Jump to content

Nerde O Eski Tnc-Tr Günleri

sahintan
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar çok merak ediyorum eski üyelerimiz yöneticilerimiz nerdeler neden artık hiç konu açmıyorlar ? çaylaklara bırakıp gitmişsiniz sanki forumu ? çok sessiz olmuş buralar ?

sk8er_boi sen büyük birisini neden artık konular açmaz oldunuz yazımlımcılığı mı unuttunuz ?
Aközdemir den hiç ses cıkmıyor katılmsız kralı sendin hiçbir programında hata cıkmaz hep indirirken sana güvenip indiriyorum programları.
hakanakt ESET uzmanı antivirüs full yaparak çığır açtın şimdi neden devam etmiyorsunuz ?

ve daha birçoğu ? gerçekten sizleri merak ediyorum eskisi gibi güncel konulara el atmanız mümkün değilmi ? yorumlarınızı bekliyorum büyük ustalar .

( çaylaklar ve yeni üyeler mesaj atmasın rica etsem )

haklısın cidden bende az önce baktım eski sohbet kısımlarına v.s. ilk hesabım ban yemeden önce çok fazla giriyordum ve çok seviyordum bu siteyi ama artık şeker adam bırakmış artık, her sayfaya reklam falan iyice para derdine düşmüş

tabi benim dediğim 2009 yıllarında idi

[b]berce doğru söylüyor uslubunu düzeltmen lazım ben 2008 yılında üye oldum o zamanlar ne paylaşımlar yapılıyordu çok güzeldi gerçekten çok değerli üyeler vardı çok taktir ettiğim ve saygı duyduğum insanlar fakat hepsi gitti zamanla kayboldular o günler gerçekten çok güzeldi..Ama galiba bilgisayar başında oturmak tansa çıkar dışarı hayatımı yaşarım daha mantıklı yine arada giriyorum tnctr ye[/b]

• Administrator

Hiç birimiz 5 yıl önceki durumumuzda değiliz. Yoğun iş güç durumu içinde eskisi kadar paylaşım yapmak mümkün olmuyor. Hele çalıştığınız iş çok alakasız olunca konudan da uzaklaşıyorsunuz. Yeni bilgisayar aldım ona windows kurdum, ondan önce de 2 sene önce kurmuştum diyeyim siz anlayın. Bizim amacımız forumu sorunsuz bir şekilde paylaşım yapılabilir ve çalışır tutmaya kaydı artık.

Bizim planımız yerimize yeni genç arkadaşların gelmesiydi. Geldi de. Bizi yakalayıp, geçen bir çok genç arkadaş var forumda. Onları çaylak diye nitelendirmek büyük hakaret olur kendilerine. Meydan gençlerindir yani.

Paragöz olduğumu da söyleyen arkadaş, reklamlar ve bağışların bile server parasını çıkarmadığını bilseydi böyle konuşmazdı diye umuyorum.

Eskiden Site Warez üzerine biraz daha düşüyordu program v.s bol bulunuyordu [i][url="http://www.tnctr.com/user/3-sk8er-boi/"]sk8er_boi[/url] nin Tnc Xp si İyi oldu hemde siteyi patlattı gitti bir arada bultar ın ( bu arada ondanda ses cıkmıyor bayadır nerelerde) 0 day projesi Ftp Projesi oldu şimdi ise autoit katılımsız windows ve program dedimmi Tnc akla gelen site oldu bana göre eskiden daha çok [u]yönlüydük[/u] [/i][i]sk8er_boi nin de söylediği gibi artık hiçbirimiz eskisi gibi değiliz yeni gelenlerde bu konularda iyi gidiyorlar eskiden katılımsız bir windows hazırlandımmı teşekkürlerde sk8er_boi ve yönetimden birkaç kişi olurdu şimdi onların olmaması sitenin göteriyorki site onlarsız da gidiyor Fakat Host Masrafları vs bunlar bana ağır geliyor diyipte Siteyi satmayan yine yönetimdir Tnc Hala yola Çıkış amacında Eş dostla gidiyor Çeşiti Arttırmakta Yönetimin İşi Değildir lokanta mı burası önüne istediğini koyacaklar sen yiyeceksin değil burası mutfak sen hazırlayacaksın biz yiyeceğiz konu fazlalaştığı zaman yönetim gerekeni yapıyor zaten bölüm açıyor yönetim oluşturuyor Daha ne Yapsın.[/i]

