Jump to content

Netbook Için Modifiyeli Xp

bermuda
 Share

Recommended Posts

selam arkaaşlar netbookuma format atıcam ama sadece orjinal xp ile atılıyor ama ben modifiyeli hızlı stabil güncel bir xp istiyorum her xp olmuyor yardımcı olursanız sevinirm önerileriniz ? Edited by bermuda

windows xp bölümüne git oradan en güncel xp'yi indir varsa eğer usb flash disk ile atabilirsin formatı bunun için katılımsız kurulum destek deki cd-dvd-usb-hdd'den format konusunu mutlaka incele. Ben netbook'ta format atarken grub4dos ile çok rahat bir şeklide ve hızlı olarak formatı atıyorum. Bir kere yapıyorsun ömür billah rahat ediyorsun :D

[quote name='mdimici' timestamp='1352481354' post='1254520']
işlemci arm mi boot için anakartta bios var mı marka model bilgisi vermen gerekirdi
[/quote]

exper a1b orginal xp dışında hiç bir modifiyeli xp atılmıyor atmayı denedigim de de bi dosya okunamıyor gibi bi hata veriyor bugun tavsiye ettiginiz xp yi idirip format atmayı düşünüyorum eğer sorunu çözebilirsem

[quote name='sere' timestamp='1352480099' post='1254513']
windows xp bölümüne git oradan en güncel xp'yi indir varsa eğer usb flash disk ile atabilirsin formatı bunun için katılımsız kurulum destek deki cd-dvd-usb-hdd'den format konusunu mutlaka incele. Ben netbook'ta format atarken grub4dos ile çok rahat bir şeklide ve hızlı olarak formatı atıyorum. Bir kere yapıyorsun ömür billah rahat ediyorsun [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/biggrin.png[/img]
[/quote][quote name='mdimici' timestamp='1352481354' post='1254520']
işlemci arm mi boot için anakartta bios var mı marka model bilgisi vermen gerekirdi
[/quote]

denedim denemezmiyim ama hiç bir modifiyeli xp olmuyor hata veriyor biyere gldigindede okunamıyor diye kalıyor hepsinde aynı hatayı aldım winflash diye bi prg ile usb ye atıp ordan atıyorum orginal dışında olmuyor kafayı yiycem
exper a1b orginal xp dışında hiç bir modifiyeli xp atılmıyor atmayı denedigim de de bi dosya okunamıyor gibi bi hata veriyor bugun tavsiye ettiginiz xp yi idirip format atmayı düşünüyorum eğer sorunu çözebilirsem

[warning][color=#FF0000][b]DİKKAT: Konu Başlığını forum Kurallarına gore yeniden düzenleyiniz. Aksi halde cope tasınacaktır.

[topic=872]Forum Kuralları[/topic] - [ Madde 10-16 ]

Konu düzenlenene kadar yazılan tüm iletiler silinecek, ileti yazanlar uyarı alacaktır.[/b][/color][/warning]