Jump to content

Az Önce Windows 8 Aldım 29Tl Ye. İniyor,

Sirius
 Share

Recommended Posts

[quote name='C@NgO' timestamp='1351624325' post='1251926']
crack yapılmış aktivasyonlu vindows 7 de deneyen varmı? [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/smile.png[/img]
[/quote]
evet arkadaşım ben w. ultimate 7 x86 kullanıyordum sallama bilgilerle promosyon kodu aldım yalnız anlamadığım gönderdiği DVD 2gb msdn deki DVD 2.5 gb. .şimdi etkinleştirdim zaten kurulum bittiğinde etkin olarak açılıyor

• Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mstfckmk' timestamp='1351642290' post='1252026']
Korsan win7 ile alınıyor tamam da sonuç olarak indirirken kredi kartı bilgisi veriyoruz. Daha sonra incelenip korsan win7 den yükseltildiği ortaya çıkarsa kredi kartı bilgilerimizden çok rahat bize ulaşıp kırbacı basabilirler [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/smile.png[/img]

Arkadaşım ttnetin kampanyasından aldı bi laptop 1 ay önce. O laptoptaki win7 keyini kullansam girdiğim win7 keyi daha sonra tekrar win7 aktifleştirmede kullanabilir miyim bu konuda bilgisi olan var mı ?
[/quote]
o dediğin hayal sadece oem crack kullanıyorduk kendisi bile işin içinden çıkıp yakalayamadı ki zaten bu etkinleştirme bios a işleniyor

Arkadaşlar, kimisi oluyor kimisi olmuyor demiş oyüzden affınıza sığınarak soruyorum. Yükseltme seçeneği kullanmadan, bios başlagış ekranından windows 8 pro kurulumu yapılabiliyormu bu 29TLye alınan iso ile? Yoksa illaki yükseltme olarak mı kurmak gerekiyor?

[quote name='pcmemo' timestamp='1351542486' post='1251621']
key konusuna geleyim.
şimdi bu windows 8 ilk çıktığı zamanlar. ben telefon ile aktivasyon yapmıştım.crack falan kullanmadım.skype den telefon ile aktivasyon yaptım.
update falan da yapıyor şimdi [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/smile.png[/img]

Sorum şu ki.ben pc ye format atıcam ilerde tekrar kurmak istersem şuanki aktivasyon keyini nasıl kullancam ?
[/quote]

bu proyla lisansını yedekleyebılir
ilerde format attıgın zaman aynı proyla yedekledıgın lisansı yükleyerek ektif edebilirsin

[code]http://yadi.sk/d/kpg6yTJw0UL2f[/code]

[quote name='Sirius' timestamp='1351637322' post='1252007']
Windows çok hızlı açılıyor, az işlemci ve ram harcıyor. Şimdi windows 8 için media centerıda kampanya ile ücretsiz aldım, ballı börek oldu [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/smile.png[/img]
[/quote]
Media Center'ı ücretsiz nasıl aldınız. Bi sitede okumuştum upgrade yapanlara ücretsiz diye. Ama yapamadım.

[quote name='trll_pwll' timestamp='1351668778' post='1252055']
Arkadaşlar, kimisi oluyor kimisi olmuyor demiş oyüzden affınıza sığınarak soruyorum. Yükseltme seçeneği kullanmadan, bios başlagış ekranından windows 8 pro kurulumu yapılabiliyormu bu 29TLye alınan iso ile? Yoksa illaki yükseltme olarak mı kurmak gerekiyor?
[/quote]
eveeet ben öyle yaptım DVD ye çekmiştim .taktım DVD yi kurdum şimdi bu sistemden yazıyorrum.birde şu sorun var bunu nasıl düzeltecez eset i kurunce ie internete girmiyor bende mozilla ve crom giriyor ie yi nasıl ayarlayacağız bilen varmı

win 7 orjial sistemli bilgisayarında ürün anahtarını göremeyen pil kısmına baksın ürün anahtarı orada yazıyor(muş) aklıma gelmedi :D

arkadaşlar bende siparişimi verdim ve win8i indirmeye başladım.sadece şunu sormak istiyorum:

[size=5]Win8i kurduğum zaman tüm disklerim silinmiş mi olacak ? Mesela C ve D disklerim var.D diski de mi silinip formatlanacak ?[/size]

[quote name='bulentvural' timestamp='1351675666' post='1252081']
bende dün 29 liraya aldım sorunsuz sıfır kurulum yaptım ve masa üstü geldiğinde baktım kendiliğinden etkinleşmişti
[/quote]

arkadaşım tüm dosyaların silindi mi yoksa sadece sistem diski mi formatlandı ?

