Jump to content

Office 2007 kendini kilitledi_?

Meftun

Recommended Posts

sshot1xg1.gif

Resimden de anlaşıldığı gibi tüm ofice prgleri kendi kendine kilitlendi.Bir yazı yazdım wordda.kaydetteim çıktım 5 dakka sonra girdiğimde durum resimdeki gibiydi.Hiç bir şey aktif değil!

Office cd sini kadıköyden almıştım,oradaki crack talimatlarını uyguladım,seri numarası girmeden yükleyin ve proof.xml in içindeki ilgili yeri NeverInstalled diyordu.Nitekim 10gündür sorunsuz kullanıyordum.Ne olduysa şimdi oldu kendi kendine oldu.?

Ne yapmam gerekli?

Bill Gates in bir süprizi mi bu?

crack olayı nasıl olacak?

Yardımcı olur musunuz?

arkadaşlar aynı sorun bendede var nasıl düzeltecez bu mereti neverinstalled yapmıştım kendini kilitledi ve kaldıramıyorumda program ekle kaldırda işlemiyor ne yapacaz ofice 2003 ü kurudm yalnız şu anda sistemde hem 2003 hem 2007 var yardım 2007 yi nasıl kaldıracaz

arkadaşlar bu sorun çözümü yok yourunistaller programı kaldırıyor ama sadece reg leri ve dosyaları yani program tamamen kalkmıyor bu office yüzünden format attı bilgisayara çünkü program ekletmiyor üzerine ben derim ki bilgilerini yedekle bas formadı c ye ve adam gibi crack yapılana kadar office 2003 kullan...

arkadaşlar ben hallettim ingilizce versiyonunu kurdum tabi kaldıramadığım türkçe versiyonuda duruyordu sonra önce kaldıramadığım versiyonu kaldırmım program ekle kaldırdan sonrada yeni yüklediğim ingilizce versiyonunu sonrada ofice 2003 üğ kurdum kurtuldum dünya varmış bir da denemem 2007 yi 2003 yeterince işimi görüyor zaten :D:)

arkadaşlar neverinstalled yöntemini kullandıysanız olmuyor yine 25 kullanımdan sonra kitlenir. unistall edebilmeniz için o dosyada değiştirdiğiniz yeri eski haline getirin o zaman unistall oluyor.

Peki nasıl crackleriz bu sürümü ? Bu arada teşekkür ederim,kaldıramıyordum o değiştirdiğim yeri düzelterek kadlırabildim.

Benim sürüm

Etterprıse edition türçe diye bir şey

bu cracklenmiyor mu

bu ingilizce sürümün üstüne türkçe kurulduğu zaman tam sürüm oluyor daha önceden bir arkadaşımız bunu birleştirmişti o linklerden indirdim şu an sorunsuz kullanıyorum. verilen linkleri denedim malesef rapidden silinmiş.

Peki bu aktivasyon istemiyor sınırsız kullanıyoruz diyenler nasıl kulanıyor ya?

Arkadaşım İngilizce Office 2007 yi kurarken onun uyumlu seriali var kuruyorsun ve full oluyor .Sonra üzerine türkçeyi serial girmeden kurunca önceki seriali kabul edip Etkin oluyor.

Saygılar

• 5 hafta sonra ...
Please register to see this content.

Resimden de anlaşıldığı gibi tüm ofice prgleri kendi kendine kilitlendi.Bir yazı yazdım wordda.kaydetteim çıktım 5 dakka sonra girdiğimde durum resimdeki gibiydi.Hiç bir şey aktif değil!

Office cd sini kadıköyden almıştım,oradaki crack talimatlarını uyguladım,seri numarası girmeden yükleyin ve proof.xml in içindeki ilgili yeri NeverInstalled diyordu.Nitekim 10gündür sorunsuz kullanıyordum.Ne olduysa şimdi oldu kendi kendine oldu.?

Ne yapmam gerekli?ARKADAŞIM OFFİCE 2007 Yİ TAMAMEN SİL.REGİSTRY KAYITLARI DAHİL OLMAK ÜZERE.SANA VERİLEN SADECE 25 KULLANIMLIK BİR DENEM SÜRÜMÜDÜR.FORUMDA VAR DİYORLAR.ONU İNDİR VE YÜKLE.NEVER DEĞİŞİMİ SADECE 25 KULLANIMDA İŞE YARIYOR.UNUTMA BÜTÜN DOSYALARINI SİL ARTIK BIRAKMA KOLAY GELSİN

crack olayı nasıl olacak?

Yardımcı olur musunuz?

Please register to see this content.

Ne yapmam gerekli?ARKADAŞIM OFFİCE 2007 Yİ TAMAMEN SİL.REGİSTRY KAYITLARI DAHİL OLMAK ÜZERE.SANA VERİLEN SADECE 25 KULLANIMLIK BİR DENEM SÜRÜMÜDÜR.FORUMDA VAR DİYORLAR.ONU İNDİR VE YÜKLE.NEVER DEĞİŞİMİ SADECE 25 KULLANIMDA İŞE YARIYOR.UNUTMA BÜTÜN DOSYALARINI SİL ARTIK BIRAKMA KOLAY GELSİN

crack olayı nasıl olacak?SERİALİ GİR.PROGRAMI YÜKLE VEWORD Ü AÇ.BÜYÜK YUVARLAK BUTONA BAS VE WORD SEÇENEKLERİNE GİR.ETKİNLEŞTİR DEDİĞİNDE BU ÜRÜN ZATEN ETKİNLEŞTİRİLDİ. DİYOR.YANİ BİR SERİALLE İŞ BİTİYOR

Yardımcı olur musunuz?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...