[i]Birde Araya Sıkıştırayım Android için birkaç bişiler bekliyoruz Tnctr den :D[/i]

[i]o değilde Bultar Nerede...![/i][i] [/i]

Ben de uzun zamandır girmiyordum ve girip de bu başlığı görünce şaşırdım. Uslubu hariç içerik benim de düşüncelerime tercüman olmuş arkadaşın. Buranın patlama yaptığı dönem xp'nin çıkışı ile devam eden o süreçtir. Benim de üniversite yıllarımda sabahlara kadar okuduğum siteydi. Vay bee.. Emeği geçen herkese çok teşekkürler...

[b]Bir siteyi üyeler hareketlendirir.Ben üyelerden belirli bir ivmede hareket görmüyorumki. Yönetimin işi siteyi üyelerin paylaşımına uygun bir ortama sokmaktır,sürekli paylaşım yapan arkadaşlarımız zaten mevcut vesizlerde bir teşekkür dahi etmeden onların çalışmalarını indiriyorsunuz. Sohbet-Chat bölümünden çıkmayan,oyun konuları açıp post kastığını sanan,onunuzu paylaşın bununuzu paylaşın diye antin kuntin konular açan üyeler var.Bunlar ile ne hareket olacak? [/b]

[b]Donanım bölümünde yardım isteyenlere,yazılımda yardım isteyenlere kaçınız destek veriyorsunuz?[/b]

[b]Şunu sorayım,üye olarak taşın altına kaçınız elinizi sokuyorsunuz? Bakın sokanlar şuan tnc sever,vip,editör ve benim gibi mod adayları.[/b]

[b]Adil eleştirin,sadece 3-5 kişiye yüklenip onların siteyi uçurmasını beklemez insafsızlık ve saygısızlık olmuyor mu? [/b]

[b]İlaveten şunu unutmayın,hala site yönetimine laf sokmayı,her yaptırımı eleştirmeyi,her adımda kusur aramayı görev bilen,uslup yoksunu,saygısız ve yaşı büyüsede kafası büyümeyen insanlar var. Bunlar insanların iş heveslerini kırmamayı,ahlaklı olmayı ve bazılarımızın tabiri ile Ergen olmayı bıraktıkları gün yönetim zaten üstüne düşeni yaptığından fazlasını yapıp dahada ilerletir siteyi eğer görev bize kalırsa.[/b]

[b]Bundan şüpheniz olmasın.[/b]

• 4 ay sonra...

donanım bölümüne cevap yazmaya dikkat ediyorum çünki arkadaşlara ençok yardım edebileceğim yer orası

herkez en bilgili olduğu alanda yazmaya çalışırsa sorunların büyük bölümü çözülür(katılımsız, işletim sistemleri v. b

Edited by tutuklu8

Sizin 4-5 sene öncesini kastettiğiniz zamanlarda hepimizin çok zamanı vardı. Kimi öğrenci, kimi çalışmayan insanlardı. Kendimden örnek vereyim; O zamanlar kendi işyerim vardı ve bekardım çok zamanım oluyordu. Ama şimdi sabah 8 akşam 6 çalışıyorum, işimde çok yoğun bir fabrikada muhasebeciyim, Akşam evde hanım, çocuk ilgi bekliyor, ekstra olarak web sitesi ve ticari yazılımlar yapıyorum. İşte geri kalan zamanda da -tabi kalırsa site yönetimi ve AMS bölümüne destek vermeye çalışıyorum.  Çoğumuzun durumu böyle, herkes hayat telaşında ama gerekirse uykusundan, parasından ödün verip site için gereğini yapmasını da biliyor. Bilmiyorum bence çok basit düşünüyorsunuz ve yapılan genellemeler oldukça yanlış. Resmin tamamını göremiyorsunuz.

Arkadaşlar çok merak ediyorum eski üyelerimiz yöneticilerimiz nerdeler neden artık hiç konu açmıyorlar ? çaylaklara bırakıp gitmişsiniz sanki forumu ? çok sessiz olmuş buralar ?

sk8er_boi sen büyük birisini neden artık konular açmaz oldunuz yazımlımcılığı mı unuttunuz ?
Aközdemir den hiç ses cıkmıyor katılmsız kralı sendin hiçbir programında hata cıkmaz hep indirirken sana güvenip indiriyorum programları.
hakanakt ESET uzmanı antivirüs full yaparak çığır açtın şimdi neden devam etmiyorsunuz ?

ve daha birçoğu ? gerçekten sizleri merak ediyorum eskisi gibi güncel konulara el atmanız mümkün değilmi ? yorumlarınızı bekliyorum büyük ustalar .