Ben doğrulamayı geçemedim bi türlü pc arkasındaki Product Key giriyorum ''[color=#00188F][font='Segoe UI', arial, helvetica, clean, sans-serif][size=3]Kayıt işlemi sırasında girilen bilgiler, yükseltme teklifinden yararlanmak için uygun değildir.'' [/size][/font][/color]bunu diyor nasıl yükseltebilirim acaba ?

arkadaşlar bende yükseltme yaptım ama bir sorunum var yükseltme yaparken dosyaları c de esd/windows adlı klasöre indirdi ama iso olarak değil dosya olarak indirdi.ben bu dosyalardan flash boot yapmak istiyorum önerebileceğiniz bir program varmı.ayrıca bu rtm sürümündeki sürümle aynı gibi gözüksede windowsdan aldığım dosyaların boyutu biraz az ve güncellemede rtm sürümünde güncellemede gözükmeyen 200mb lik bir güncelleme indirdi.

arkadaşlar birde bu kaspersk yi kurduğumda çökme yaşadım.ve casperın windows 8le uyumlu driverlarından kablosuz lan driverını kurduğumda çökme yaşadım böyle sorunlarla karşılaşıp çökme yaşayan varmı.

Edited by tekserkan

[quote name='techturch' timestamp='1351674064' post='1252075']
Media Center'ı ücretsiz nasıl aldınız. Bi sitede okumuştum upgrade yapanlara ücretsiz diye. Ama yapamadım.
[/quote]

Linkini bulmuştum donanımhaberde, size de yollayayım tekrardan bakıp.
[quote name='DePPoL' timestamp='1351674495' post='1252077']
İsteyen arkadaslara windows 7 home basic orj sürümü satabilirim ilk aldıgım günden beri kutuda duruyor.
[/quote]

10 tl verebilirim uygunsa.
[quote name='kenzabrkn' timestamp='1351675460' post='1252080']
win 7 orjial sistemli bilgisayarında ürün anahtarını göremeyen pil kısmına baksın ürün anahtarı orada yazıyor(muş) aklıma gelmedi [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/biggrin.png[/img]

arkadaşlar bende siparişimi verdim ve win8i indirmeye başladım.sadece şunu sormak istiyorum:

[size=5]Win8i kurduğum zaman tüm disklerim silinmiş mi olacak ? Mesela C ve D disklerim var.D diski de mi silinip formatlanacak ?[/size]
[/quote]

Hangi sürücünüze kurarsanız o sürücü silinecek yada upgrade yapılmış olacak.
[quote name='bulentvural' timestamp='1351675666' post='1252081']

bende dün 29 liraya aldım sorunsuz sıfır kurulum yaptım ve masa üstü geldiğinde baktım kendiliğinden etkinleşmişti
[/quote]Ben uğraşmak zorunda kaldım biraz.
[quote name='kenzabrkn' timestamp='1351675777' post='1252082']

arkadaşım tüm dosyaların silindi mi yoksa sadece sistem diski mi formatlandı ?
[/quote]

Sistem diski formatlanmıştır.
[quote name='SyT.sN' timestamp='1351679417' post='1252089']
Ben doğrulamayı geçemedim bi türlü pc arkasındaki Product Key giriyorum ''[color=#00188F][font=Segoe UI', arial, helvetica, clean, sans-serif][size=3]Kayıt işlemi sırasında girilen bilgiler, yükseltme teklifinden yararlanmak için uygun değildir.'' [/size][/font][/color]bunu diyor nasıl yükseltebilirim acaba ?
[/quote]

Hangi linke giriyorsunuz bu bilgileri?

[quote name='tekserkan' timestamp='1351682352' post='1252100']
arkadaşlar bende yükseltme yaptım ama bir sorunum var yükseltme yaparken dosyaları c de esd/windows adlı klasöre indirdi ama iso olarak değil dosya olarak indirdi.ben bu dosyalardan flash boot yapmak istiyorum önerebileceğiniz bir program varmı.ayrıca bu rtm sürümündeki sürümle aynı gibi gözüksede windowsdan aldığım dosyaların boyutu biraz az ve güncellemede rtm sürümünde güncellemede gözükmeyen 200mb lik bir güncelleme indirdi.

arkadaşlar birde bu kaspersk yi kurduğumda çökme yaşadım.ve casperın windows 8le uyumlu driverlarından kablosuz lan driverını kurduğumda çökme yaşadım böyle sorunlarla karşılaşıp çökme yaşayan varmı.
[/quote],

Ben yaşamadım böyle bir sorun.

[quote name='SyT.sN' timestamp='1351679417' post='1252089']
Ben doğrulamayı geçemedim bi türlü pc arkasındaki Product Key giriyorum ''[color=#00188F][font=Segoe UI', arial, helvetica, clean, sans-serif][size=3]Kayıt işlemi sırasında girilen bilgiler, yükseltme teklifinden yararlanmak için uygun değildir.'' [/size][/font][/color]bunu diyor nasıl yükseltebilirim acaba ?
[/quote]

Ben de ne yaparsam yapayım hep aynı yerde takıldım kaldım.

