Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows XP kurulmuyosa

yavuzccn

Recommended Posts

daha önce xp kurlu bi makine çökmüş arkadaş aldı geldi sanki biraz uğraşılmış ama elimdeki boot cd ler de salam sa boot ediyosa kur dosyaları kopyalayıp da gerisini yapamıyosa hem tnc xp de hem de normal xp de

sorun ne olabilir acaba her yeni den başlamada kur dosyaları tekrardan kuruyo

HDD'yi FDİSK Yapmayı Dene, Eğer Bir Tepki Vermiyorsa HDD Bozulmuş Demektir.

Ben Servisteyim Hafta 2-3 Tane Bu Problemden Makina Geliyor.

FDİSK olayını biraz daha açabilirmiyiz acaba

Bazen diskin yapısından olabiliyor. Format atmayı dene. Olmazsa ramleri değiştir.

sorun çözülmüştür ramlarin birini çıkarmak sorunun çözümü için yeterli oldu ilginiz için hepiniz saolun sonunda yüklemeye geçti

aynısı bende de oldu.ben fiesta xp kullanıyorken olmuştu.acronis true image sağolsun..backup yaparken sistem hata verdi neyse.xp sistem dosyalarını kopyaladıktan sonra reset atıyor ve bir daha sistem dosyalarını kopyalamaya başlıyor...sürekli aynı şeyi tekrarlıyordu..bende pcworld un verdiği acil durum cd si vardı oradan MBR yi biraz kurcalayınca olay çözüldü..

arkadaşım yardımcı olur mu bilmiyorum. Aynı şey benimde başıma geldi. XP'yi bir türlü açamadım. Açılır açılmaz resetleme yapıyordu. Sistemi yeniden yüklemek istedim sizin dediğiniz gibi bazı dosyaları yükledikten sonra xp kurulamıyor, 7 hatası, 14 hatası gibi hatalar veriyordu. Sonra TNCTR XP boot cd si ile CD'den başlattım. 5 menülü bölüm çıkınca Virüs programlarını seçtim. Sonra çok seri bir biçimde belirtilen virüsleri delete tuşu ile sildim. XP bundan sonra kendiliğinden açıldı. şu an gayet iyi çalışıyor. tavsiye ederim.

C0000221 Unknown hard error

\systemroot\system32\ntdll.dll

sorunu var bende de ?

Ram

anakart

hdd

kablo

bunlardan biri midir acep..

Önerilerinizz?

ram olabilir farklı bi ramla bi dene abi benim sorunum bu şkilde çözülmüştü sk8er_boi saolsun derdimize dermanı buldu

ram tek ram 256,

sp1 de denedim...

Farklı bir ram mi takayım ??

ben senin ilk postu yeni inceledim seninki donanım dan çok yazılım gibi (.dll) dosyası kuırulamıyo diyor herhalde bu konuda sana en ii yardımı herhalde yine sk8er_boi yapacak herhalde. ben direk benim sorunumla alakalı sanıp cvp vermiştim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...