Yer Göster ve Oraya Kurtar...

Umarım Kurtarabilirsin..... :lol:

EDİT : Önemli Bir Noktada Şuki; Kurtama Yapacağın Bölüme Kesinlikle Yeni Veriler Kaydetme...Programla işin Bitene Kadar, Kurtarman Gerekenleri Kurtarana Kadar Asla işlem Yapacağın Bölüme Yeni Dosyalar Atma...!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...