Arkadaşlar media centerı ücretsiz almak isteyenler window 8 i alırken yazdıkları mail adresini şuraya da yazsın. Kod 48 saat içinde geiyor.

[size="2"][CODE]http://windows.microsoft.com/en-US/windows-8/feature-packs [/CODE][/size]

[quote name='köylü' timestamp='1351612905' post='1251874']
Bende lisanslı windows vista home basic üzerinde yükseltmeyi denedim ama 75tl cıkıyor yükseltme bedeli ?
[img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1351612670__2012-10-30_175525.png[/img]
[img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1351612354__2012-10-30_175045.png[/img]
[/quote]
Hocam elini korkak alıştırma sipariş et de,sana ileri safhada sipariş onaylama sayfası gelecek orda promosyon kodu yapıştırma yeri var oraya kodu yapıştır son hali 29tl olacak.Bu arada kredi kartı paypal vs bilgilerini girin önce,almış olmuyorsunuz hemen sizi spnraki sayfada promosyon kodunun olduğu sayfaya bu bilgilerinizi girdikten sonra yönlendirecek zaten.Sağlıcakla kalın...

Windows 8 enterprise nin olduğu hard diski easy image 5 ile başka diskten yedek aldım sonra o hard diski formatlayıp birşeyler denemiştim
sonra yedeği geri yükledim program çok başarılı aynen kurdu lisans herşey olduğu gibi küçücük program büyük iş başardı..Şimdi sakata gelmeyelim zaten elimizde var ben almayı düşünmüyorum şimdilik..

Edited by C@NgO

Sirius konuyu açtığın gün win8 aldım sağolasın uyandırdın 29 tl ye orjinal win 8 kullanıyorum,bios modlu win7 nin üstüne kurdum hiç bir problem çıkmadı (merak ediyorum orjimal biosu atarsam problem çıkarmı,veya makinada hızlanma olurmu)
yükseltme olarak kurdum kurulum bittiğinde herşey sorunsuz ve orjinaldi,elimdeki imajla temiz kurulum yapabilirmiyim (win8 olan sürücüye yükseltme değilde normal format) oluyorsa sistemde herhangi bir artı eksi etkisi olurmu? bilgi sahibi arkadaşlar bu konuda yardımcı olurlarsa şimdiden teşekkürler..

arkadaşlar benim bi sorum olcak benim orjinal ürün anahtarım var ama bn orjinal windows 7 mi kullanmıyorum sp1 değil diye ve ultimate değil diye windows 7 home premium orjinal bulunmakta bunu win 8 pro ya nasıl çevirebilirim 29 tl ye ama şuanda win 7 ultimate sp1 kullanıyom orjinal değil

[quote name='C@NgO' timestamp='1351711470' post='1252213']
Windows 8 enterprise nin olduğu hard diski easy image 5 ile başka diskten yedek aldım sonra o hard diski formatlayıp birşeyler denemiştim
sonra yedeği geri yükledim program çok başarılı aynen kurdu lisans herşey olduğu gibi küçücük program büyük iş başardı..Şimdi sakata gelmeyelim zaten elimizde var ben almayı düşünmüyorum şimdilik..
[/quote]

Üstat bu program ücretsiz mi? ya da crackli olarak nereden bulabiliriz?
[quote name='Xedox' timestamp='1351715692' post='1252231']
Sirius konuyu açtığın gün win8 aldım sağolasın uyandırdın 29 tl ye orjinal win 8 kullanıyorum,bios modlu win7 nin üstüne kurdum hiç bir problem çıkmadı (merak ediyorum orjimal biosu atarsam problem çıkarmı,veya makinada hızlanma olurmu)
yükseltme olarak kurdum kurulum bittiğinde herşey sorunsuz ve orjinaldi,elimdeki imajla temiz kurulum yapabilirmiyim (win8 olan sürücüye yükseltme değilde normal format) oluyorsa sistemde herhangi bir artı eksi etkisi olurmu? bilgi sahibi arkadaşlar bu konuda yardımcı olurlarsa şimdiden teşekkürler..
[/quote]

İnanın bilgim yok bu konuda :(
[quote name='yasin_92' timestamp='1351718511' post='1252247']
arkadaşlar benim bi sorum olcak benim orjinal ürün anahtarım var ama bn orjinal windows 7 mi kullanmıyorum sp1 değil diye ve ultimate değil diye windows 7 home premium orjinal bulunmakta bunu win 8 pro ya nasıl çevirebilirim 29 tl ye ama şuanda win 7 ultimate sp1 kullanıyom orjinal değil
[/quote]

Orijinal olmasada windows 8 yükleme yardımcısını indirin sorunsuz 29tl ye alabiliyorsunuz.