Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Az Önce Windows 8 Aldım 29Tl Ye. İniyor,

Sirius
 Share

Recommended Posts

[quote name='Sirius' timestamp='1352069690' post='1253344']
Cango üstadın verdiği yedekleme programı windows 8 de çalışmadı ne yazık ki. Sağlık olsun. Bu arada tune in radyo uygulamasını çok beğendim marketteki.
[/quote]

Bende çalışıyor ama ben windows 8 kurulu hard diskin yedeğini aldım full backup olarak yine aynı hard diske kurdum oldu farklı hard diskte deneyemedim daha..Hemde enterprise yedek almıştım şimdi pro kurdum onunda yedeğini alıcam diğer hard diske..Sen nasıl yaptın anlatırmısın..

Edited by C@NgO

• Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='akyildiz' timestamp='1352070357' post='1253347']
Sirius abi driver sorununu çözdün mü? model ne, birde sorun nerde çıkıyor söyler misin yüklerken falan mı, kontrol panelinde mi yoksa yükledikten sonra aygıt yöneticisi sorunlu mu gösteriyor
[/quote]

Selamlar kusura bakmayın daha önce yazamadım. Ben Ati radeon ekran kartı sorununu aşağıdaki linkteki beta olan sürücüyü yükleyerek çözdüm. Nöyle gözüküyor bende ekran kartı aygıt yöneticisinde, sorun yok yani.

[img]http://a1211.hizliresim.com/13/5/fnlu1.jpg[/img]

http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Pages/radeonaiw_win8-64.aspx
183 mb olan sürücüyü indirdm kurdum.

[quote name='C@NgO' timestamp='1352074080' post='1253367']
Bende çalışıyor ama ben windows 8 kurulu hard diskin yedeğini aldım full backup olarak yine aynı hard diske kurdum oldu farklı hard diskte deneyemedim daha..Hemde enterprise yedek almıştım şimdi pro kurdum onunda yedeğini alıcam diğer hard diske..Sen nasıl yaptın anlatırmısın..
[/quote]

Üstat ben yedek alamadım. Özel mesaj ile gönderdiğiniz programı daha kurma aşamasında windows 8 ile uyumlu olmadığını söylüyor.
Bugün acronis 2013 yükledim. Crackde yaptım ama 10 dakika geçmeden yakalandı kaçak lisans.
Aslında 3 kişi olsak yasal şekide alsak çok harika aolacak acronis true image 2013 programını.

[quote name='Sirius' timestamp='1352135838' post='1253533']
Üstat ben yedek alamadım. Özel mesaj ile gönderdiğiniz programı daha kurma aşamasında windows 8 ile uyumlu olmadığını söylüyor.
Bugün acronis 2013 yükledim. Crackde yaptım ama 10 dakika geçmeden yakalandı kaçak lisans.
Aslında 3 kişi olsak yasal şekide alsak çok harika aolacak acronis true image 2013 programını.
[/quote]

Tamamda sen yanlış yapmışsın windows 8 e kurmayacaksın ben windows 7 de diğer işletim sistemine kurup windows 8 olan hard diskimin yedeğini aldım öyle oluyor..Yine windows 7 den o hard diskime imajı yazdırdım öyle hiçbir problem yok windows 8 e girince herşey yedek aldığın gün gibi çalışıyor..

Yeri değil ama sipariş verdiğim [size=4][color=#000000][font=Segoe UI', Calibri, Tahoma, Arial, Helvetica][b]CORSAIR CSSD-F120GBGT-BK[/b][/font][/color][/size]

[CODE]http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=4245[/CODE]

120 GB SSD hard diskim geldi windows 7 kurdum xp kurmuş gibi hızlandı sistem..

Edited by C@NgO

• 5 ay sonra...