( çaylaklar ve yeni üyeler mesaj atmasın rica etsem )

Öncelikle şunu söylemek isterim ben bu yönetimdeki arkadaşların sayesinde 07- HAZİRAN-2004 tarihinden itibaren forum içerisindeyim. illaki bizimde eksimiz artımız olmuştur ama saygısızlık yapmamışızdır.

öncelikle çaylak ve yeni üyeler mesaj atmasın demen çok yanlış. çünkü zamanında bizde çaylaktık bizde yeni üyeydik bunu unutma...

sk8er_boi nin de dedigi gibi  artık herşey yeni üyelerin ve çaylakların elinde yani kendini geliştiren herkez sk8er_boi nin yerini alabilir.

sk8er_boi nin görevi artık sitenin ayakta durmasını saglamak ve kesintisiz serverın çalışmasını denetlemek. çalışma hayatıda bunun içine ekleninde siteyle ilgilenememesi gayet normal...

sizde kendinizi geliştirip neden bir sk8er_boi ,hakanakt  yada Aközdemir olmayasınız ?

Edited by MaSK

İlgili Bölüm Forumda Mevcut...

Cep Telefonu - Mobile

GSM Bilgi Paylaşımı

Cep telefonu hakkındaki paylaşmak istedikleriniz, sorunlarınız veya istekleriniz.

GSM Multimedya

Tema, Melodi, MP3, Duvarkağıdı vs.

iPhone / iPod

iPhone ve iPod hakkındaki paylaşımlar buraya.

Android

Android işletim sistemi ve Android kullanan telefonlar ile ilgili paylaşımlar.

Diğer GSM Program & Oyun

Symbian, Windows Mobile, ve diğer mobil OS uygulama ve oyunları

Edited by MaSK

Sizin 4-5 sene öncesini kastettiğiniz zamanlarda hepimizin çok zamanı vardı. Kimi öğrenci, kimi çalışmayan insanlardı. Kendimden örnek vereyim; O zamanlar kendi işyerim vardı ve bekardım çok zamanım oluyordu. Ama şimdi sabah 8 akşam 6 çalışıyorum, işimde çok yoğun bir fabrikada muhasebeciyim, Akşam evde hanım, çocuk ilgi bekliyor, ekstra olarak web sitesi ve ticari yazılımlar yapıyorum. İşte geri kalan zamanda da -tabi kalırsa site yönetimi ve AMS bölümüne destek vermeye çalışıyorum.  Çoğumuzun durumu böyle, herkes hayat telaşında ama gerekirse uykusundan, parasından ödün verip site için gereğini yapmasını da biliyor. Bilmiyorum bence çok basit düşünüyorsunuz ve yapılan genellemeler oldukça yanlış. Resmin tamamını göremiyorsunuz.

Özür dilerim konuya dahil olmak istemedim ama kintaro beyin bu yazısını okuduktan sonra kararım değişti kendisini çok çok tebrik ederim okadar çabalıyorki bunları görmemek imkansız arkadaşlar

burası bizim her ne olursa olsun lütfen yarddım edermisiniz dediğimizde herkez yardım etmeye çalışıyor ya sizce etmiyorlarmı hiç bir arkadaşımız bence hepside harika insanlar emin olun hepside harika insanlar

aslında hepsinede kocaman bir alkış gerekiyor sizce öle değilmi ben aranızda 1 sene felan ya oldu yada olmadı Ben bayanım arkadaşlar hani bilmeyenler için acık olarak sölemek istedim ben bazen cok sıkıntıda kaldığım da

ise hangi arkadaşımdan yardım istediğimde yardım ediyorlar ve kendimi tanıttığım zaman ise uslublarını bile bozmuyorlar kısacası hepside değerli ve saygılı efendi bence burası bir aile formu

Tüm yönetici arkadaşlara çok çok tşkrederim ve siz değerli arkadaşlar sizlerede çok çok tşkederim üstelik gönülden sevgiler